Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

latke wypusci do zwiech online. Na zmiany w gameplayu liczylbym w wersji nastepnej tj. Fifa14. Nie ma potrzeby latac, skoro sprzedala sie lepiej niz Fifa12 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając Borussią 9/10 drużyn to PSG w online :P Co ludzie widza w tej drużynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając Borussią 9/10 drużyn to PSG w online :P Co ludzie widza w tej drużynie?

Nic tylko próbują wygrać a i EA zjebało sprawę. Grając Dotrmundem trafiasz prawie zawsze na PSg, grając za to barcelona na real aa graja c city na united i tak w kółko.

Mam takie pytanie czy ktoś wie kiedy będzie i w jakim mieście ogólnopolski turniej na ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grając Borussia trafiam na własny zespół psg bayer i man city ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Ibrahimovica w ataku i Thiago Silvę w obronie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grając Borussia trafiam na własny zespół psg bayer i man city ;/

Mi takie wszystko jedno czy trafiam na barce czy na real czy cos innego bo te pierwsze ligi 10, 9, 8, 7, to strasznie śmieszne ligi są bo takie słabiasy graja ze wszystko wygrywam obecnie 8 liga i mam 9/2/0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na manualu miałem już 5 ligę ale spadłem do 6... na razie sami dobrzy gracze od 7 ligi wzwyż... Ciężko strzelić więcej jak 1 bramkę w meczu... Poza tym jeszcze ciągle szukam formacji dla siebie i jak do tej pory nie mogę znaleźć optymalnej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos ochote zagrac czasem jakis sparing na manualu? Jak cos to dodawac mnie PSN: Oscil89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz podajcie swój level, bo grając na 4 poziomie to i 10 bramek mogę strzelić.

von Nesh 33 poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś ligi aby móc się zmierzyć z innymi graczami :biggrin:

Co możecie polecić ??? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie może znacie odpowiedź :D Da się w Sezonach po wyborze Barcelony grać z kimś innym niż Real ? :D Hehe. Chyba EA ma osobny serwer Barca vs. Real :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.Skąd otrzymać kod do 10.000 coinsów i drużyny adidasa?Zamówiłem grę przedpremierowo w wersji Ultimate Edition i do tej pory żadnego maila od ps3sklep.pl nie dostałem...Ktoś ma podobny problem?Czy wy również nie możecie się skontaktować z ludźmi z ps3site.pl?Bo ja od poniedziałku nie moge się skontaktować z nimi.Nie odpowiadają na maile...pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie może znacie odpowiedź :D Da się w Sezonach po wyborze Barcelony grać z kimś innym niż Real ? :D Hehe. Chyba EA ma osobny serwer Barca vs. Real :D

ja znam !! Ja znam odpowiedź ! XD

Nie wybieraj Barcy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie poprawia tego sedziowania w nastepnej odslonie to sie do nich wypne dupa i nier kupie naste[pnej czesci , to co sie dzieje w tej fife z sedziowanie to jest jakas masakra, uzylem wslizgu w polu karnym , nawet nie dotknalem przeciwnika , oddal normalnie strzal na bramke nie stracil rownowagi bramkarz obronil i rzut karny sedzia podyktowal , drugi przyklad wybijam 5 bramkarzem skacze moj zawodnik i obronca przeciwnika , obronca odpycha mojego zawodnika ze ten sie kladzie na glebe i nawet niema wolnego to jakas masakra jest , nie wspomne o tym ze 90% strzalow z 16 metra jest blokowanych przez obroncow co jest tez troche irytujace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czy istnieje jakiś dodatek dzięki któremu będą widoczne loga firm hazardowych? Strasznie głupio wyglądają koszulki Realu bez żadnych napisów z przodu... Całe szczęście w następnej Fifie będzie już Fly Emirates.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelacz na jezyk angielski to bedziesz mial. Na Ps3site.pl jest recenzja Fify13, ktora jest znacznie gorsza od tej z Gamezilla. Taka dygresja.

Nie wie ktoś czy istnieje jakiś dodatek dzięki któremu będą widoczne loga firm hazardowych? Strasznie głupio wyglądają koszulki Realu bez żadnych napisów z przodu... Całe szczęście w następnej Fifie będzie już Fly Emirates.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelacz na jezyk angielski to bedziesz mial. Na Ps3site.pl jest recenzja Fify13, ktora jest znacznie gorsza od tej z Gamezilla. Taka dygresja.

to ja nawet nie wiedzialem ze tak sie da :P i wtedy bnormalnie Real ma b-wina na koszulkach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie poprawia tego sedziowania w nastepnej odslonie to sie do nich wypne dupa i nier kupie naste[pnej czesci , to co sie dzieje w tej fife z sedziowanie to jest jakas masakra, uzylem wslizgu w polu karnym , nawet nie dotknalem przeciwnika , oddal normalnie strzal na bramke nie stracil rownowagi bramkarz obronil i rzut karny sedzia podyktowal , drugi przyklad wybijam 5 bramkarzem skacze moj zawodnik i obronca przeciwnika , obronca odpycha mojego zawodnika ze ten sie kladzie na glebe i nawet niema wolnego to jakas masakra jest , nie wspomne o tym ze 90% strzalow z 16 metra jest blokowanych przez obroncow co jest tez troche irytujace...

zgadza się sędziowanie to masakra momentami... może jakimś patchem poprawią...

zauważyłem swoja droga że jak gra się u siebie to jest ten sędzia którego mamy ustawionego podczas meczów z CPU... a jak gramy na wyjeździe to jest ten co przeciwnik sobie wybrał... i niektórzy chyba mają surowego przy faulach i kartkach bo wszystko gwiżdże, każde dotknięcie... ja mam pobłażliwego przy faulach i kartkach więc jak gram u siebie to na więcej mogę sobie pozwolić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym numerze magazynu PSX EXTREME:

„[...] „trzynastka” stanowi szczyt tego, co z wirtualnym futbolem można osiągnąć w tej generacji konsol.”

„Piłka jest jedna, bramki są dwie, a dziecko Elektroników nadal w wyśmienitej formie.”

Ocena 9/10

Zachęcamy do lektury całej recenzji gry FIFA 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czy istnieje jakiś dodatek dzięki któremu będą widoczne loga firm hazardowych? Strasznie głupio wyglądają koszulki Realu bez żadnych napisów z przodu... Całe szczęście w następnej Fifie będzie już Fly Emirates.

istnieje taki dodatek, w menu wybierz wersję angielską

edit- a już zostało wyjaśnione..to wina naszego wodza zbawiającego naród od antychrysta hazardu

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psx Extreme po tym jak redaktorem naczelnym zostal Butcher stracila dla mnie kompetencje. Ta gazeta to jedna wielka reklama. Od pol roku juz jej nie kupuje. To nie sa te czasy ze Sciera i zgredami kiedy gazeta byla swuetna.

W najnowszym numerze magazynu PSX EXTREME:

„[...] „trzynastka” stanowi szczyt tego, co z wirtualnym futbolem można osiągnąć w tej generacji konsol.”

„Piłka jest jedna, bramki są dwie, a dziecko Elektroników nadal w wyśmienitej formie.”

Ocena 9/10

Zachęcamy do lektury całej recenzji gry FIFA 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×