Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

W kulki sobie lecą z tym patchem. Na twitterze skupiają się na dzisiejszych meczach reprezentacyjnych a nic nie wspominają o łatce, która być może pozwoliłaby na normalne użytkowanie produktu, za który większość z nas zapłaciła prawie 200zł... od 3 dni fifa przez bugi nie jest przeze mnie włączana,a nie taki był jej pierwotny cel;/ mogli by chociaż napisać: 'patch będzie m/w w weekend' albo 'nie wiemy, będzie w swoim czasie, pocałujcie nas w ****".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

kurde nie weim czy w dobrym dziale pisze ale chcialem sie zapytac jakie sa jezyki do wyboru w wersji ANG, czy jest jezyk polski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sciagalem , ale mi sie nie spodobalo i wywalilem :)

Ok. Dzięki. To nie ściągam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a ja mam pytanie za 100 punktów.

Gram swoją WG III lige angielska w Trybie kariery - do rozegrania 46kolejek... Czy istnieje mozliwosc symulacji? Bo nie spotkałem sie z taka opcja.

Symulacja jedynie jest przeprowadzana jak moja WG ma kontuzje i rzecz jasne nie gram

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś Fifa Interactive World Cup? Fajnie się gra i mecze są bardzo ambitne i mało wpada bramek, może przez wysoki poziom, a i jest o co powalczyć, wielki Finał w Hiszpanii. Jestem na razie w 3 lidze ale zbliżam się do drugiej. Fajne jest to że można grać kim się chce bo i tak wszystkie drużyny maja ten sam poziom, liczą się umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a ja mam pytanie za 100 punktów.

Gram swoją WG III lige angielska w Trybie kariery - do rozegrania 46kolejek... Czy istnieje mozliwosc symulacji? Bo nie spotkałem sie z taka opcja.

Symulacja jedynie jest przeprowadzana jak moja WG ma kontuzje i rzecz jasne nie gram

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Tak istnieje mozliwość symulacji w Trybie kariery, znajduje się pod opcją Zagraj mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

kurde nie weim czy w dobrym dziale pisze ale chcialem sie zapytac jakie sa jezyki do wyboru w wersji ANG, czy jest jezyk polski ?

Jest polski, poza tym też parę innych, jakich to Ci dokładnie nie wymienię, ale na pewno łatwo znaleźć w google;p

I tylko te 2 porty wystarczą? Bo znalazłem coś takiego:

https://help.ea.com/...pen-for-fifa-13

Dla pewności lepiej odblokować wszystkie podane przez nich:)

Odblokowanie portów nic nie daje.

Albo mam ogromnego farta albo u mnie zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowanie portów nic nie daje.

Nie sądzę, żeby @fryz kłamał, mówiąc że jemu to pomogło? Zresztą na tym forum wiele osób o tym wspominało.

P.S. Sprawdzę czy u mnie to coś da ;)

Edytowane przez venez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowanie portów nic nie da tak samo jak i wylaczenie firewalla trzeba czekać na patch nie stety. Nawet mam niski poziom zapory to i tak czasami zawiesza na arenie przed meczem chociaż od paru dni widze jakąś poprawe coraz rzadziej zawiesza

Edytowane przez jnstomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszę, że mi nie pomaga otwarcie portów tzn. że mi nie pomaga i gra w sezony, czy ogólnie online w tej grze to męka.

Edytowane przez jets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z centrum tworzenia poczatkowo możemy pobrac 1 turniej , po dokonaniu tej wlasnie czynności pojawial sie komunikat ze limit osiagnieto i w celu zwiekszenia turniejow nalezy zakupic paczke turniejow .. Zakupilem mialem turnieje 1/5 daje drugi pobierz a tu ze limit no kur* to po jaki ch* kupilem paczke turniejow jak trzeba wiecej miejsca na druzyny ? Jesli nawet kupimy paczke 24 zespoly i druga 10 zespolów to mamy lacznie okolo 60 to kazda liga musiala by miec 15 druzyn by bylo 5 to nie kumam tego moge 5 a nie moge bo sie nie zmieszcza WTF ??

Edytowane przez NEQROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczy otworzyć 3658,3659; (UDP) i 6000 (TCP) jednak pomaga to tylko połowicznie , jest o wiele mniej zacinek ale jednak sie zdarzaja nawet po odblokowaniu, problem jest z poleczeniami do poszczególnych ludzi - mogli losie dac pod startem powrot do menu albo cos, a juz byloby mniej irytacji

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem fifa 13 online jest skopana.... widzial ktos kiedys cos takiego, zeby pograc sobie online czlowiek musi kombinowac z jakimis portami??... EA dala doopy jak organizatorzy meczu Polska-Anglia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś Fifa Interactive World Cup? Fajnie się gra i mecze są bardzo ambitne i mało wpada bramek, może przez wysoki poziom, a i jest o co powalczyć, wielki Finał w Hiszpanii. Jestem na razie w 3 lidze ale zbliżam się do drugiej. Fajne jest to że można grać kim się chce bo i tak wszystkie drużyny maja ten sam poziom, liczą się umiejętności.

Jestem w 2 lidze, bardzo odpowiada mi ta rozgrywka, wszyscy równi, liczą się umiejętności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny mecz, pozazdrościć tylko, że są reprezentacje grające na poziomie... 0:3 do przerwy i 4:4 na koniec. W FIFIE tak się nie zdarza:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mogli losie dac pod startem powrot do menu albo cos, a juz byloby mniej irytacji

Jest na to pewien sposób. Zamiast wyłączać Fifę i ją ponownie włączać, co zajmuje około 2 minut, lepiej zresetować modem.

U mnie po 20 paru sekundach znika arena, pojawia się na chwilę mecz, po czym jest powrót do menu.

Póki nie pojawi się opcja programowa wychodzenia z areny, lepsze to, niż restartowanie gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie znalazlem kolejnego buga w grze, polega ojn na wgrywaniu przyspiewek wgrywam przyspiewke arsenalu , i okazuje sie ze potem kazdy pierwszy zespol z danej ligi ma ta przyspiewke , wiec se mysle WTF , moze zle zaznaczylem czy cos , wiec wgralem przyspiewke dla Atalanty ktora jest pierwsza zgodnie z alfabetem w lidze wloskiej i jest to samo , Arsenal ma przyspiewki Atalanty :P poje**e , obeszlem problem poprostu trzeba wcisnac nastepny zespol i wrocic do poprzedniego zeby zaskoczylo , ale to jest chore w 12 takich problemow nie bylo ,po za tym tempo w jakim sie poruszam po menu jest katastrofalne , zeby wcisnac nastepna strone musze wcisnac z 3 razy L1 lub odczekac jakies 4 sekundy :) MASAKRA

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na to pewien sposób. Zamiast wyłączać Fifę i ją ponownie włączać, co zajmuje około 2 minut, lepiej zresetować modem.

U mnie po 20 paru sekundach znika arena, pojawia się na chwilę mecz, po czym jest powrót do menu.

Póki nie pojawi się opcja programowa wychodzenia z areny, lepsze to, niż restartowanie gry :)

Jesli o takich sposobach mowa, to ja znam jeszcze szybszy :> wypisz sie z PSN , wywali cie z meczu - polącz ponownie. Ostrzegam tylko,ze mnie po takich zabiegach czesto gra przy ponownym polaczeniu z sezonem potrafi zawiesic cala konsole :>

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś Fifa Interactive World Cup? Fajnie się gra i mecze są bardzo ambitne i mało wpada bramek, może przez wysoki poziom, a i jest o co powalczyć, wielki Finał w Hiszpanii. Jestem na razie w 3 lidze ale zbliżam się do drugiej. Fajne jest to że można grać kim się chce bo i tak wszystkie drużyny maja ten sam poziom, liczą się umiejętności.

ja narazie odpuściłem sezony, gram world cup, na chwile obecną 2 liga :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy opis zadania mam ... ustawiony jezyk Polski , a pisze ''zespol Germany prowadzi...'' a dalej '' czty uda ci sie poderwac zespol Ireland,,,'' nieznam takich zespolow :P i polecam wszystkim przyspiewki robia mega robote :)

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakich przycisków należy używać żeby skutecznie grać w obronie?bo nie daje sobie rady.Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×