Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz się pytam ktoś gra w fife na PS Move

nie , bo to glupota :P niewiem jak mozna w fife grac na ps move szczerze mowiac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wersję preorder i proszę pomóżcie, jak odblokować drużynę adidasa oraz te 10000 coinsów bo nie mam pomysłu jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody (powinieneś je dostać od sprzedawcy) wpisujesz w pss w redeem codes i śmiga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah znam ale uzywam go tylko w stosunku do kobiet :P a tak powaznie , nie musze znac , wazne ze cos gada i dobrze reaguje na sytuacje na boisku :)

spoko , choć równie dobrze mógłbyś przy chińskim rapie grywać w Fifę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi ze nic nie dostałem żadnych kodów nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi odpowie na pytanie odnosnie cieszynek? troche wspolpracy ludzie :)

Edytowane przez kenny01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi ze nic nie dostałem żadnych kodów nie mam

To kontaktuj się ze sprzedawcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grając w Premier League, Lidze BBVA i MLS jest scoreboard ESPN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest patch !

P.S.

Żartowałem ;p

Sorry ale nie mogłem się powstrzymać..co chwilę tylko patch to patch tamto i wypatchyc go nie można :]

Będzie to będzie..

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie ,ze od Fify 09 im dalsza tym bardziej trzeba byc skoncentrowanym, tutaj bramke mozesz dostac od wejscia ,w 2 minucie. Tempo niby zalezy od stylu ale jednak za szybko wszystko sie dzieje. Zamiast sie bawic, to czlowiek sie meczy, walczy od pierwszej do ostatniej minuty w pelnym skupieniu :)

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj do 90 min przegrywalem 1:3 i trzy bramki strzelilem w 90min :D no i wygralem 4:3 ;d ale gosciu musial byc wkurzony:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj do 90 min przegrywalem 1:3 i trzy bramki strzelilem w 90min :D no i wygralem 4:3 ;d ale gosciu musial byc wkurzony:D

prwnie rzucal padem po pokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,ze gra pozwala wierzyć do konca, ale 3 bramki w 90 minucie, to nawet w Capitan Tsubasa nie grali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie ,ze od Fify 09 im dalsza tym bardziej trzeba byc skoncentrowanym, tutaj bramke mozesz dostac od wejscia ,w 2 minucie. Tempo niby zalezy od stylu ale jednak za szybko wszystko sie dzieje. Zamiast sie bawic, to czlowiek sie meczy, walczy od pierwszej do ostatniej minuty w pelnym skupieniu :)

jak jeszcze w Fifę grałem to mój mózg wytrzymywał dwa mecze pod rząd, potem juz nie ogarniałem co się dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie trudno gra się w tą fife, ostatnia w jaką grałem to fifa 10 i była duzo łatwiejsza, tutaj trzeba sie naprawde napocić zeby strzelić brame, bardzo duzy poziom bramkarzy mam problem z sytuacjami sam na sam, czesciej bramkarz jest górą niż ja strzele bramke, nie wiem czy to nalezy zaliczyć na plus? moze ktoś doradzić jak grać skutecznie w obronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrone dobrze zostawic cpu i tylko wspomoagac zawodnikiem cofajacym sie z pomocy i umiejetnie przelaczac pilkarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zacznę od tego że jestem kompletnie zielony w tych sprawach gdyż dopiero tydzień temu zakupiłem swoje pierwsze PS3 z dyskiem 500gb(CECH-4004c)

Mój problem polega na tym że podczas gry w fife 13 wraz z kolegą czasami laguje mi Fifa 13 dzieje się to przy włączaniu menu oraz podczas gry. Gdy łapię tzw "laga" widzę że pali się w tym momencie kontrolka która na instrukcji jest opisana jako wskaźnik dostępu do pamięci masowej systemu. I teraz rodzi się moje pytanie w czym leży problem, czy jest to normalna rzecz że czasami przylaguje Fife. Dodam że gdy łapię laga często także spada mi głośność komentarza który puszczam przez kino domowe. Jeżeli o samo włączenie czy działanie bez gry konsola działa świetnie zero scinania.

ktos cos wie jak pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od swojej recenzji na temat gry powstrzymywałem się do momentu aż na spokojnie zagram 20-30 spotkań.

Na początku jedna myśl: "Co oni ku*** zrobili?"

Jednak z meczu na mecz zacząłem dostrzegać tego wszystkiego plusy.

Podoba mi się, że trudniej o strzelenie bramki w sytuacji jeden na jeden. W 12stce wystarczyło ukuć w długi róg i wpadało na 99,9%.

Rożne, również trudno, ale da radę strzelić. Trzeba dobrze wyjść zawodnikiem przed piłkę i można pokusić się o bramkę.

Co do tempa gry. W każdym meczu wygląda ono inaczej, zależy od przeciwnika. Przed chwilą grałem z typem, który grał szybko, ja też. Wynik 4:3. Natomiast wcześniej grałem ze spokojniejszym graczem co mi odpowiada i pograliśmy fajną, wolniejszą piłkę,

Są błędy w grze, o których wspominaliście - owszem. Ale poczekajmy na łatkę, a zobaczymy co EA zdołała naprawić.

Jeżeli chodzi o samą grę, apetyt był większy, ale narzekać nie mam zamiaru. Dobra piłka i tyle.

A na smaczek dodam coś o bramkach. Nieczęsto zdarza się strzelić ładną bramkę od słupka czy poprzeczki, ale jak wpadnie - palce lizać, człowiek się cieszy jak małe dziecko... No i te precyzyjne strzały tuż przy samym słupku po ziemi z za pola karnego. W 12stce tego nie było, a jak już to raz na ruski rok. W tym elemencie gra mnie naprawdę zaskoczyła.

Pozdrawiam i do zobaczenia na sv.

Edytowane przez spl1nter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem finał brązowymi dogrywka ziomuś prowadzi w 119 min 3;2 i przegrywa ze mna 3;5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"We apologize for a delay in the FIFA 13 Title Update. A knock-on issue was detected in the patch planned for this weekend. We’re working with our partners to establish a new schedule for the update and we will provide information as soon as it becomes available."

http://forum.ea.com/uk/posts/list/0/2003067.page

Edytowane przez norbiman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×