Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy wy tez macie lagi jak gracie WK bo ja mam ale jak gram sezony czy inne mecze online tego nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób by po rozłączeniu połączenia nie dostawać walkowera? Często mi się router rozłącza i wywala z gry...A musi jakiś być.

Przykład z dziś. Grałem z ziomkiem, prowadzenie 3:1 dla mnie do 60', po chwili dostaje od niego 'niecenzuralną' wiadomość i się rozłącza...a wynik w sezonach taki, jakby mecz w ogole sie nie odbyl... Gdy u mnie sie rozlaczy, odrazu mecz w plecy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka ściema, dosłownie padłem :biggrin: nie jest możliwym zagrać na manualu grając krzyżykiem. W teorii oczywiście istnieje ale wyglądałoby to jak paraolimpiada.

Popieram, gram na manualu od lat i nie widzę tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam,, nietypowe''momentum,mój pad sam podaje w niektorych momentach meczu ,robi wślizgi automatycznie ,komicznie wyglada jak dwóch moich zawodników w tym samym czasie robi wślizg albo jeden po drugim prze pare sekund automatycznie,,czesto karne przez to dziadostwo sa dla przeciwnika,jak sam na sam biegne,nagle robi zwód zamiast strzelać.i zmienia samoczynnie strategie.To drugi pad ,który tak,,wariuje'', ,sytuacjie te maja miejsce przedewszystkim w multi ,w singlu juz jest bardziej spokojny.Czy ktoś też miał podobne problemy ,może jakieś rady?Reset pada nie pomógł,pomaga zmiana sterowania z cyfrowego :l3: na analogowe :dpad: tak,ale to mi nie pasuje ,ponieważ preferuje granie na manualu ,wiec to mija sie z celem.

Czy spotkał się ktoś z Was z takim "błędem" i wie może z czego on wynika? Otóż sterując analogiem notorycznie włącza mi się samoistnie "szybka taktyka" (zapewniam, że nie zahaczam kciukiem o krzyżaka :-)) Dodam, że chodzi o granie na PS3. Irytuje mnie to strasznie i przez to muszę przełączać sterowanie i grać na krzyżaku.

Mam tak z moimi dwoma starymi padami i niestety chyba nie ma na to lekarstwa.

Co do automatycznego przełączania się taktyk w czasie meczu, samodzielnych wślizgów (przyciski same się załączają) i wszystkiego co włącza się bez waszej ingerencji jest na to sposób.

Rozkręćcie stare pady, przedmuchajcie, przeczyśćcie jakąś ściereczką. Mi i kilku osobom pomogło. Zaznaczam, że nie jestem jakimś mega specem od rozkręcania elektroniki, ale akurat przy tych padach nie ma jakiejś skomplikowanej technologii.

Po przeczyszczeniu i przedmuchaniu problem z automatyczną zmianą taktyk, automatycznymi wślizgami zniknął i się już nie pojawił :)

Edit:

Ostatnio przegrywając 3:0 na manualu włączyłem sobie asysty (i częściowe wspomaganie tam gdzie się dało),żeby zobaczyć jak to się gra. Ku mojemu zdziwieniu w niecałe 10 min udało mi się wyrównać, w końcu wygrać mecz. Koleś w ogóle nie mógł odebrać mi piłki, a ja sobie rozgrywałem ją bez problemu pomiędzy jego obrońcami. Heh, przyzwyczajenia z manuala sprawiły, że mimo, że grałem na asystach i częściowym wspomaganiu moje akcje były znacznie dokładniejsze. Gra była mega prosta:) Nie mogłem w to uwierzyć i włączyłem drugi mecz. Połowa manual, połowa asysty. I połowa na manualu taka sobie w moim wykonaniu. W II połowie na asystach znowu typ został przeze mnie zmiażdżony.

Jest tak jak pisałem wcześniej, na asystach łatwo wyprowadza się piłkę obrony i ze stykowych sytuacji. Na manualu nie da rady po prostu tak grać. Wolę grać na manualu, niż grac ping pong Lechem:)

Edytowane przez czehuziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podania i strzelanie częściowe. Da się pograć nawet chwile z pierwszej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ty grasz ? Z pierwszego posta widzę że grasz na manual, a w drugim jednak podania i strzelania częściowe. Częściowe to nie jest manual. Ja bardzo chcę żeby wy z nim zagrali i przedostawie wam możliwośc spotkania on-line, jeżeli u Was wystarzcy honoru i nie ucieknicie po kolejnej porażce w grze z nim. Pozdrawiam.

Podania mam częściowe, bo manualne nawet opanowane nie dają przewagi. Siła podań manual.

Strzały częściowe masz mierzone przy strzałach, a wspomaganie przy strzałach finezyjnych.

Podania górą i z wysunięciem full manual, przełączanie zawodników też.

Po opanowaniu tych ustawień mam przewage nad asystowcami :)

A co do kolegi: Kostka- czekam na zaproszenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz powiedz mi ( Celt ili jak ci tam?) a niby dla czego quuuuwa nie można grać manual na strzałach?? Pytam , bo oskarżasz mi o kłamstwo!! A po drugej podaj swoi nik na PSN ( jak jestesz taki mądry) , ja ze swojej strony podaję ci nik kolegi , który GRA NA FULL MANUAL na strzałkach. zagraj z nim jak jestesz taki wielki i posądzasz ludzi o kłamstwo . Czekam.

Hehe, aż mi się przypomniało, jak niedawno ktoś mi zarzucił kłamstwo, bo napisałem, że miałem "wieczne areny" w Fifie 12. :)

Ktoś czegoś nie widział i dla niego to nie istnieje. Ktoś czegoś nie potrafi i krzyczy, że tak się nie da.

Navi, nie wkurzaj się. Są po prostu ludzie, których nie zmienisz i już ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś jeszcze oprócz kolegi veneza miał "wieczne areny" w 12? Mam na myśli tylko a wyłącznie ciągłe bieganie z piłką, a nie zawiechy typu trzeba wyjść z gry, bo zamarzł obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś jeszcze oprócz kolegi veneza miał "wieczne areny" w 12? Mam na myśli tylko a wyłącznie ciągłe bieganie z piłką, a nie zawiechy typu trzeba wyjść z gry, bo zamarzł obraz.

Nie zaczynaj od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś jeszcze oprócz kolegi veneza miał "wieczne areny" w 12? Mam na myśli tylko a wyłącznie ciągłe bieganie z piłką, a nie zawiechy typu trzeba wyjść z gry, bo zamarzł obraz.

Ja miałem ,ale czesto po paru minutach mecz sie odbywal,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za manual na krzyżaku ? owszem da się to tak skonfigurować ale mając osiem kierunków jak dla mnie będzie to nie grywalne bo strzały czy podania dojdą tylko wtedy kiedy nasz cel będzie na wprost lub pod kątem 45 stopni... jeśli będzie delikatnie na ukos to zagranie będzie niecelne... z drugiej strony to także oszustwo bo nie trzeba celować... wystarczy ustawiać się odpowiednio względem bramki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że on wcale nie musi kłamać... być może nawet łatwiej gra się na krzyżaku ponieważ wg mnie prościej jest się trochę pokręcić na boisku i znaleźć odpowiednie miejsce względem bramki niż dokładnie przymierzyć analogiem... nie próbowałem tego więc to tylko moje przypuszczenia ale ja bym to raczej odbierał w kategorii cheatu niż równorzędnej, sprawiedliwej rozgrywce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie pewnie masz rację... akcję z klepki nie mają racji bytu bo każdą piłkę trzeba przyjąć i ustawić się z nią do następnego podania, chyba, że by się wszyscy idealnie ustawili na boisku co oczywiście jest bardzo mało prawdopodobne... także to nie przejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie, że granie na L3 jest 'lepsze' od strzałek, tak? W sensie, że można strzelać łatwiej bramki, lepiej się poruszać, itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie, że granie na L3 jest 'lepsze' od strzałek, tak? W sensie, że można strzelać łatwiej bramki, lepiej się poruszać, itp...

D-pad = 8 kierunków, analog=360 kierunków (w teorii oczywiście). Nawet nie ma czego porównywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między Sezonami, a FIWC? Chodzi tylko o nagrody? W sezonach jest 10 lig, a tam 5. W FIWC każda drużyna ma 5 gwiazdek i każdy zawodnik umiejętności na poziomie 85? Czyli chodzi stricte o umiejętności danego gracza, żeby nie było tłumaczeń, że się grało słabszą drużyną? Tempo wydaję się też być znacznie szybsze w FIWC i podobno co 30 dni wszystko się resetuje...Więc jaki sens gry w FIWC?

D-pad = 8 kierunków, analog=360 kierunków (w teorii oczywiście). Nawet nie ma czego porównywać.

W rzeczywistości, na chłopski rozum pewnie, że nie ma czego porównywać :) Ale czy to tak się przekłada w grze na tą ilość kierunków? Chodzi mi o to, czy gracz jest w stanie na analogu robić wszystko lepiej, dokładniej i łatwiej, niż na d-p :) zakładając wykonywanie tych samych ruchów, zagrań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości, na chłopski rozum pewnie, że nie ma czego porównywać :) Ale czy to tak się przekłada w grze na tą ilość kierunków? Chodzi mi o to, czy gracz jest w stanie na analogu robić wszystko lepiej, dokładniej i łatwiej, niż na d-p :) zakładając wykonywanie tych samych ruchów, zagrań...

Spróbuj i porównaj;) ja na krzyżaku grałem ostatnio w pes3 na pc także nie mam porównania, ale myślę, że zwłaszcza przy graniu na manualnych ustawieniach różnicę będzie widać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ja mam takowe pytanie do specjalistów w temacie: otóż - walczac o piłkę, za cholere nie potrafie jej uchronic przed zabraniem. kazda pilka stykowa - komp przejmuje,biegne ramie w ramie z przeciwnikiem - ten na koncu da kuksańca i przejmuje.popychac da sie ale jak przeciwnik ma pilke, co jesli obaj biegniemy do pilki wypuszczonej a komp w 99% wygra taki sprint? moze jest jakis przycisk od przepychania sie bez pilki?

drugie pytanie - lepiej sprint analogowy czy standardowy? i finalny temat. widze ze sporo dyskusji czy manual czy asysty...ja zapytam inaczej - jaka jest najlepsza konfiguracja? podania na ręczne,bo to jzu zauwazyłem dawno, strzały jak ustawi sie recznie,dla mnie tragedia,dosrodkowania - czesciowo - zawsze na głowe do przeciwnika... no i strzały z dystansu...balony lecą. fajna gra,kozackie akcje mozna tworzyc,barmkarzy poprawili, tylko te niuanse...licze na jakies sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o strzały z dystansu, a nie grasz online, to polecam ustawić suwak szybkości piłki po strzale na 52. Niby minimalna zmiana, a takie piękne bramy wchodzą, że szczena opada. Chociaż czasem jest przegięcie i strzał z pierwszej to istna rakieta.

Za przepychanie odpowiada ten sam przycisk, co strzał. Ale też tak mam, że przegrywam większość przepychanek. A już najgorzej jest, jeśli Cię rywal dogania i połyka. W drugą stronę to nie działa, bo rywal nie daje się dogonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o strzały z dystansu, a nie grasz online, to polecam ustawić suwak szybkości piłki po strzale na 52. Niby minimalna zmiana, a takie piękne bramy wchodzą, że szczena opada. Chociaż czasem jest przegięcie i strzał z pierwszej to istna rakieta.

Za przepychanie odpowiada ten sam przycisk, co strzał. Ale też tak mam, że przegrywam większość przepychanek. A już najgorzej jest, jeśli Cię rywal dogania i połyka. W drugą stronę to nie działa, bo rywal nie daje się dogonić.

Dosłownie "połyka" :/ Często też się tak dzieje w grze online. Trafia się na przeciwnika, który nawet tą samą drużyną, tym samym graczem jest o wiele szybszy od mojego...Przykład z wczoraj, mecz Real - Real, Ronaldo przeciwnika szybkościowo robił co chciał, nie do zatrzymania w sprincie, a mój CR7...szkoda gadać, neutralizowany przez każdego zawodnika w biegu na sprincie... Czym to jest spowodowane? Przecież w online ustawienia gry są domyślne, chyba, że znaleźli sposób na obejście ustawień gry online, wtedy takie ustawienie drużyny jest możliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie czy to normalne ze po wykonaniu zadania nie nalicza mi pkt. PD?

Zauwazylem to od pewnego czasu, tez tak macie? Zalogowany jestem.

Pozdrawiam

N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie czy to normalne ze po wykonaniu zadania nie nalicza mi pkt. PD?

Zauwazylem to od pewnego czasu, tez tak macie? Zalogowany jestem.

Pozdrawiam

N.

W fifie to niestety normalne ;) wiec chillout . A tak serio to wczoraj u kumpla chcielismy popykac sobie pare meczow, ale niestety kilka razy konsola nam zamarzła :/ i nam sie juz odechcialo juz fify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×