Skocz do zawartości
pack

Dead Island: Riptide

Rekomendowane odpowiedzi

Główne założenie gry. Chodzić i chlastać. Nawet po kilka razy w tych samych miejscach.

Ahh Ci łowcy osiągnięć.Z

Tak samo jak fifa biegać ludzikami i kopać piłke. To samo fps biegać i zabijać. W grach oto chodzi! Z Dead Island jest tyle fanu z gry ze hoy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem kupiłem dead islanad riptide wersja cyfrowa i chce zaimportować postacie z 1 cześci ale nie wykrywa mi żadnego save,czy wie ktoś dlaczego tak jest i co zrobić aby zaimportować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie czy gra kupiona w uk ma polskie napisy lub jezyk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia wersja nie miała to pewnie i ta nie będzie mieć.

to pewnie czy napewno bo nie wiem czy brac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy miał ktoś problem ze zebraniem wszystkich sekretów w grze tzn w menu gry  gdzie pokazane są trofea do zaliczenia pokazuje mi że znalazłem 9/10 nagrań wolontariuszki oraz 16/17 przewodików a z koleji tam gdzie są pokazane wszystkie projekty nagrania itd mam że wszystkie znalazłem i nie wiem o co kaman przez to 2trofea mi nie wbiło oraz platyna lipa że niewiem.wie ktoś co można zrobić lub co sie stało że mi nie zaliczyło.40godzin grania a tu taka nie miała niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My mieliśmy problemy z bossami.

ta gra niestety jest tak zabugowana, że musisz się liczyć z tak niemiłymi sprawami.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczełem grać drugą postacią trofea mi wpadły wraz z platynką po znalezieniu nr15 przewodnika po wyspie oraz 9 nagrania wolontariuszki.Więc jak ktoś ma tak samo probelm Z tymi trofeami niech gra inna postacią i platyna wpadnie:)

Edytowane przez piter23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam w 1cz dead island 60 lvl czy jak zaczne grac w 2cz dI to bd mial ten 60 lvl ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko.

Czy ci nasi mistrzowie kodu połatali jakoś ten tytuł? Te denerwujące freezy przy autozapisie, znikające przedmioty, znikające całe questy :shok: itd.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos kupil gre ze styczniowej oferty i chce przejsc coopa --> pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy byłby ktoś chętny na pomoc w ostatnich trofeach, czyli dream team i rozkaz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem gierke i szukam kogoś do grania bo nie chce mi się całej gry samemu przechodzić a będę w nią pierwszy raz grał,dlatego proszę o kontakt osoby zainteresowane,gg i skype podany w profilu moim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem w połowie tej gierki i mam taki problem, mam poziom 51 umiejętności prawie wszystkie rozwinięte a poziom zdrowia właściwie taki jak na początku gry. Po śmierci suwak zdrowia się wydłuża tylko na chwile i znowu spada, moje pytanie jak go zatrzymać i czy wogóle można??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×