Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy z konsolą? bo jeśli po sieci to po prostu lag button , spowodowany wyższym pingiem.

Nie, nie, online na to nie wpływa. Gdy gram z kumplem na 2 pady, to dzieje się tak samo. Zawodnik po prostu stoi czeka przez chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAMY!

Do usługi FUT Web jest obecnie zalogowana maksymalna liczba użytkowników!

Spróbuj ponownie później.

I tak cały czas, inni normalnie mogą się logować, tylko ja mam problem. Wiecie może jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Gram już w fifę od wielu, wielu lat, ale nie mogę zrozumieć tego co się dzieje w 13. Chodzi mi o to, że często trafiam na przeciwników, z którymi nie ma szans wygrać. Nie chodzi o skill. Chodzi o to, że nie ważne co bym robił przeciwnik zawsze wyprzedza, wygrywa każde starcie w powietrzu, krótko mówiąc - jest wszędzie i zawsze. Trochę to dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkał się ktoś z Was z takim "błędem" i wie może z czego on wynika? Otóż sterując analogiem notorycznie włącza mi się samoistnie "szybka taktyka" (zapewniam, że nie zahaczam kciukiem o krzyżaka :-)) Dodam, że chodzi o granie na PS3. Irytuje mnie to strasznie i przez to muszę przełączać sterowanie i grać na krzyżaku.

Ja wczoraj z tym sobie poradziłem ,mniej wiecej tak
pad działa elegancko. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś rozwiązanie dla takiego problemu - Od wczoraj nie dodaje mi xp za rozegrane mecze, poza tym xp wpadają - np. za gry treningowe czy otwierane paczki, ale nie mam nic za rozegrane mecze - ani online ani offline. Statystyki mecze zliczają - sprawdzałęm na statsach EA, ale nie dodaje xp.

Możliwe dane do rozwiązania - włączałem wczoraj drugi kontroler,bo grałem z kolegą (ale wcześniej też włączałem) oraz zgodnie z poradnikiem na przekierowanie portów otwierałem je w ruterze. Help ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Gram już w fifę od wielu, wielu lat, ale nie mogę zrozumieć tego co się dzieje w 13. Chodzi mi o to, że często trafiam na przeciwników, z którymi nie ma szans wygrać. Nie chodzi o skill. Chodzi o to, że nie ważne co bym robił przeciwnik zawsze wyprzedza, wygrywa każde starcie w powietrzu, krótko mówiąc - jest wszędzie i zawsze. Trochę to dziwne...

Poruszałem już ten temat, ale nikt nic nie wie.

Taki mecz naprawdę wygląda tak, jakby ktoś miał wpisane kody. Piłka leci do niego jak magnes. Przy zamieszaniach, gdy piłka jest bezpańska, przykleja się do akurat do niego.

Wolniejszymi zawodnikami wyprzedza moich sprinterów. Niby odpowiada też za to stamina. Ale na Litość Boską - przez cały mecz moi sprinterzy są zmęczeni, a przeciwnika nie? :) Nawet jak wybijam piłkę ze swojego pola karnego na 30-40 metr, to prawie zawsze stoi tam rywal. Nawet się ruszyć nie musi.

Jedynym sposobem na sprawdzenie tego byłoby rozegranie z takim gościem kilku spotkań pod rząd. Wtedy byłoby wiadomo, czy to gra przed meczem losuje pewne warunki, czy może przeciwnik wie coś, czego my nie wiemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam taki problem z fifa ze jak chce wejsc w sezony WK to wysakuje mi komunikat podczas pobierania z internetu wystapil blad sprobuj ponownie pozniej.Po kilku probach zalogeuje sie ale za chwile wywala mnie z serwerow EA. Jesli wiecie co jest przyczyna to piszcie Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poruszałem już ten temat, ale nikt nic nie wie.

Taki mecz naprawdę wygląda tak, jakby ktoś miał wpisane kody. Piłka leci do niego jak magnes. Przy zamieszaniach, gdy piłka jest bezpańska, przykleja się do akurat do niego.

Wolniejszymi zawodnikami wyprzedza moich sprinterów. Niby odpowiada też za to stamina. Ale na Litość Boską - przez cały mecz moi sprinterzy są zmęczeni, a przeciwnika nie? :) Nawet jak wybijam piłkę ze swojego pola karnego na 30-40 metr, to prawie zawsze stoi tam rywal. Nawet się ruszyć nie musi.

Jedynym sposobem na sprawdzenie tego byłoby rozegranie z takim gościem kilku spotkań pod rząd. Wtedy byłoby wiadomo, czy to gra przed meczem losuje pewne warunki, czy może przeciwnik wie coś, czego my nie wiemy ;)

No to by było delikatnie mówiąc...ch*jowe :/ Dziś też rozkminiałem coś takiego, że to może w sterowaniu (asysta, ręczne, częściowe), ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzić...Może tu tkwi tajemnica...No bo jak to wytłumaczyć...

witam ja mam taki problem z fifa ze jak chce wejsc w sezony WK to wysakuje mi komunikat podczas pobierania z internetu wystapil blad sprobuj ponownie pozniej.Po kilku probach zalogeuje sie ale za chwile wywala mnie z serwerow EA. Jesli wiecie co jest przyczyna to piszcie Pozdro

Mam to samo dziś od samego rana. Nie mogę się połączyć, gdyż wywala błąd z paszportem. Podejrzewam, że wina leży po stronie serwerów EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś rozwiązanie dla takiego problemu - Od wczoraj nie dodaje mi xp za rozegrane mecze, poza tym xp wpadają - np. za gry treningowe czy otwierane paczki, ale nie mam nic za rozegrane mecze - ani online ani offline. Statystyki mecze zliczają - sprawdzałęm na statsach EA, ale nie dodaje xp.

Możliwe dane do rozwiązania - włączałem wczoraj drugi kontroler,bo grałem z kolegą (ale wcześniej też włączałem) oraz zgodnie z poradnikiem na przekierowanie portów otwierałem je w ruterze. Help ;)

Nalicza Wam punkty doświadczenia za mecze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalicza Wam punkty doświadczenia za mecze?

Chyba nie, stoi mi licznik od kiedy lvl wbiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to by było delikatnie mówiąc...ch*jowe :/ Dziś też rozkminiałem coś takiego, że to może w sterowaniu (asysta, ręczne, częściowe), ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzić...Może tu tkwi tajemnica...No bo jak to wytłumaczyć...

Nie wiem, czy to może zależeć od sposobu sterowania. Nie mogę opanować tej szamotaniny na boisku. Jeśli podczas starcia wciskam X, kółko czy kwadrat, to po prostu wybijam piłkę. Jeśli nic nie wciskam, to przeciwnik ją przejmuje. Ale jak? Gdyby on coś wciskał, to sam wykopałby piłkę. Jest jakiś trick, który włącza magnes w nodze? :)

Drugą irytującą sprawą jest "pamięć" guzików. Np. Przeciwnik biegnie z piłką, ja wchodzę ładnym wślizgiem i piłka leci do mojego napastnika na czystej pozycji. I co się dzieje? Gra zapamiętała poprzednie wciśnięcie i mój napastnik zamiast iść na bramkę, wywala piłkę w kosmos. Wyobraźcie sobie prawdziwy mecz z takimi zagraniami. Ale byłyby jaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pes-ie była opcja super cancel moze tu też jest? I nie pamietam w której grze ale był przycisk odpowiadający za wyminiecie przeciwnika przy główce. Jest takie coś w 13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to może zależeć od sposobu sterowania. Nie mogę opanować tej szamotaniny na boisku. Jeśli podczas starcia wciskam X, kółko czy kwadrat, to po prostu wybijam piłkę. Jeśli nic nie wciskam, to przeciwnik ją przejmuje. Ale jak? Gdyby on coś wciskał, to sam wykopałby piłkę. Jest jakiś trick, który włącza magnes w nodze? :)

Drugą irytującą sprawą jest "pamięć" guzików. Np. Przeciwnik biegnie z piłką, ja wchodzę ładnym wślizgiem i piłka leci do mojego napastnika na czystej pozycji. I co się dzieje? Gra zapamiętała poprzednie wciśnięcie i mój napastnik zamiast iść na bramkę, wywala piłkę w kosmos. Wyobraźcie sobie prawdziwy mecz z takimi zagraniami. Ale byłyby jaja ;)

Widzę że nie tylko ja mam problem z tymi wybijanymi piłkami w kosmos przez te tzw. pamięć guzików. :)

Gdybym nie był taki nerwowy to nawet dało by sie to opanować.

Najgorsze w tej odsłonie są dla mnie momenty kiedy zawodnicy ruszają się jak muchy w smole. Nic nie idzie z tym zrobić. Strasznie to irytuje...a to skutkuje już tylko własnymi niewymuszonymi błędami. To tak jakbym miał ustawione wolniejsze tempo a przeciwnik znacznie szybsze, i do tego jakby właśnie miał magnes w nodze. ( Gram tylko on-line) Wogóle nie idzie sie rozpędzić, nie mówiąc już o tych zawodnikach którzy są bez piłki. Wciąż zostają w tyle jakby im sie grać nie chciało. :@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie czasem problem z wybijaniem piłki z outu? Czasami zdarza się, że mój zawodnik sam wybije piłkę w wybranym przez siebie kierunku. Czy to też może być jakaś "pamięć guzików"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić żeby cały zespół wyszedł na obrońców? Bo jak daje wysoki pressing to se w ch...ja lecą, a te pizdeczki w pierwszej lidze potrafią pół meczu w dziada grać bo im na farcie bramka pierwsza wpadła ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie czasem problem z wybijaniem piłki z outu? Czasami zdarza się, że mój zawodnik sam wybije piłkę w wybranym przez siebie kierunku. Czy to też może być jakaś "pamięć guzików"?

Naciskasz pewnie odrazu i przycisk zapamiętuje też tak mam czasami że za szybko nacisne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś trick, który włącza magnes w nodze? :)

Jesli chodzi o przyjecie pilki to L2, po opanowaniu obslugi przydatny bywa tez R1

W pes-ie była opcja super cancel moze tu też jest?

L2 + R2. Ogolnie to polecam zajrzec do help'a w grze, bo to w sumie podstawowe rzeczy jesli chodzi o sterowanie.

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do mojego pytania - czy komuś od wczoraj nalicza punkty doświadczenia za mecze? (mowa tylko oo meczach a nie o innych zadaniach typu otwarcie paczki, znalezienie zawodnika gry treningowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o przyjecie pilki to L2, po opanowaniu obslugi przydatny bywa tez R1

L2 + R2. Ogolnie to polecam zajrzec do help'a w grze, bo to w sumie podstawowe rzeczy jesli chodzi o sterowanie.

Wiem o L2+R2, ale czy to znaczy, że pomiędzy każdym podaniem mam to wciskać, żeby mój zawodnik na pewno nie wybił sam piłki? To chyba nie tak ma działać.

Rozumiem, że gdy piłka jest w powietrzu, a my coś wciśniemy, to gra to zapamięta. Ale żeby jedno wciśnięcie obsłużyło 2 zagrania u 2 zawodników, to już przegięcie ;)

jak wgrać własne mp3 do menu ? jest to wogóle mozliwe ? w googlach nie moge nic znaleść...

Ok, szybki poradnik od podstaw:

1. Tworzymy na pendrajwie katalog MUSIC i tam wrzucamy nasze ulubione kawałki.

2. Wkładamy pendrajwa do PS3 i wchodzimy w zakładkę Muzyka. Pokaże się nam zawartość na USB.

3. Przegrywamy na dysk PS3 zawartość katalogu MUSIC

4. Tworzymy listę odtwarzania na PS3 i dodajemy to, co przed chwilą przegraliśmy.

5. W Fifie wchodzimy w menu Konfiguracja Gry / Moja muzyka i przyśpiewki"

6. Klikamy Edytuj dźwięk w menu.... i dla odpowiedniego zdarzenia wybieramy "Wyświetl listy odtwarzania". Powinna się pojawić nazwa listy, którą stworzyliśmy.

I gotowe ;)

Ponieważ nie podoba mi się muzyka z Fify 13, zgrałem sobie najlepsze kawałki z Fify 12, dorzuciłem trochę swoich hiciorów i jest gites ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytał o super cancel to odpowiedziałem:)

Co do wybijania piłki - nie pomogę, bo mówiąc szczerze u mnie taki problem pojawia się bardzo rzadko i tylko wtedy kiedy faktycznie niepotrzebnie wciskam jakiś przycisk przed przyjęciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakaś różnica między grą na L3 a strzałkami? Bo strzela się precyzyjniej (przynajmniej dla mnie) strzałkami niż lewą gałką...Chodzi o ruch zawodnika, zwody, itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakaś różnica między grą na L3 a strzałkami? Bo strzela się precyzyjniej (przynajmniej dla mnie) strzałkami niż lewą gałką...Chodzi o ruch zawodnika, zwody, itp. ?

poza małym szczegółem, że na strzałkach masz 8 (słownie: osiem) kierunków a na analogu 360 to nie ma różnicy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza małym szczegółem, że na strzałkach masz 8 (słownie: osiem) kierunków a na analogu 360 to nie ma różnicy...

Oj przesadziłeś! Przy włączonym sprincie na krzyżaku jest więcej kierunków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×