Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ogłaszam iz druzyna Cracks Family (dawniej Elite Squad oraz Ultra Squad) poszukuje zawodnika na pozycje srodkowego napastnika, srodkowego (moze byc defensywny) pomocnika oraz obroncow. Chcemy wrocic do dawnej swietnosci, czyli minimum top 50 na swiecie. Pomozcie nam w tym.

psn: reginaaldo

gg: 10354611

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi coraz częściej zdarza się mecz bez piłki...

Powinni coś z tym zrobić !

Haha coraz zabawniej się robi. Mnie ostatnio gra w sezonach wyszukuje oponenta takiego jak ja czyli gram np. BVB z BVB. Chwilami myśle by przerzucić się na Pesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ma być ustawione konfiguracja rozgrywki użytkownika bo jest wszystko poustawiane na 50 w fifie 12 chyba inaczej sie to ustawiało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do "Manualnych". :)

Przy włączonych asystach X odpowiada za płaskie podanie do zawodnika, a trójkąt to podanie prostopadłe (czy też na wybieg)

Jak to jest na manualu? Jeśli chcemy podać na wybieg, to celujemy w konkretnego zawodnika i wciskamy trójkąt, czy celujemy przed zawodnika i wciskamy X?

X też możesz podać przed zawodnika, tak jakbyś używał trójkąta, ale podanie jest słabsze. Do podań na wybieg lepiej używać trójkąta, bo podanie jest mocniejsze. Ja widzę różnice w podawaniu między x i trójkątem na manualu, chyba, że mam zboczenie z gry na asystach ;)

Ja nie dyskredytuje wiary, która gra na manualu. Nie zmienia to jednak faktu, że na ustawieniach ręcznych ilość meczów, w których przegramy z jakimś cieniasem przez przypadek, spadnie o jakies 99% :) Już pisałem wcześniej, że jestem zmuszony do gry z ludźmi na asystach. Zdarzają się takie mecze, że typ nic nie gra, ale wyjdzie mu jakiś strzał z daleka, mój bramkarz wybije piłkę przed siebie, dobitka i gol. Normalnie taki ktoś musiałby przymierzyć uderzając z daleka, i przy dobitce też musiałby starać się przymierzyć, przy okazji nie uderzałby raczej z pierwszej piłki, a starałby się opanować piłkę.

Ostatnio zremisowałem z typem 2:2, który oddała 2 strzały z główki po wrzutkach. Przez cały mecz nic nie grał. W grze na manualu wrzutki to w ogóle ciężki temat, więc jego skuteczność na pewno nie byłaby taka.

Mimo takich sytuacji i tak gra mi się dobrze, bo wiele zależy ode mnie. Statystyki na razie mam na plus, ale zapewne to się zmieni jeżeli wraz ze wzrostem poziomu graczy, na jakich będę trafiał. Nie w każdym meczu uda mi się wykorzystać dobre sytuacje, które na asystach zapewne skończyłyby się golami. Wymiatacze na asystach będą dla mnie wtedy bezlitośni ;)

Pisałem też o tym wcześniej, grając na manualu mamy pewną przewagę. Jak grasz z kimś na asystach to mniej więcej jesteś w stanie przewidzieć gdzie ktoś kopnie piłkę, na manualu ciężko to przewidzieć. Piłki podawane za pomocą trójkąta (na wysunięcie) można tak podać, żeby obrońca nie miał szans do nich dojścia:) Na asystach podania te są za zazwyczaj bardzo słabe, podając "ręcznie" mają one większą siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się najlepiej gra na jak najbardziej oddalonej i jak najwyżej położonej czyli, przybliżenie 0, wysokość na maksa :) Bardziej jest to spowodowane tym, że lubię widzieć jak najwięcej boiska (radar to nie to samo) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast myślę że bliższa jest lepsza, łatwiej wycelować. Ale nie może być zbyt bliska. Według mnie najlepsza jest ta domyslna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra z każdym dniem coraz bardziej mnie zadziwia. Wygrywam z kolesiem do przerwy 3;0, oddał przez całą połowę 1 strzał i to niecelny. W drugiej połowie 2 strzały 2 gole i w 89 mam 3;2. W doliczonym czasie koleś idzie z akcja podaje źle, ale jakoś dostaje się do piłki mój obrońca pada w polu karnym, na niego wpada mój bramkarz i się o niego przewraca, pusta bramka, koleś strzela i 3;3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie że coraz więcej ludzi interesuje się grą na manualu :) Kiedyś przy fifie 12 jak pisałem o tym jakie to zalety są z gry na full manualu, wszyscy po mnie jeździli...teraz jakby forum opustoszało,i nie ma już takiej nagonki.

Oby tak dalej....i nie zrażajcie sie przy większych trudach w rozgrywce ! Kiedy sie już choć trochę ogarnie grę bez asyst, to pierwsze bramki i poprawne konstruowanie akcji daje masę frajdy. Odkrywa sie zupełnie inną grę :)

Pamiętam jak przy fifie 12 do gry bez asyst namówił mnie Chris de la Rosa :]

Dużo na temat manuala, napisał czechuziom, od siebie chciałbym dodać żebyście dużo ćwiczyli na arenie.

Ustawić sobie kilku zawodników na paru obrońców albo na samego bramkarza i skillowac strzały, krótkie podania. Grywać mecze nierankingowe, tam grywa sporo laikòw. Wogóle uważam ze granie z CPU mija sie z celem. Wszystko jest takie sztuczne, schematyczne. Wrażenie jest jakbym grał na asystach. Nie ma to jak grywac z żywym.....schematy są ale tu wszystko jest możliwe ;)

Kolejna ważna rzecz, ogrywajcie sie drużynami słabszymi !! Tj. 3/3,5* im słabsza tym lepiej.

Ja mam przynajmniej taki brick, kiedy mam pod "ręką" takiego Naniego czy Robinho zaczynam szaleć, biegać, tricki robić (jeden za drugim) podaje jakieś piłki na "pałe" nie myślę. Poprostu wiem ze statsy danego zawodnika mi pomogą...i sie rozleniwiam. Co innnego kiedy sie grywa taką 3* drużyną....wszystko trzeba robić powoli z namysłem...dokładniej. nie ma sie takiego magnesu przy nodze. Zaczyna sie bardziej szanować piłkę.

Polecam spróbować sił z Molde albo Anderlechtem :)

Mi się najlepiej gra na jak najbardziej oddalonej i jak najwyżej położonej czyli, przybliżenie 0, wysokość na maksa :) Bardziej jest to spowodowane tym, że lubię widzieć jak najwięcej boiska (radar to nie to samo) :)

Dla mnie też jest to najlepsze ustawienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

próbuję wejśc w fifa world cup i nie może pobrać materiałów, pisze: rejestracja w fifa interactive world cup nie została ukończona i możliwość wyboru pod komunikatem, tylko: OK. Co jest nie tak? turniej się skończył? byłem wcześniej już zarejestrowany w WC, grałem w tym turnieju, byłem już w 1 lidze, sezozny normalnie mogę grać. ktoś wie ocb? :)

pozdrawiam

Edytowane przez euxinis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czasem chętnych na granie niestety mam w okolicy jednego kumpla który ma ps3 i gra w fife. Może ktoś jest chętny czasem zagrac?? Gram średnio ale nie uciekam z meczy i nie przezywam gdy wysoko przegrywam. Chodzi mi o samo granie. Jak ktoś chętny to niech doda do znajomych: slawekp14. gram przewaznie wieczorami od 19-20 do ok 22-23. Sorry jesli jest gdzies podobny temat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj możemy

Szukam czasem chętnych na granie niestety mam w okolicy jednego kumpla który ma ps3 i gra w fife. Może ktoś jest chętny czasem zagrac?? Gram średnio ale nie uciekam z meczy i nie przezywam gdy wysoko przegrywam. Chodzi mi o samo granie. Jak ktoś chętny to niech doda do znajomych: slawekp14. gram przewaznie wieczorami od 19-20 do ok 22-23. Sorry jesli jest gdzies podobny temat..

Dzisiaj możemy pograć jak byś chciał tak ok 21-22 jak ktoś jeszcze chętny to wbijac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki na na FB EA FIFA Polska i Oraz Głównym napisali że powrót DEL PIERO I HESKY do gry . Jakoś dalej nie widzę Del Piero w FC Sydney Niby Boruc też powrócił mam wgrana aktualizacje składów tzn najnowsze i dalej ich nie widzę. A wy macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanko, od jakis paru dni mam problem z zagraniem ,,wirtualna gwiazda,, tzn niby sie polaczy z serwerami EA ale jak juz daje online/gra wirtualnym klubem to chwile sie laczy ale po paru sek wyskakuje cos tam ze nie mozna polaczyc sie z internetem sprobuj pozniej?? i ten problem mam w sumie tylko w dzien, jak np wracam z pracy po 23 to nie ma problemu od reki sie laczy, a np teraz to dupa..noi jest tez tak czesto ze po kilku probach calkiem sie wyl z serewwera EA...wiec cos o tym???? bo np mam kolege z klubu i on moze wejsc zawsze jeszcze mu sie nie zdazylo zeby mu cos takiego wywalilo:/ ???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wiecie coś może kiedy EA coś zrobi z tym aby w trybie sezon łączyło ekipy względem tej samej oceny gwiazdkowej???

Bo to jest strasznie irytujące że co chwile łączy mnie z 5* ekipami skoro ja wybieram 4 lub 4,5 *

Chce pograć sobie bez turbokozaków a tu taka lipa.EA weź się w garść

W Fifa 12 działało to bez problemu a tu taka padaka :yucky:

Edytowane przez juve25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez zazwyczaj łaczy z lepszym zespolem. Tak jak mowisz, jest to irytujace.

Ja mam jednak nieco inny problem.

Dlaczego mam "wygaszona" opcje asyst przy podaniach ? Jest wylaczona i za Chiny Ludowe nie moge nic zmienic. Orientuje sie ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy przy wyszukiwaniu przeciwnika macie ustawione restrykcyjne pod względem ilości gwiazdek ? bo ja zauważyłem że jak jest restrykcyjnie to dobiera w pierwszej kolejności tak samą drużynę pod względem gwiazdek a jak nie ma to max pół gwiazdki +/-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy przy wyszukiwaniu przeciwnika macie ustawione restrykcyjne pod względem ilości gwiazdek ? bo ja zauważyłem że jak jest restrykcyjnie to dobiera w pierwszej kolejności tak samą drużynę pod względem gwiazdek a jak nie ma to max pół gwiazdki +/-

W Sezonach można też zaznaczyć takie wyszukiwanie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sezonach można też zaznaczyć takie wyszukiwanie???

przede wszystkim w sezonach :) masz kilka filtrów

sterowanie - asysty, pół asysty, ręczne

procent nieukończonych - taki jak mój, większy

siła drużyny (gwiazdki) - zbliżony , restrykcyjny

jakie drużyny - tylko kluby, tylko reprezentacje, wszystkie

gość - dowolnie, tak jak ja

przy czym wg mojej obserwacji co do siły drużyny to jeżeli weźmiemy zbliżony to dobierze nam przeciwnika +/- 1 gwiazdka w stosunku do naszej drużyny, jeżeli restrykcyjnie to jak już pisałem +/- pół gwiazdki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×