Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawa może i jest w sieci bo łączy się szybciej ale grając w FUT to masakra. Gram sobie turniej z komputerem, a po chwili komunikat "utracono połączenie z serwerem" tego chyba jeszcze nie dopracowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt z tym FUT nadal jest porażka. A co najgorsze jak wywali z takiego meczu, gdzie jest komunikat, że utracono połączenie, to traktuje to tak jakbyśmy już ten mecz zagrali, i odejmuje kontrakty za jeden mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz, czy w sezonach wszyscy grają na asystach? bo bez wzgledu ile gwiazdek ma wybrany przeze mnie zespół i ustawienie szukania na ręczne czy też częściowe to nikogo nie znajduje :teehee: a szkoda by było przegrać mecz świadomym tego, że konsola odwaliła 60% pracy przeciwnikowi :biggrin: od tak.

Przechodząc do tematu FUT i rozłączania to muszę stwierdzić, że mi traci połączenie przy pierwszym odpaleniu meczu w ciągu dnia, ponowne logowanie i wtedy śmiga normalnie.

Czy gra ktoś z was WG 4fun? bo z chęcią bym popykał z większą ilością graczy w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi raz znalazło kogoś w sezonach na manualu. Tak to cały czas gram z graczami używającymi asyst. Na moje 29 spotkań, chyba tylko w 5 normalnie bym przegrał. Nieraz psuje dobre sytuacje, które normalnie zakończone byłyby golem. Potem jedna kontra, wrzutka lub rzut rożny, główka i gol. Najczęściej bramki jednak tracę po tzw. ping pongu:) <br />Ogólnie szkoda, że na manualu przez neta szybko można znaleźć przeciwnika tylko w nierankingowych meczach. Z drugiej strony jakość tych graczy jest mocno przeciętna, jeżeli średnio uderzam ponad 20 razy na bramkę:)

Edytowane przez czehuziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Manualni, ale spójrzcie na to z drugiej strony. Jeśli macie opanowane sterowanie, to żaden "asystent" Wam nie skoczy. A dlaczego?

Sam gram na asystach i często się wkurzam, że podania lecą nie tam, gdzie bym chciał. Wychodzi mi zawodnik na czystą pozycję, a piłka leci to krytego gościa i ją tracę.

Albo strzały na bramkę. Trzymam joystick idealnie na środek bramki, a zawodnik strzela mi 7 metrów obok.

Już nie wspomnę o podaniach po ziemi. Przy asystach piłka idzie wyznaczonym korytarzem i często przeciwnik ją przejmuje. Na manualu jest to tak nieobliczalne, że przejęcie jest trudniejsze.

Innymi słowy - nikt nikogo nie zmusza do zmiany sposobu sterowania, więc nie ma sensu narzekać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie narzeka :happy: jak i również nie zmusza do sposobu sterowania, dzielimy się wyłącznie spostrzeżeniami :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się manuala opanować do perfekcji. Manual ma znacznie mniejsze powodzenie na wykonanie dobrego strzału, lub podania gdzie na reakcje ma się około sekudny. Grając na asyście masz bardzo duże prawdopodobieństwo, że Twój strzał/podanie zakończy się sukcesem, na manualu już tak prosto nie jest. Kto grał na manualu i asyście wie o co chodzi. Gracz manualny potrzebuje po prostu odrobinę więcej czasu, a ta "odrobina" robi niekiedy dużą różnicę.

Tak jak pisałem wcześniej, manual eleminuje dużą ilość fartu jaki daje cpu w grze. Bez jakiegoś tam skilla przeciwnik nie ma praktycznie szans na sukces. Oczywiście na manualu też może się pofarcić, ale o ten fart jest 100 razy trudniej.

Jeżeli jest zamieszanie pod bramką, to ktoś kto gra na asyście naciska strzał. Ja muszę ustawić się odpowiednio zawodnikiem, wycelować i przez te kilka chwil, przeciwnik może odebrać mi piłkę.

Oczywiście, że też jest trochę w tym mojej winy, ale wiem dobrze, że 3/4 meczów które przegrałem, na asystach bym nie przegrał :)

Nie mam nikomu za złe, że gra na asystach bo sam ich używałem jeszcze w poprzedniej Fife. Zły jestem z tego powodu, że wolałbym w sezonach walczyć z ludźmi grających na manualu, a nie na asystach. Takie mecze są dla mnie po prostu ciekawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sezonach mijaja wieki zanim kogos mi znajdzie z manualem. Chętny ktoś na ustawki na manualu. Jestem mocno przeciętny - łatwo będzie mnie ograc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam taki problem z fifa ze jak chce wejsc w sezony WK to wysakuje mi komunikat podczas pobierania z internetu wystapil blad sprobuj ponownie pozniej.Po 3 probach zalogeuje sie ale za chwile wywal mnie z serwerow EA jesli wiecie co jest przyczyna to piszcie Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o FIFA points w Ultimate Team, kupujecie? czy uważacie że się nie opłaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co dziś przeżyłem grając online to myślałem, że padnę ze śmiechu, straciłem 2 bramki w 3 minuty. Ustrzeliłem 3 poprzeczki, z rożnych dwa razy zawodnik drużyny przeciwnej stojąc na lini cudem wybijał piłkę... przegrałem 1-2 - i niech ktoś jeszcze napisze, że momentum nie istnieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwale zaraz tą płytke i wyśle ea w proszku.

kilka dni temu grałem sezony, ogolnie 85% wygrywałem az nagle po 8 z rzędu wygranych nie ma k...a piłki. przegrałem, zagrałem było ok i wygrałem a potem znowu znikła i przej.... napisałem do ea (do tej pory cisza) i odstawiłem ten syf. wróciłem do fut. Przerwano połączenie (sezon dla 1 gracza!) i straciłem tak chyba 80 kontraktów. Więc dla odmiany włączyłem tej nocy sezony i nie dość ze lamilem w obronie po takim czasie to znowu znikła k... piłka I jeszcze koleś po bramce zaczął sobie grac w dziadka obrońcami. Nakręciłem film telefonem. Wk...rw na maksa. Syf nad syfy, było zostać przy fife 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwale zaraz tą płytke i wyśle ea w proszku.

kilka dni temu grałem sezony, ogolnie 85% wygrywałem az nagle po 8 z rzędu wygranych nie ma k...a piłki. przegrałem, zagrałem było ok i wygrałem a potem znowu znikła i przej.... napisałem do ea (do tej pory cisza) i odstawiłem ten syf. wróciłem do fut. Przerwano połączenie (sezon dla 1 gracza!) i straciłem tak chyba 80 kontraktów. Więc dla odmiany włączyłem tej nocy sezony i nie dość ze lamilem w obronie po takim czasie to znowu znikła k... piłka I jeszcze koleś po bramce zaczął sobie grac w dziadka obrońcami. Nakręciłem film telefonem. Wk...rw na maksa. Syf nad syfy, było zostać przy fife 11.

Ja mialem tez "ciekawie" wygrywajac mecz 5:0 rozlaczylo mnie z EA zaliczylo porazke i do tego k...nie zdobylem mistrzostwa 1 ligi i paczek.EA powinno zrobic ze gdy rozlaczy przy prowadzeniu to nie zalicza ci porazki tylko jeszcze raz mecz musisz zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze koleś po bramce zaczął sobie grac w dziadka obrońcami. Nakręciłem film telefonem. Wk...rw na maksa. Syf nad syfy, było zostać przy fife 11.

Wtedy trzeba wyjsc mocno wysokim pressingiem i starac sie zablokowac droge podania, a nie gracza majacego pilke. Jest to czasem trudne, poniewaz wiele zalezy jakim ustawieniem gramy. Optymalnie jak mamy 3 napastnikow i 4 pomocnikow do tego superofensywa i wysoki pressing. To jest szansa, aby lamera grajacym na przeczekanie odebrac pilke. Niestety ten element gry nie funkcjonuje jak powinien. Wsciec sie tez mozna, ze kiedy mamy ustawiona superofensywe i wysoki pressing zawodnicy po rzucie roznym dla rywala wychodza z wlasnej polowy jak muchy w smole. Gralem z gosciem, ktory chcial tylko przetrzymac i po rzucie roznym wycofal sie od razu pod swoja bramke z pilka i choc mialem wszystko walniete naprzod to zajelo mi chyba 10 minut, aby go przycisnac. Podobnie jak muchy w smole wracaja do obrony. Qrde trzeba byloby manualnie chyba wszystkimi biegac sprintem czasem. Dla mnie to jest najwieksza wada w gameplayu co mi przeszkadza w tegorocznej edycji.

Natomiast w ostatnich dniach zauwazylem znaczna poprawe w dzialaniu gry. W FIWC wreszcie nie wiesza mi gry na arenie i bardzo ladnie wyszukuje rywali. Mam nadzieje, ze tak juz zostanie na dluzej, a najlepiej na stale. Wsciec sie jedynie mozna jeszcze, kiedy koles podczas meczu ucieknie, a nie zalicza mi wygranej. To nadal jest do dopracowania, bo nie dziala to tak jak powinno.

Edytowane przez BasteKSG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy trzeba wyjsc mocno wysokim pressingiem i starac sie zablokowac droge podania, a nie gracza majacego pilke. Jest to czasem trudne, poniewaz wiele zalezy jakim ustawieniem gramy. Optymalnie jak mamy 3 napastnikow i 4 pomocnikow do tego superofensywa i wysoki pressing. To jest szansa, aby lamera grajacym na przeczekanie odebrac pilke. Niestety ten element gry nie funkcjonuje jak powinien. Wsciec sie tez mozna, ze kiedy mamy ustawiona superofensywe i wysoki pressing zawodnicy po rzucie roznym dla rywala wychodza z wlasnej polowy jak muchy w smole. Gralem z gosciem, ktory chcial tylko przetrzymac i po rzucie roznym wycofal sie od razu pod swoja bramke z pilka i choc mialem wszystko walniete naprzod to zajelo mi chyba 10 minut, aby go przycisnac. Podobnie jak muchy w smole wracaja do obrony. Qrde trzeba byloby manualnie chyba wszystkimi biegac sprintem czasem. Dla mnie to jest najwieksza wada w gameplayu co mi przeszkadza w tegorocznej edycji.

Natomiast w ostatnich dniach zauwazylem znaczna poprawe w dzialaniu gry. W FIWC wreszcie nie wiesza mi gry na arenie i bardzo ladnie wyszukuje rywali. Mam nadzieje, ze tak juz zostanie na dluzej, a najlepiej na stale. Wsciec sie jedynie mozna jeszcze, kiedy koles podczas meczu ucieknie, a nie zalicza mi wygranej. To nadal jest do dopracowania, bo nie dziala to tak jak powinno.

To może ty sobie wyjdziesz mocno wysokim pressingiem, jak nie widać piłki... Czytasz wszystko, czy co trzecie zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak zaliczyc te trofea "Nie tym razem!" i "Madrosc w obronie" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty ale ja w tych meczach bez piłki 2 bramki strzeliłem :biggrin: Jemu też. Ale no tak się nie da ; / Zresztą, nie wiedziałem że są takie pi... i grają jak ostatni frajerzy. Musze sobie ustawić taktyki na takie sytuacje, chociaż jak piłke widać to sobie z tym poradze bo pewnie i takie sytuacje będą.... Dopóki nie naprawią znikającej piłki sezonów nie włączę. Szczęśliwie 3 pierwsze mecze wygrałem to chociaż nie spadnę ale szkoda rekordu bo by był 20-3-3 a tak to jest wszystko w piach...

PS Czy można zacząć grać sezony od nowa? z zerowym rekordem od 10 ligi?

EDIT: Chętnie z kimś zagram towarzyski meczyk, gram na manualnych ustawieniach Argentyną :)

Edytowane przez Kostka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty ale ja w tych meczach bez piłki 2 bramki strzeliłem :biggrin: Jemu też. Ale no tak się nie da ; / Zresztą, nie wiedziałem że są takie pi... i grają jak ostatni frajerzy. Musze sobie ustawić taktyki na takie sytuacje, chociaż jak piłke widać to sobie z tym poradze bo pewnie i takie sytuacje będą.... Dopóki nie naprawią znikającej piłki sezonów nie włączę. Szczęśliwie 3 pierwsze mecze wygrałem to chociaż nie spadnę ale szkoda rekordu bo by był 20-3-3 a tak to jest wszystko w piach...

PS Czy można zacząć grać sezony od nowa? z zerowym rekordem od 10 ligi?

EDIT: Chętnie z kimś zagram towarzyski meczyk, gram na manualnych ustawieniach Argentyną :)

Sezon od nowa można zacząć zagrać, ale musisz założyć nowe konto. Na starym nie da rady.

A co do rekordu to pisałem jakiś czas temu jak to wygląda u mnie. Miałem 26-13-15, a teraz bodajże 33-15-39... Przestało mi zupełnie iść, słupki, poprzeczki, sam na sam nie strzelam i walę ponad bramką gdy strzelam na pustą. Cała fifa.

I tak Cię podziwiam, że grając kiedy nie widzisz piłki strzelasz bramki.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest momentum., też tak mam po serii zwycięstw dadchodzą porażki. Ciągle słupki zawodnicy ruszają się jak w muchy w smole . Przykład gram juve na MU. Nani leci skrzydłem kończy się pasek ze staminą a zanim leci lichstainer który ma mega bieg stamina 3/4 i nie może go dogonić, to jest śmieszne.;/

Teraz ja mam pytanie koledzy w fife wyświetla mi poziom zapory na średni, gdy gram sezony czuje lagi opóźnienia tzn niema cięć obrazu czy coś takiego ale opóźnienia na padzie wciskam w strzał to czuje opoźnienie . zmieniam kierunek zawodnika to samo co może być przyczyną. Mam neta 20mb/s w fifa 11 i 12 nie miałem tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega po drugiej stronie ma lagi to gra spowalnia. Co to za czasy nastały w fife że taniej utrzymać złoty skład od brązowego :) Skleciłem skład z ligi bbva za 5-6 tysiaków z rezerwą :biggrin:

Ale wtedy on też powinien mieć lagi, z tym że dalej ma przewagę bo sie nauczył tak grać. Wcześnie wyjdź na prowadzenie i nie otwieraj sie bo Cie pyknie w obronie.

Edytowane przez Kostka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadzilem, ze to kiedys powiem, ale to tylko gra....

No jeżeli Ty masz takie podejście do życia to powodzenia. Jak sobie dajesz w kasze dmuchać to Cię będą dymać jeszcze bardziej. Trzeba być świadomym swoich praw, a nie siedzieć cicho i sobie pozwalać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×