Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

jak ci sąsiad śmieci wyrzuca pod nosem to też nie "doniesiesz" bo ci honor nie pozwala? co to w ogóle jest, kryminał z jego zasadami czy forum publiczne, gdzie po to jest admin by na trole polował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze napiszemu do admina, ze przydałby sie temat w offtopic o temacie "kibicowaniie" albo "kluby pilkarskie", generalnie cos w tym stylu ;) bo czesto to sie zdarza w tym temacie, a potem niepotrzebnie bany lecą :/

jak ci sąsiad śmieci wyrzuca pod nosem to też nie "doniesiesz" bo ci honor nie pozwala? co to w ogóle jest, kryminał z jego zasadami czy forum publiczne, gdzie po to jest admin by na trole polował ?

pojde do sasiada i sam z nim to zalatwie ;).. napewno jakos dojdziemy do porozumienia... Donieść to można kom uś pizze na czas, zeby zimnej nie jadł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, sam to załatwisz- dasz mu w mordę,on cię wtedy podebie i będzie to z twojej strony najdoskonalsza forma samogwałtu- ot wyruchasz się w pupę samodzielnie :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pozniej zznowu dostanie za donos :P ... z reszta nie trzeba sily fizycznjej uzywac, tylko sily argumentow.... tak jak w serialu Dom bylo powiedziane, ze piescia boli krotko, a sposobem cale zycie :D ... a tak na serio to skonczmy te biadolenie nie na temat bo to do niczego nie prowadzi.... skupmy sie na tej zabugowanej troche grze :P ...

Panowie na "wojenki" zapraszam tutaj :D

http://www.ps3site.pl/forum/topic/4909-football/page__st__900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie czy mogli byscie mi powiedziec czy w 13 jest ekstraklasa? i czy jest chymn ligi mistrzow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa już EAS FC? Jak nie to mam nadzieje że obniżają wymagania ze zdobywaniem punktów poziomów bo to jakaś paranoja jest bo od premiery jestem na 30 poziomie i dopiero teraz ledwo dobijam do 31 poziomu,więc żeby móc kupić rzeczy z katalogu powyżej 40 poziomu pewnie będzie dla mnie nieosiągalne,chyba że będę jakimś terminatorem i naparzał w grę dzień i noc i wszystko wygrywał hehe

Ogólnie to dla Mnie to jakiś żart. Wcześniej każdy kolejny poziom to było 5000 PD, tak było w 12. Teraz jest to 9000 PD i trochę to śmieszne bo mam 48poziom. I żeby dogonić tych co mają 70 (nabity w 12) muszę robić dwa razy więcej PD... nie wspominając o limicie. Bardzo fair EA...

taki mały błąd

Ostatnio miałem tak w meczu z kolegą przy konsoli... Napis wypolany na ekranie do końca meczu zasłaniał mi pomocnika wrzucającego piłkę ( bo przecież w 13 gra się teraz tylko wrzutkami... bo tak najłatwiej (tragedia) ) na napastnika który strzelił mi bramkę. Na powtórce widać że obrońcom minąłem tego pomocnika, a mógłbym spokojnie zablokować wrzutkę, oczywiście gdybym widział gdzie jestem. Kolega sam przyznał że wrzucił piłkę "od tak" bo też nie widział swojego zawodnika z piłką... Jednym słowem zajebista gra :/

Witam mam pewien problem z przepustka do gry online . Posiadam orginalna pudelkowa fife 13 , wpisalem ten kod paszportu internetowego w ps store i bylo wszystko ok pobralo mi ta przepustke i zainstalowalo , ale jak wlaczam fife to jest dupa i wyskakuje ze nie mozna zarejestrowac paszportu internetowego i nie mam dostepu to gry online itp ..... To jest jakis blad czy trzeba ten paszport jakos zarejestrowac/aktywowac w grze czy gdzies ? Prosze o pomoc ;/

Miałem to samo. Wejdź w sklepik PS Store daj listę ostatnio pobieranych wybierz z listy, pobierz i zainstaluj paszport ponownie.

Jednym słowem FIFA nigdy nie dawała mi tyle frustracji... Najbardziej boli myśl że ktoś wygrywa z tobą mecze poprzez "przypadkowość" zawartą w tej odsłonie. Gra jest chyba dla casuali którzy nie ogarniają a i tak wygrają, bo przecież walą na pałę (magiczną) wrzutkę albo podanie do przodu i myślą że są zajebistymi graczami.

EA zamiast dawać do gry jakieś ch.....we sterowanie za pomocą move'a. Które jest wgl nie intuicyjne... i wgl kto będzie grał w fifę na move ? To mogliby się zabrać do roboty z tą "grą" bo jak narazie wszystko leży i kwiczy. Pograłbym sobie karierę menadżera ale nie mogę bo gra się zacina po wczytaniu save'a. Z resztą nie tylko mi... Więc jak narazie zajebiście wydane 179zł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie sa najlepsze kluby 3 gwiazdkowe?

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Mnie się bardzo dobrze gra RPA bądź Ekwadorem.

a ty kolego wyżej bądź mądry i nie cytuj zdjęć...

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie mi powiedzieć o co chodzi z tymi podaniami na wysunięcie i z podaniami góra? tzn L1 i trójkąt? Biegne sam na sam z bramkarzem, chce lekko wysunąć piłe do drugiego zawodnika obok bramkarza - lekko musnę trójkąt, a piłkarz wypier... piłkę za boisko :| to samo tyczy się podań górą... no kurw, ile sytuacji 100% tak zmarnowałem, że aż mam czasami ochotę padem cisnąć o ścianę... dodam, że mam ustawione na manualu te podania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem zdarza sie ze loguje sie go gry online i jest wczytana arena a potem nie przechodzi do meczu. tez tak macie? U mnie wystepuje to dosc czesto,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram Realem albo Borussia, jak to jest ze w 99 procentach przypadków losuje mi do pary z Realem Barcelone - nie ma innych drużyn 5 gwiazdkowych? Z kolei do Borussi losuje psg :-(

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram Realem albo Borussia, jak to jest ze w 99 procentach przypadków losuje mi do pary z Realem Barcelone - nie ma innych drużyn 5 gwiazdkowych? Z kolei do Borussi losuje psg :-(

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Tak losuje i nic z tym nie zrobisz... Możesz wybierać 3* kluby to ci będzie inaczej dobierać.

Wysyłane z mojego Acer Aspire 5738Z za pomocą palcy i klawiatury

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo teraz urodzili się nowi kibice BVB i PSG. Tak zwani sezonowcy. Pozatym dla "czarodziejów" fify, zajebistych graczy na skalę turniejowe świata, przy tym spamerów dośrodkowań to tymi klubami im się najlepiej "gra".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się znawca, nie jestem kibicem, jak uznam że jakimś klubem gra mi się lepiej to zmienię. Ta gra to nie całe moje życie tak jak pewnie w twoim przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 2 problemy z fifa 13.

1. Nie wskakuje mi trofeum za wygrany puchar w trybie sezony

2. Wie ktoś za co najwięcej naliczane jest EAS FC Credits?

Pomoze ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 2 problemy z fifa 13.

1. Nie wskakuje mi trofeum za wygrany puchar w trybie sezony

2. Wie ktoś za co najwięcej naliczane jest EAS FC Credits?

Pomoze ktos?

A jak zagrasz nastepny mecz to ci nie naliczy? Mam tak czasami że dopiero po następnym meczu nalicza wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie współczuje wam z tą Fifą... człowiek chce odpocząć i pociąć sobie w weeknd a tu takie jazdy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie współczuje wam z tą Fifą... człowiek chce odpocząć i pociąć sobie w weeknd a tu takie jazdy :/

kwestia przyzwyczajenia :P a tak powaznie ta wersja Fify moze naprawde zrazic do calej serii , tyle bugow i bledow dawno nie bylo , no ale gry Uprising 44 nie pobije napewno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma tak jak ja w ultimate team ze nieda sie kupic zawodnika tzn sie da ale potem sie go nie da przeniesc do klubu bo karta jest jakby dalej na licytacji czytalem ze duzo osob tak ma bo sa servery przeciazone..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fanow psg przybylo o 1000% natomiast ubylo wielbicieli napoli, cska spartaku %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma tak jak ja w ultimate team ze nieda sie kupic zawodnika tzn sie da ale potem sie go nie da przeniesc do klubu bo karta jest jakby dalej na licytacji czytalem ze duzo osob tak ma bo sa servery przeciazone..

Sam zadałeś pytanie i na nie odpowiedziałeś w swoim poście więc co mamy jeszcze napisać.Jest oddzielny temat do UT.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat:

I have checked several forums and spoke with an EA Sports rep and pretty much confirmed that the virtual pro has virtually disappeared. Gone is the player-manager career mode where you can both manage a team and use your VP at the same time. You are restricted to using your VP in player career mode only and will have to play long enough to retire and then manage..

sprawdził już ktoś może??

ale dali dupy ze nie ma Be a player menager!

Edytowane przez pablos_83
poprawiono kolor czcionki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie gra się Anderlechtem ma 3,5 gwiazdki tylko problem że dobiera przeważnie drużyny 4 i 4,5 gwiazdkowe.Z tym graniem w sezonach online mam to samo biegam graczem po arenie i na tym koniec musze wyłączać gre bo nie łączy z innym graczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Odblokowałeś porty (UDP 3658 i TCP6000)? Mi pomogło, praktycznie zero problemów z łączeniem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×