Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, komus tez przepadly wyzwania wirtualnej gwiazdy ? Bo mnie juz szlak trafia drugi raz mi skasowalo i jak tak dalej bedzie to odstawiam fife do kata , zenada trzeba sie narobic zeby powbijac wyzwania a tu chwila i wielkie zero teraz musze trzeci raz od poczatku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy jak gracie w kariere to wywala was z serwerow EA po pierwszym rozegranym meczu???? Jest to dosc denerwujace zapisywanie gry wyjscia do menu zalogowaniu sie ponownie i kontynuowanie kariery... dodam ze jak rozegram kolejny mecz znow to samo sie dzieje :/ U was jest to samo czy tylko u mnie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w karierze ale jak nie gram online tylko tryb np. turniej to też mnie wywala z serwerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ciagle wywala nawet calego meczu nie moge rozegrac. Ciekawe kiedy bedzie jakis update ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnoscie walki bark w bark ? Co uzywacie zeby chociaz utrzymac sie przy pilce kiedy walczycie we dwoch? Zawsze mam z tym problem bo albo zostaje przepchany albo w najlepszym wypadku jest zwolnienie akcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyzy ja tez do tej pory nie dostalem. Brak slow do EA

Nie EA tu dalo ciala tylko sprzedawca od ktorego kupowales gre - kontaktuj sie z nim w sprawie kodow bo to on je rozprowadza.

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko czy mieliście taki problem z liga angielska gram pierwszy sezon np. MC i jak konczy sie sezon i jest ładowanie kolejnego to gra się tnie i konsola tak samo wie ktos moze co na to poradzic dodam ze w lidze hiszpańskiej nie miałem takiego problemu

To nie problem z ligą. Dopiero 2 patch który wyszedł na PC a wyjdzie nie wiadomo kiedy na konsole naprawia ten błąd.

Konsola się wiesza bo jest problem jak masz graczy wypożyczonych. Nie możesz mieć żadnego i wtedy raczej problemu nie powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie dotyczące FIWC [PS3] a mianowicie, dawno nie grałem, dzisiaj włączam i mam zresetowane statystyki, tak jakbym wcześniej nie grał, a miałem ponad 50 meczy rozegranych, czym to może być spowodowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa , i tak jest ciągle ? a ile trwa takie sezon ? i jeszcze jedno pytanie, co to ma na celu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest tu ktoś kto wytłumaczy mi jakie porty odblokować w routerze i przede wszystkim jak ? tylko nie piszcie że są google bo tam nie moge tego znaleść...router Thomson...potrafie wejść w ustawienia ale co dalej ? pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa , i tak jest ciągle ? a ile trwa takie sezon ? i jeszcze jedno pytanie, co to ma na celu ?

Masz tam przecież napisane po lewej stronie ze za 27 dni sie kończy

czy jest tu ktoś kto wytłumaczy mi jakie porty odblokować w routerze i przede wszystkim jak ? tylko nie piszcie że są google bo tam nie moge tego znaleść...router Thomson...potrafie wejść w ustawienia ale co dalej ? pomoże ktoś ?

www.portforward.com tu masz wszystko wyjaśnione jakie porty do jakiej gry jaki router itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale po angielsku nie rozumiem,a jak dam tłumaczenie to nic z tego nie wychodzi...może ktoś mi to opisać krok po kroku ?

ja jestem naprawde cierpliwym człowiekiem...potrafie przegrać 15 meczy z rzędu i nic sobie z tego nie robie...ale pomału mam dość...od 1,5 godziny zagrałem 2 mecze...non stop wieczna arena albo utracono połączenie z przeciwnikiem...prosze Was niech ktoś mi pomoże z tymi portami krok po kroku bo chyba się wykończe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie gdy chce rozegrać sezon wyskakuje błąd pt. "Podczas aktualizowania składów online wystąpił błąd.Prosze spróbowac później" kurrrrrrr nie mam możliwości rozgrywania meczy codzień i gram ostatnio co pare dni i w 80 % podczas próby rozegrania meczu wyskakuje mi ten błąd ! Co jest awruk się pytam ? ;/

Czy tylko u mnie gdy chce rozegrać sezon wyskakuje błąd pt. "Podczas aktualizowania składów online wystąpił błąd.Prosze spróbowac później" kurrrrrrr nie mam możliwości rozgrywania meczy codzień i gram ostatnio co pare dni i w 80 % podczas próby rozegrania meczu wyskakuje mi ten błąd ! Co jest awruk się pytam ? ;/

dzięki ale po angielsku nie rozumiem,a jak dam tłumaczenie to nic z tego nie wychodzi...może ktoś mi to opisać krok po kroku ?

ja jestem naprawde cierpliwym człowiekiem...potrafie przegrać 15 meczy z rzędu i nic sobie z tego nie robie...ale pomału mam dość...od 1,5 godziny zagrałem 2 mecze...non stop wieczna arena albo utracono połączenie z przeciwnikiem...prosze Was niech ktoś mi pomoże z tymi portami krok po kroku bo chyba się wykończe...

Tak by the way co dają te odblokowane porty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy jak gracie w kariere to wywala was z serwerow EA po pierwszym rozegranym meczu???? Jest to dosc denerwujace zapisywanie gry wyjscia do menu zalogowaniu sie ponownie i kontynuowanie kariery... dodam ze jak rozegram kolejny mecz znow to samo sie dzieje :/ U was jest to samo czy tylko u mnie????

Jest bardzo podobnie. Wylogowanie następuje czsami po 1, 2 a czasami po kilku meczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytan:)

1.Dlaczego za każdym razem ,gdy włączam Fife muszę wchodzić do PSN i wpisywać internetowy paszport.Strasznie mnie to irytuje.Gdy go nie wpisze,wyskakuje komunikat w grze'niestety nie możesz zarejestrować internetowego paszporu,skontaktuj się ....."

2.Gdy rozegram 2,3 mecze w trybie kariery to po po prostu zacina mi pada.Tak jakby zablokowało analog/strzałki.

Byłbym bardzo wdzięczny,gdyby ktoś mi pomógł.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytan:)

1.Dlaczego za każdym razem ,gdy włączam Fife muszę wchodzić do PSN i wpisywać internetowy paszport.Strasznie mnie to irytuje.Gdy go nie wpisze,wyskakuje komunikat w grze'niestety nie możesz zarejestrować internetowego paszporu,skontaktuj się ....."

2.Gdy rozegram 2,3 mecze w trybie kariery to po po prostu zacina mi pada.Tak jakby zablokowało analog/strzałki.

Byłbym bardzo wdzięczny,gdyby ktoś mi pomógł.

Pozdro.

1. Też tak miałem nie musisz wpisywać wystarczy wejść w PS Store i tam gdzie masz View Dow to go pobierasz

Edytowane przez Damianeg12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić pewien fenomen?

Wczoraj grałem online Arsenalem z BVB. Niby podobny poziom drużyn, ale jak to jest możliwe, że co próbowałem wypuścić skrzydłem Walcotta (sprint 96), to z łatwością doganiał mnie taki Hummels (66) czy Subotic (74). Na Litość Boską, po coś są te statystyki. Nie po to biorę na skrzydło bodaj najszybszego gościa w lidze, żeby go doganiał jakiś niemiecki buldożer. Dodam, że oczywiście R2 odpowiedzialny za sprint miałem wciśnięty.

Podobnie jest w starciach na ziemi. Jeśli mojego napastnika lekko zahaczy obrońca, piłka się między nami zakotłuje, to na bank mi ją zabierze. W odwrotnej sytuacji, jeśli to ja próbuję tak odebrać piłkę, to przeważnie napastnik przewraca mojego obrońcę i idzie dalej. O górnych piłkach nawet nie wspominam. Bo w takich dziwnych meczach przegrywam niemal wszystkie pojedynki. A kombinuję i z L2 i z R2 i trzymam X lub O albo je szybko wciskam. Nieistotne - i tak nie wygrywam tych starć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale po angielsku nie rozumiem,a jak dam tłumaczenie to nic z tego nie wychodzi...może ktoś mi to opisać krok po kroku ?

ja jestem naprawde cierpliwym człowiekiem...potrafie przegrać 15 meczy z rzędu i nic sobie z tego nie robie...ale pomału mam dość...od 1,5 godziny zagrałem 2 mecze...non stop wieczna arena albo utracono połączenie z przeciwnikiem...prosze Was niech ktoś mi pomoże z tymi portami krok po kroku bo chyba się wykończe...

http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Thomson/DWG855/PS3_FIFA_13.htm tu masz krok po kroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić pewien fenomen?

Wczoraj grałem online Arsenalem z BVB. Niby podobny poziom drużyn, ale jak to jest możliwe, że co próbowałem wypuścić skrzydłem Walcotta (sprint 96), to z łatwością doganiał mnie taki Hummels (66) czy Subotic (74). Na Litość Boską, po coś są te statystyki. Nie po to biorę na skrzydło bodaj najszybszego gościa w lidze, żeby go doganiał jakiś niemiecki buldożer. Dodam, że oczywiście R2 odpowiedzialny za sprint miałem wciśnięty.

Podobnie jest w starciach na ziemi. Jeśli mojego napastnika lekko zahaczy obrońca, piłka się między nami zakotłuje, to na bank mi ją zabierze. W odwrotnej sytuacji, jeśli to ja próbuję tak odebrać piłkę, to przeważnie napastnik przewraca mojego obrońcę i idzie dalej. O górnych piłkach nawet nie wspominam. Bo w takich dziwnych meczach przegrywam niemal wszystkie pojedynki. A kombinuję i z L2 i z R2 i trzymam X lub O albo je szybko wciskam. Nieistotne - i tak nie wygrywam tych starć.

Kolego mam identycznie,nic z tym nie zrobiszbo jest to zapisane w kodzie gry.Napastnicy idą jak tarany,wersja totalnie nastawiona na wysokie wyniki i dużo bramek.Gra niedopracowana z wieloma błedami.I nie ważne czy wygrywam czy przegrywam ja podziękuję i wracam do 12-ki.EA powinno zwracać pieniądze za ten syf.Jak tu piachu napisał "po tym co tu zobaczylem.. nie wiem czy chcial bym ubic muche w kiblu z nowa fifa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś ma problemy z bugami polecam podany powyżej przez Kolegę link

http://portforward.c...PS3_FIFA_13.htm

Panowie proszę o pomoc w takiej sprawie, może ktoś się z tym spotkał. Gram w 3 lidze jednak mogłem grać wczoraj tylko o tarcze EA, dziś sprawdziłem i ponownie zostałem zakwalifikowany jedynie do tarczy EA. Dlaczego nie mogę grać o puchar kontynentalny? Gdzie mogę to zgłosić?

dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam identycznie,nic z tym nie zrobiszbo jest to zapisane w kodzie gry.Napastnicy idą jak tarany,wersja totalnie nastawiona na wysokie wyniki i dużo bramek.Gra niedopracowana z wieloma błedami.I nie ważne czy wygrywam czy przegrywam ja podziękuję i wracam do 12-ki.EA powinno zwracać pieniądze za ten syf.Jak tu piachu napisał "po tym co tu zobaczylem.. nie wiem czy chcial bym ubic muche w kiblu z nowa fifa"

Ale mi nie do końca o to chodziło. Z większością gra się bardzo dobrze. Akcje z obu stron, mnóstwo emocji i ta ciągła myśl: "no dobra, teraz już na pewno ostatni meczyk i spać" :)

Chodzi mi tylko o tych, którzy grają jakby się amfy nażarli. Mają statystyki np 45-5-2. Doganiają mnie wolnymi zawodnikami. Uciekają tak, że są daleko przede mną albo dwóch moich eskortuje napastnika przez 30 metrów do bramki, a ten spokojnie zdobywa gola. Albo strzelają szczura z 25 metrów między 5 obrońca, żaden nie zatrzymuje piłki, a bramkarz nie reaguje. Gdyby to był PC, pomyślałbym, że ktoś włączył jakieś God Mode :)

Oczywiście rozumiem, że są wymiatacze w tej grze, że potrafią pięknie podawać, rozgrywać koronkowe akcje i strzelać super gole. Ale nietykalni napastnicy, szczurki, Usainy Bolty i obrona, od której się wszystko odbija, to już przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegięcie i w tej wersji nic z tym nie zrobisz...Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@elwis

Z tego co pamiętam, przynajmniej tak było w F12, puchar kontynentalny bedziesz miał w 2 lidze, puchar świata w 1 lidze, a od 10 do 3 jest tarcza EA. Ale nie jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@elwis

Z tego co pamiętam, przynajmniej tak było w F12, puchar kontynentalny bedziesz miał w 2 lidze, puchar świata w 1 lidze, a od 10 do 3 jest tarcza EA. Ale nie jestem pewny.

9-10 tarcza

8-6 puchar ea

5-3 puchar konatynentalny

2-1 puchar swiata

tak wygląda to na 100%

ps. napisałem do ea zobaczymy co mi odpiszą

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×