Skocz do zawartości
pack

Dead Island: Riptide

Rekomendowane odpowiedzi

tez bym kupil DIR ale nie mam nikogo ogarnietego do coopa - a z randomami srednio mi sie widzi granie :) Dwypij jak bys chcial z kims ogarnietym pograc to daj znac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest duża poprawa ,dołacza się szybciej i niema ztym problemu ,nawet po rozłączenia mnie przez ruter wróciłem poprzez doaczenie do znajomego ,takze jest dobrze

No dokładnie ;)

Jedynie o co można się przyczepić w tej grze to te ścinanie i zwiechy :) Reszta bez zarzutu.

Ale wspólna gra i tym samym kapitalne spędzenie czasu to rekompensuje :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W recenzjach piszą, że średniak, bo są błędy, mało nowości, niewiele poprawek w stosunku do poprzedniczki, ale dla mnie to nie ma znaczenia, bo ta gra daje to, co najważniejsze, czyli niesamowitą frajdę z grania, nie pamiętam kiedy ostatnio się tak wciągnąłem w jakiś tytuł, w ciągu 3 dni ukończyłem grę dwa razy i zostało mi może z 5 trofeów do platyny. Kto się bawił dobrze przy pierwszym DI niech się nawet nie zastanawia, tym bardziej, że gra przez sieć działa idealnie, szybko dołącza, nie ma lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by kto potrzebował piły spalinowej to tu pokazuje gdzie znaleść

lub akcja z obrona bazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore jak ktos chetny do Pomocy z trofeami ze zwyklego DI niech pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra jest dobra, i tylko tyle. Mało zmian (no chyba, że liczymy całkowity brak błędów, które były straszną bolączką w jedynce), ale nadal uważam, że jest to jedna z najlepszych gier o zombiakach :)

Potrzebuję pomoc z 2 ostatnimi trofkami: Dream Team oraz Its an Order. Chcę przelecieć jak najszybciej się da (tylko główne misje). Jeżeli pasuje to Ci, dodaj mnie. Z góry dzięki.

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dziś ruszyłem z Dead Island Riptide. Wrażenia mieszane dosyć. Graficznie dla mnie przeciętnie, by nie powiedzieć słabo. Początkowe cutscenki sprawiały wrażenie, jakbym grał na moim PC z 15-20 FPSami. Nie wiem skąd się to bierze. Do tego brak płynnego przejścia między cutscenkami, a właściwą grą. Zestarzał nam się trochę ten Dead Island. Na to co dwa lata temu można było przymknąć oko, teraz wygląda marnie. Sam gameplay przyjemny, zacząłem Chinką, tak samo jak w jedynce, a w prologu ani razu nie miałem okazji pobawić się "moją" specjalnością, czyli bronią siekaną. Szkoda. Nie czuć skoku jakościowego, nie czuć też zmian. To dalej ta sama gra, jej bezpośrednia kontynuacja, która przez gameplay i dużą grywalność zapewne wciągnie mnie na resztę długiego weekendu, ale potwierdza się, że jest to tytuł tylko dla fanów, którzy mają za sobą część pierwszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejne dwie godziny za mną i nasunęły mi się dwie proste rzeczy:

1. Duet maczeta + tasak podobnie jak w jedynce - duet niezawodny, do momentu, aż się nie zniszczy :/

2. Gra jest trudna. Szok. Zginąłem chyba z 10 razy. Aż mi na myśl Dark Souls przyszło, autentyczne.

Wniosek: samodzielnie tej gry nie ma wielkiego sensu przechodzić. Dostępu do broni palnej nie ma zupełnie, więc albo uda się często natrafiać na niezawodne "stoły naprawcze", albo goni z wiosłem albo nożem kuchennym heloł.

Dlatego też prośba. Kto chciałby pograć online i wspólnie przechodzić główny wątek (jestem obecnie w 1 rozdziale, bodaj 3 misja gdy trzeba łódź odnaleźć), dodawajcie mnie do znajomych na PSN (nick: miragepl89) i wrzućcie w zaproszeniu jakieś info: forum PS3 Site, Dead Island, cokolwiek. Gram o różnych porach: przez południe, popołudniem i wieczorami po 22-23.

Lepiej pograć razem i w miarę z kumatym towarzystwem, bo próbowałem łączyć się z innymi ludźmi, to strasznie granie zwalniali, ganiali po mapie zamiast cele misji wykonywać i ruszać do przodu. C'mon. Fun z gry jest nieziemski, mimo, że to ładnie odgrzany kotlet sprzed dwóch lat, to mechanika gry kupuje mnie w całości i wciąga niesamowicie!

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok wczoraj zakończyliśmy tygodniową batalię w DI:R.

Co do samej gry, bawiliśmy się z Matim świetnie bo klimat i gameplay rewelacyjny, no i przede wszystkim wspólna zabawa :)

Wszystko by było pięknie gdyby na koniec nie okazało się, że mam 3 zbugowane trofea, Mati chyba 2.

Z tego co wyczytałem w necie problem z tymi trofikami się powtarza wiec mamy 2 możliwości, iść całą grę raz jeszcze i modlić się by znowu się nie zbugowało albo czekać grzecznie na patch.

Rozumiem jedno zbugowane trofeum ale trzy to już gruba przesada.

Chodzi o:

1. Hunter-Seeker.

2. Mystery solved.

3. The Hoarder.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos mialby ochote zagrac w DI:R od poczatku do konca w coopie, PSn taki sam jak tu, micro jest. Mozemy sie zgadac i ustalic godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwie godziny za mną i nasunęły mi się dwie proste rzeczy:

1. Duet maczeta + tasak podobnie jak w jedynce - duet niezawodny, do momentu, aż się nie zniszczy :/

2. Gra jest trudna. Szok. Zginąłem chyba z 10 razy. Aż mi na myśl Dark Souls przyszło, autentyczne.

Wniosek: samodzielnie tej gry nie ma wielkiego sensu przechodzić. Dostępu do broni palnej nie ma zupełnie, więc albo uda się często natrafiać na niezawodne "stoły naprawcze", albo goni z wiosłem albo nożem kuchennym heloł.

Dlatego też prośba. Kto chciałby pograć online i wspólnie przechodzić główny wątek (jestem obecnie w 1 rozdziale, bodaj 3 misja gdy trzeba łódź odnaleźć), dodawajcie mnie do znajomych na PSN (nick: miragepl89) i wrzućcie w zaproszeniu jakieś info: forum PS3 Site, Dead Island, cokolwiek. Gram o różnych porach: przez południe, popołudniem i wieczorami po 22-23.

Lepiej pograć razem i w miarę z kumatym towarzystwem, bo próbowałem łączyć się z innymi ludźmi, to strasznie granie zwalniali, ganiali po mapie zamiast cele misji wykonywać i ruszać do przodu. C'mon. Fun z gry jest nieziemski, mimo, że to ładnie odgrzany kotlet sprzed dwóch lat, to mechanika gry kupuje mnie w całości i wciąga niesamowicie!

Przeszedłeś już? Bo ja planuje na dniach kupować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj :) siedzę w czwartym rozdziale, więc daj znać, jak tam dotrzesz. Póki co bardziej wciągnął mnie Most Wanted ^^ a Dead Island poszedł częściowo w odstawkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj :) siedzę w czwartym rozdziale, więc daj znać, jak tam dotrzesz. Póki co bardziej wciągnął mnie Most Wanted ^^ a Dead Island poszedł częściowo w odstawkę ;)

Zaczynam polowanie - dam znać jak kupię.

Pytanie - jak wyglądają tereny? Mają być podmokłe, ale liczę na ładne widoczki a'la plaża. Miasto czytałem jest, ale o innym wyglądzie niż Moresby. Czy mniej więcej jest to samo co w pierwszym DI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plaży jest w sumie niewiele, za to dużo jest właśnie wody i podmokłych terenów, po których poruszamy się łodzią. Miasto za to daje radę, o wiele ładniejsze od tego z jedynki, malownicze kamienice, dużo uliczek i zakamarków, kino, rynek, restauracje, sklepy, jest urozmaicone. Poza tym w grze jest kilka unikalnych lokacji typu statek z prologu, centrum badawcze, czy mroczne tunele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plaży jest w sumie niewiele, za to dużo jest właśnie wody i podmokłych terenów, po których poruszamy się łodzią. Miasto za to daje radę, o wiele ładniejsze od tego z jedynki, malownicze kamienice, dużo uliczek i zakamarków, kino, rynek, restauracje, sklepy, jest urozmaicone. Poza tym w grze jest kilka unikalnych lokacji typu statek z prologu, centrum badawcze, czy mroczne tunele.

Dzięki za info. Biorę się za poszukiwania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj z Matim zakończyliśmy wspólne wojaże w tej grze i platynki wpadły :)

Zabawa przednia (wyłączając z tego kilka zbugowanych trofików :P), ze swojej strony na pewno polecam tę grę, arcydzieło to nie jest, ale przede wszystkim liczy się ubaw z grania - a jego było co niemiara :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pierwsze DI dostawało w co-opie strasznego kopa jeżeli chodzi i miód. Ale samemu też było nieźle, człowiek bał się wyglądać za róg budynku heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywalnie to ja osobiście nie wiem, która była lepsza. W sumie klimat miały obie dosyć konkretny. Także ciężko mi wskazać faworyta ;)

DI:R wydaje się natomiast trochę łatwiejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra trudna? Może ale tylko na początku, jak już wpadnie nam w lapki Piła spalinowa to zbirow kroi się bez utraty hp nawet raz nie uderzy, a na zwykłych kolesi kopniak i chlastanie maczetą. A na tych co biegną na nas wystarczy jedno wymierzonej cięcie i głowa im spada od razu ja tak ze 20 kolesi po kolei wyciąłem. Mam już 45 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do grających singla- czy tak jak w jedynce jest masa absurdalnych zadań pobocznych nużących jak cholera?

oraz czy zombiaki respawnują się non stop tak że nie idzie pozwiedzać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadań w grze jest bodaj 80 (główne + poboczne).

Na platynke wszystkie musisz trachnąć.

Zombie mają respawn do parę min więc w spokoju nie pozwiedzasz :)

Ale powiem Ci, że nie nudziłem się, miałem przyjemność przejść grę w świetnym towarzystwie więc zabawa była przednia :). Samemu faktycznie byłoby nudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lubię sam także odpuszczę w takim razie

o ile poboczne bym przeżył to częsty respawn nudzi i męczy mnie

przez to zgubiłem klimat 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główne założenie gry. Chodzić i chlastać. Nawet po kilka razy w tych samych miejscach.

Ahh Ci łowcy osiągnięć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś w grze o zombiakach? Dylematów na temat życia i śmierci?

...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×