Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej w tej grze denerwują mnie longshoty, np prawonożny gracz 3* gry słabsza nogą strzela mi właśnie słabszą nogą gola z 25 metrów. Albo przewrotka i gol z 30 metrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w tej grze denerwują mnie longshoty, np prawonożny gracz 3* gry słabsza nogą strzela mi właśnie słabszą nogą gola z 25 metrów. Albo przewrotka i gol z 30 metrów.

Przewrotka z 30 metrów ? wrzucaj filmik do goals of the week ! 1 miejsce gwarantowane :P a tak szczerze to puki nie zobaczę to nie uwierzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze ta przewrotka nie spoza boiska, bo by sedzia nie uznal bramki :D. Ja pitole co za narod :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w tej grze denerwują mnie longshoty, np prawonożny gracz 3* gry słabsza nogą strzela mi właśnie słabszą nogą gola z 25 metrów. Albo przewrotka i gol z 30 metrów.

Wow ....30 metrów.

Przypomniała mi się teraz dość śmieszna gra pseudo piłkarska na pegazusa, przy strzałach na bramkę, piłka zamieniała się w kredke czy w rybę. Tam też można było sadzić z przewrotką z daleka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ....30 metrów.

Przypomniała mi się teraz dość śmieszna gra pseudo piłkarska na pegazusa, przy strzałach na bramkę, piłka zamieniała się w kredke czy w rybę. Tam też można było sadzić z przewrotką z daleka :]

Goal 3!. No no i przerywalo siatke :P. rybke miala Brazylia, a Japonia miala takiego rezerwowego, co pilka zamieniala sie w kielbaske i co chwilke zatrzymywala i byla wlasciwie nie do obrony :). I robilo sie strzaly z powietrza, podbijales pilke, podskakiwales i JEB!! Ależ to byla gra. Tylko szkoda, ze nie bylo zmiany polow i zawsze atakowalo sie na ta sama bramke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goal 3!. No no i przerywalo siatke :P. rybke miala Brazylia, a Japonia miala takiego rezerwowego, co pilka zamieniala sie w kielbaske i co chwilke zatrzymywala i byla wlasciwie nie do obrony :). I robilo sie strzaly z powietrza, podbijales pilke, podskakiwales i JEB!! Ależ to byla gra. Tylko szkoda, ze nie bylo zmiany polow i zawsze atakowalo sie na ta sama bramke.

Oryginalnie to chyba było: Kunio kun no nekketsu soccer league czy coś takiego - piszę z pamięci, więc na 100% przekręciłem nazwę. Ale ile frajdy w tym było, godzinami się z kolegami tłukło. Mogliby by wprowadzić w fifie takie bonusy np. za te punkty eas :)

Edit: Wujek google twierdzi, że nie przekręciłem. Ech, jednak te gry siedzą na psychice ;)

Panowie a nie wkurza Was cos takiego w tej grze : faluje zawodnika w 60 minucie sedzia daje przywilej , niema przerw w grze i dopiero jak jest przerwa w grze w 85 minucie to daje Wam zolta kartke ? dla mnie to troche dziwne :)

A co w tym dziwnego niby? Sędzia daje odłożoną żółtą kartkę przy następnej przerwie w grze, a że fifa ma nieco krótszy czas meczu niż 90 minut to na tą przerwę można czekać i wirtualne pół godziny. Gdyby nie było żadnej przerwy w grze to kartkę dostałbyś po końcowym gwizdku - wszystko dokładnie tak jak być powinno.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już wogóle mam problem cały czas wyskakuje utracono połączenie z przeciwnikiem to jeszcze mam poziom zapory wysoki nie da sie grać wcale. Nie wiem ocb zawsze mam średni poziom zapory. Porty w routerze odblokowane w konsoli NAT 2. Wie ktoś może ocb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz na szczescie problemow z polaczeniem niemam , za to dwa razy dzisiaj w ciagu dnia mi sie zamrozil ekran i musialem konsole restartowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj groził jakiś hiszpan w sezonach. Wyzywał od cziterów bo miał laga. Powiedział, że wysłał skargę do EA w mojej sprawie i zapłacę karę. Boże... ja naprawdę grywam z idiotami. Ta fifa robi dzieciom kisiel z mózgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucharz , dla niektórych gra w grę to całe życie. To już nie jest wcale śmieszne. Pamiętam jeszcze jak w Fife 11 i 12 z kims czasem wygrałem , to oczywiście musiałem zostać zbluźniony albo coś innego, Fifa 13 ma mnóstwo bugów ale jestem pewien,ze dla niektórych te wszystkie zawiechy i problemy biorą się z tego ,że router blokuje im porty na których gra się w fife, przy takim problemie to nawet grając w Fife 16 mogą mieć problemy , chyba, że EA zmieni coś w sposobie połączeń.

edit:

@Kucharz-Bo wódka i gry są dla mądrych ludzi ;) też nie mogę się nadziwić jaka nienawiść płynie w ludziach z powodu porażki. Mnie to,że ktoś jest lepszy i wygra wcale nie boli, natomiast gorzej jest jeśli wkurzy mnie gra :>

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie masz rację tylko, że poziom frustracji graczy mnie po prostu zaskakuje.

edit:

gugsolina - true, true...

Edytowane przez kucharz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jakieś nieporozumienie! Jak mogę rzucać zawodnikiem po wszystkich pozycjach a jemu i tak zostaje taki sam skill! Czy wystawie np. CR na prawej obronie to ma taką samą notę jak lewoskrzydłowy. Hummelsa na środku ataku i ma taką samą notę jak stoper! Przecież to żenada! Nic zawodnik nie traci na wartości grając na nie swojej pozycji!

Moim zdaniem bardzo dobrze... Kto zdrowy na umyśle ustawi Ronaldo na obronie skoro będzie tam bezużyteczny dla drużyny bo jego atrybuty w defensywie są lekko mówiąc słabe... Teraz przynajmniej mogę ustawić np defensywnego pomocnika na obronie jeżeli uznam, że się nada i nagle nie straci połowy swoich umiejętności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano mam problem, a mianowicie za każdym razem jak chcę wejść w UT w "SEZON Online" konsola się zawiesza i musi być restart... myślałem że z czasem to zniknie samo ale widocznie coś trzeba zrobić, macie jakieś pomysły ? byłbym wdzięczny =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goal 3!. No no i przerywalo siatke :P. rybke miala Brazylia, a Japonia miala takiego rezerwowego, co pilka zamieniala sie w kielbaske

w ołówek :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że od razu ma tracić połowę wartości, niech nie traci na pozycjach które ma domyślnie przypisane, ale że na pozostałych ma takie same noty to kabaret! Idąc Twoim tokiem rozumowania to lepiej będzie wystawić Ronaldo w bramce niż Casillasa, bo ma wyższy skill, a to chyba cyrk, prawda? :-) Ciekawe jak to wpływa na grę, bo nie sprawdzałem, pytam hipotetycznie.

Przeczytałeś w ogóle co napisałem ? Napisałem że wystawienie Ronaldo w obronie mimo że będzie miał dalej wysoki overall nic nie da bo jego umiejętności w defensywie są beznadziejne... Tak samo będzie z obrońcą na ataku... Overall będzie dalej taki sam ale umiejętności strzałów czy wykończenia mizerne więc na nic to się nie zda... To jest overall piłkarza więc nie rozumiem dlaczego miałby mieć mniejszy overall na innej pozycji, po prostu będzie bezużyteczny mimo wysokiego overalla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że od razu ma tracić połowę wartości, niech nie traci na pozycjach które ma domyślnie przypisane, ale że na pozostałych ma takie same noty to kabaret! Idąc Twoim tokiem rozumowania to lepiej będzie wystawić Ronaldo w bramce niż Casillasa, bo ma wyższy skill, a to chyba cyrk, prawda? :-)

Tyle, że Ronaldo na bramce (czy na obronie) ma skill w tych samych umiejętnościach co grając na pomocy czy gdziekolwiek indziej. Przecież jak przestawisz zawodnika na obronę to poziom umiejętności mu się nie zmienia - nadal ma bardzo wysokie, tyle, że nie w tych konkretnych atrybutach, które są mu potrzebne na danej pozycji. Ergo - straci na wartości grając nie na swojej pozycji, chociaż ogólnie nadal ma bardzo wysokie umiejętności ogólnie. Zamotałem, ale chyba rozumiesz o co mi chodzi;)

Ed: Chris mnie ubiegł i do tego w bardziej zrozumiały sposób;p

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis okolo 5x typki uciekali mi przy 90 minucie i z zadnego z tych meczow nie dostalem ani PKT, bzdura bzdura bzdura... uciekajcie w koncowce meczow a jest wielkie prawdopodobienstwo ze nie dostaniecie porazki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fifie 12 na początku też były problemy pamiętam jak wciskało się select i komputer grał za nas,tylko nie mogę sobie przypomnieć po jakim czasie wyszedł pierwszy patch po premierze bo już prawie 2 tygodnie od premiery i cisza tylko wszędzie chwalą fife i ile to oni nie sprzedali egzemplarzy a o błedach prawie nigdzie nie piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis okolo 5x typki uciekali mi przy 90 minucie i z zadnego z tych meczow nie dostalem ani PKT, bzdura bzdura bzdura... uciekajcie w koncowce meczow a jest wielkie prawdopodobienstwo ze nie dostaniecie porazki....

jak wyskakuje komunikat o rozłączeniu to zaczekaj 30 sekund zanim wciśniesz X i przejdziesz do menu... ja tak zawsze robię i zawsze prawidłowo zalicza walkowera... kiedyś od razu przechodziłem do menu to też mi takie rzeczy się działy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurwia to bo ci taki kondon wezmie psg czy city ja borussia 7 poty wylewam, jade leszcza a on start>quit match i dziekuje. na chwile obecna goal3 jest bardziej grywalny od fify13.......

up juz to przerabialem, jest to samo (jutro bede jeszcze sprawdzal)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to footbal manager wiec nie ma co narzekać że skill nie spada ale Chris ma racje że atrybuty potrzebne do gry na danej pozycji przecież nie zmianiają sie i obońca sobie nie postrzela i nie po drybluje zbytni a CR7 nie będzie miał dobrego ustawienia w obronie i odbioru, ale ze wzgędu na to że to ty kierujesz zawodnikami na pewno lepiej go mozesz wykorzystac niż by to było w realnym spotkaniu czy choćby we wspomnianym FM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to jednak nie kupie jak na razie fifki 13. Lepiej chyba kupie 12 popykam i jak naprawia te bledy to wtedy 13. Za duzo bledow jak dla mnie;/ Kupuje ps3 za miesiac i mysle ze fifa 12 bedzie lepszym zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za miecha to juz wyjdzie pacz i najwieksze absurdy odejda w zapomnienie, zostana te drobne

hehe dawno sie tak nie zagotowalem przez gre-masakra

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś wie jak rozwiązać problem z zaliczanie meczy 2x w sezonach ? Niezależnie od tego czy wygram, przegram czy zremisuję zalicza po danych wynik dwa razy. Może ktoś pomóc ? Pomoc EA raczej nie garnie się do pomocy tylko odpowiadają dyplomatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×