Skocz do zawartości
RandyOrtonRKO

F1 Race Stars

Rekomendowane odpowiedzi

te trofea da sie w ogole zrobic bez 2 pada?

Nie da się.

Bierzesz 2 pady i na jednym musisz 6 razy pod rząd wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się.

Bierzesz 2 pady i na jednym musisz 6 razy pod rząd wygrać.

dlatego tez nie moglem uruchomic 2 gracza.. no coz zeby dobic platyne potrzebuje 2 pada żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez nie moglem uruchomic 2 gracza.. no coz zeby dobic platyne potrzebuje 2 pada żal

nie potrzebujesz ... można to zrobić online, ale łatwiej na 2 pady

z tego co mi wiadomo działa możliwość zmiany przypisania kontrolera (tak czytałem, bo sam robiłem na 2 pady jako że posiadam) czyli jak masz dołączyć 2 gracza nie klikaj start tylko przypisz kontroler z 1 na 2 dołącz wciśnij start, zmień na 1 i za każdym razem aż do startu będziesz zmieniał aby ustawić co trzeba, kończysz wyścig jednym autem, drugim nie musisz.

Jak zadziała to napisz że na pewno OK aby inni byli pewni.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebujesz ... można to zrobić online, ale łatwiej na 2 pady

z tego co mi wiadomo działa możliwość zmiany przypisania kontrolera (tak czytałem, bo sam robiłem na 2 pady jako że posiadam) czyli jak masz dołączyć 2 gracza nie klikaj start tylko przypisz kontroler z 1 na 2 dołącz wciśnij start, zmień na 1 i za każdym razem aż do startu będziesz zmieniał aby ustawić co trzeba, kończysz wyścig jednym autem, drugim nie musisz.

Jak zadziała to napisz że na pewno OK aby inni byli pewni.

nie dziala probowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakiś od PC'ta? może zadziała, ja sam się zdziwiłem że mój Logitech Rumblepad 2 działa na PS3, albo tak jak kolega wyżej pożyć od kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktos mi powiedziec o co chodzi z tymi napisami : Gwiazda, Zestaw Narzedzi i cos jeszcze jak wybieram zawodnika to cos daje? I jak zdobyc te klucze zeby moc przejechac przez zamkniaty skrot?

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktos mi powiedziec o co chodzi z tymi napisami : Gwiazda, Zestaw Narzedzi i cos jeszcze jak wybieram zawodnika to cos daje? I jak zdobyc te klucze zeby moc przejechac przez zamkniaty skrot?

to nic nie daje, tylko podczas gry jak ktos np cie uderzy to pojawiaja sie gwiazdy, czy narzedzia czy co tam wybierzesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek klucze do zamkniętych bram znajdziesz jadąc skrótem ...

filmik powinien Ci pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej jeszcze dwa pytanka :D. Jak na starcie komputer odrazu przyspiesza i czy ja tez tak moge? I jak wybieram kierowce to kazdy ma inna umiejetnosc np Nietykalny duch, Potrojna Banka Pulapka, Superdopalacz, Superdopalacz skoku jak to użyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamiętam ze startem to jest taka sprawa że włączasz gaz dopiero jak zobaczysz że przeciwnicy wystartowali... kwestia wprawy... drugiego pytania nie bardzo rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej jeszcze dwa pytanka :biggrin:. Jak na starcie komputer odrazu przyspiesza i czy ja tez tak moge? I jak wybieram kierowce to kazdy ma inna umiejetnosc np Nietykalny duch, Potrojna Banka Pulapka, Superdopalacz, Superdopalacz skoku jak to użyć?

mozesz na starcie, musisz wyczuc kiedy wcisnac gaz (nie trzymaj go tylko wcisnij jak bedze start to ruszy z kopyta) tamte umiejetnosci masz jak jedziesz za jakims kierowca (wtedy widzisz taki powiew czyli zmniejszenie oporu i w tym momencie ci sie laduje przypisana umiejetnosc az sie pojawi do wykorzystania) jak jedziesz na pierwszym miejscu juz tego nie bedziesz mial bo nie jedziesz za kims i nie masz jak oporu zmniejszyc :) mam nadzieje ze zrozumiales :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dokładnie jak pisze kinius26, a jeszcze jedna uwaga, warto przejeżdżać przez małe wniesienia które masz na trasie, po to aby zyskać speed boost, robisz to tak: wjeżdżasz na wzniesienie i puszczasz gaz, gdy opadasz na glebę wciskasz gaz i masz start jak rakieta :) jak opadasz z jakiegoś mostu tak jest we Włoszech podobnie robisz... :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko zrozumialem dzieki :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych dodatkowych umiejętności to nie u wszystkich jest tak że za kimś jedziesz i dostajesz, tak jest w Red Bullu i dostajesz dopalacz, ale Williams który ma tego ducha, to duchem stajesz się zawsze jak użyjesz dopalacza.

Edytowane przez AXA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz Axa to ja tego nie wiedziałem, cały czas jeździłem Red Bullem, a jak robiłem pucharek ten co każdą ekipą trzeba było jechać to już nie zwracałem uwagi ... a i tak do platyny zostały mi 4 pucharki ale nie mam już cierpliwości na to arcydzieło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra pad zalatwiony jutro platynka :D chociaz stracilem wczoraj 2h na trophy z skrotami i w koncu go nie zrobilem bo myslalem ze wystarczy przejechac tylko zamkniete skroty podczas wyscigu i go skonczyc a tu chodzi o wszystkie skroty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wszystkie musisz przejechać w czasie jednego wyścigu, jak to się stanie powinieneś dostać odznakę Badacz, ja robiłem je w wyścigach na 2 okrążenia, jedynie USA zrobiłem na 4 bo tam tych skrótów jest najwięcej ale odznakę już dostałem na 3 okr. Najlepiej też ukończyć wyścig aby być pewnym że trofeum wpadnie i najlepiej na początku zabrać się z zamknięty skrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezła sieczka nie? a platynki gratuluję... mi zostało 4 sztuki ale nie zamierzam szybko wrócić do tego ... cudaka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadać turniej w którym jest 11 wyscigów, przy 9 wyscigu zawiesiła mi sie konsola i musze wszystko jechac od nowa :wallbash:. Juz powoli mam dosyć tej gry gdy jadać pierwszy przez cały wyscig, na ostatnim kółku dostaje bańką i jestem 9 no szału dostaje :pinch:

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadać turniej w którym jest 11 wyscigów, przy 9 wyscigu zawiesiła mi sie konsola i musze wszystko jechac od nowa :wallbash:. Juz powoli mam dosyć tej gry gdy jadać pierwszy przez cały wyscig, na ostatnim kółku dostaje bańką i jestem 9 no szału dostaje :pinch:

jak sie prowadzi to proponuje trzymac sobie impuls balony albo niebieska banke :P gdy czerwona banka samonaprowadzajaca sie zbliza wtedy puszczamy i banka trafia w jedna z naszych pulapek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×