Skocz do zawartości
Dragio

Fraps, Gameplay,youtube, Konwersja Itp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem Mirillis Action po tym jak ktoś go tu polecił i jestem bardzo zadowolony. Miejsca na dysku mam mnóstwo więc całą jedną partycję 500 gb mam na nagrywanie a potem konwertowanie. Jakość jest świetna, spadki FPS w BF3 są z 60-70 fps bez nagrywania do ok 50 z nagrywaniem (wszystko co się tylko da na ultra) więc różnica nieodczuwalna. Nie próbowałem jeszcze nagyrwania na SSD na którym mam system ale nie wiem czy jest sens bo tak jak jest jest dobrze, a niektóre rundy w BF3 trwają nawet po godzinę. Największy plik do tej pory zajmował 90 GB, po konwersji do 720p zajmuje 11GB. Niedługo coś wyedytuję jak znajdę czas to zapodam tutaj żeby porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w moim przypadku (laptop) kazda zmiana w fps podczas gry jest nie do przyjecia. Na low mam okolo 50-60 klatek a action mi cisnal w dol okolo 50%. Pod koniec roku bede juz chyba mial nowa stacjonarke i tam nie bedzie takich problemow z wydajnoscia. Szkoda tylko,ze YT tak bardzo zniszczyl mi material zrodlowy i musialem go usunac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktośmi napisać, czy ostatnia próbka jest w miarę ok pod względem grafiki ? Bo nie wiem czy mam już w miare dobre ustawienia dobrane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

grafa wypas dzwiek tez lepiej ale tutaj juz nic wiecej nie wycisniesz z tego mikrofonu generalnie ok :)

teraz intro i jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o intro to na podkład polecam dubstep daje dużo możliwości :) początek to jakieś przypadkowe filmiki spokojny game play a gdy dochodzi do BASS DROPU ciśnie się rozpiździ@l na maksa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z intrem cieżko haha.

Tak się zastnaawiam, czy w Sony vegasie 10/11 jest opcja, żeby filmik sam mi się "rozciągnął" do rozdziałki 1280x720 z 1440x900 , w taki sposób, żeby nie było czarnych pasków ? wiem, że jeśli kliknę na filmik i wezmę właściwości to mam tam coś jak "odznaczenia utrzymania aspect ratio" .... ale nie chcę na każdy filmik z osobna klikać. Próbowałem jakieś opcje przy renderowaniu zaznaczyć, że sam mam się dopasować, ali lipa i miałem czarne paski.

Aha, może jest ktoś zdolny i chętny do zrobienia dla mnie jakiegoś fajnego short intro :P ?

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz gotowe szablony do intro.zobacz na yt.najczęściej jest podany plik do sony vegas który się edytuje.

myślę że na początek wystarczy

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragio jak kolega up nademną możesz pobrać z YT lub możesz zrobić zaje... szbkie dynamiczne intro z kilku trailerów gier wszytko w rytmie muzyki (mam na myśli dubstep) Zobacz sobie intra Roja (użytkownik: Rojov13).

Zawsze możesz zrobić tak że do każde let's play dajesz inne intro i będzie to teaser lub trailer danej gry. na końcu jest tytół zaciemnienie i jazda.

Ostatnio kupiłem sobie mikro i wróciłem do roboty. ale zauważyłem, że nie są takie dobre jak kiedyś komentarz prawie bez życia jest :D to znaczy czasem sobie rzuce kur!ą czy pi@dą w dobrym czasie i tyle. :(.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie nie chcę takich intr jak Rojov13, bo sam zawsze je przewijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D pobierz blendera i patrz poradniki co wcześniej wysłałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragio jak kolega up nademną możesz pobrać z YT lub możesz zrobić zaje... szbkie dynamiczne intro z kilku trailerów gier wszytko w rytmie muzyki (mam na myśli dubstep) Zobacz sobie intra Roja (użytkownik: Rojov13).

Zawsze możesz zrobić tak że do każde let's play dajesz inne intro i będzie to teaser lub trailer danej gry. na końcu jest tytół zaciemnienie i jazda.

Ostatnio kupiłem sobie mikro i wróciłem do roboty. ale zauważyłem, że nie są takie dobre jak kiedyś komentarz prawie bez życia jest :biggrin: to znaczy czasem sobie rzuce kur!ą czy pi@dą w dobrym czasie i tyle. :(.

Ty to piszesz tak na serio, czy to jakaś prowokacja? Cały internet jest zalany tym wierceniem wiertarki i przezajebistymi wstępami które prócz niektórych szczegółów są kropla w krople identyczne. Już nawet nie mówiąc o tym jaki pułap jakości sobie ustawiasz, biorąc "nasz uwielbiany jutjubowy duet" który z każdym filmem pokazuje jak bardzo są żenujący oraz udowadniają że na grach to oni się słabo znają. Jeśli twój żywy komentarz polega na przeklinaniu i podrabianiu "stylu" innych, to witaj Tivolcie i kolejnej niezliczonej kalce. (Już nawet nie będę się odnosił do wieku bo to jest tak oczywiste jak księżyc w nocy). Jeśli już jakkolwiek chce się ktoś zainspirować dobrymi materiałami, niech nie ogląda polskiego zagrajmy bo te jest strasznie ubogie i monotematyczne. Jedyne w czym mogę racje przyznać to że w Blenderze da się zrobić dobre intro, jako alternatywę mogę polecić program 3DMax. Pozdrawiam.

(I przy okazji, pozmieniało się tu po mojej przerwie, sądzę że na gorsze na dodatek)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo roja to te jego haselka "MORDOR SZMATO",TARCZA itd są suche jak pizda zakonnicy...

A z nudów wchodzę na jego kanal pisze w komentarzach Król Gimbusow,haselka suche jak Pizda zakonnicy to wystarczy chwila jak się z lecą "ROJOFNICY TARCZOFNICY":D

Edytowane przez LionelPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmurowaty Przykro mi ,żę oni są uznani za najlepszych youtuberów w polsce (lepsi przynajmiej oni od dżejdżeja). A po tobie widze, żę twoja widza o YT sięga zeru. A słowo k*rwa= przestraszyłem się lub coś (zależy od kontekstu). Przecież nie bd mówił: ,,ale się przestraszyłem'' tylko powiem krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmurowaty Przykro mi ,żę oni są uznani za najlepszych youtuberów w polsce (lepsi przynajmiej oni od dżejdżeja). A po tobie widze, żę twoja widza o YT sięga zeru. A słowo k*rwa= przestraszyłem się lub coś (zależy od kontekstu). Przecież nie bd mówił: ,,ale się przestraszyłem'' tylko powiem krótko.

Scena YT w PL jest zacofana. Nie ma co sie czarowac tylko spojrzec prawdzie w oczy. Obadaj kanaly takich gosci jak lvlcap,rivalxfactor,matim0 albo therussianbadger, Oni potrafia gadac na tema i nie przeklinac co troche jak to robi pvtpyle czy jak mu tam. To sa goscie wyksztalceni i to czuc. Poza tym zamiast "kurwa" mozna uzyc wielu krotkich slow,ktore wyraza te same emocje w mniej wulgarny sposob,ale jak sie ktos ze szkola za bardzo nie lubil to cudow nie mozna oczekiwac, prawda? Chmurowaty ma wiecej pojecia o prawdziwej scenie YT niz Ci sie wydaje. Jakos na kanalch wyzej wymienionych osob nie ma tej "dobrej muzyki" czyli dubstepu i maja sie swietnie. Po prostu w naszym pieknym kraju minie kilka lat zanim doczekamy sie YT sceny na poziomie a obecnie jedynym jej przedstawicielem jest imo PadTV i Yoshi. Chlopaki mowia na temat, slowa im sie nie placza i czuc,ze wiedza co mowia (nie tylko o grach). O calej reszcie lepiej nie bede sie wypowiadal

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie NFL

Jeszcze z materiałów Rocka można się coś dowiedziec,ale z ROJA? W większości jego materiałów dominują przekleństwa i inne suche teksty które gimbusa się podobaja. I jeszcze ta śmieszna "grupa" ROJOWNICY TARCZOWNICY :rofl:

Ale i tak rozwalil mnie komentarz Rocka o materiale z The Last of Us. "Mam ogromną nadzieję że gra wyjdzie na PC" :rofl2:

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam NFL zauważył, znam się na tym widocznie lepiej niż ci się wydaje, już nie wspominając że znasz tylko same sławy które znają się na tym tak samo jak ty. Z naszej "sceny" oglądam tylko CTSG (I to głównie z takiego powodu że mam do niego spory szacunek że to mocno rozwinął chociażby tym niesławnym Minecraftem, a z jako osobą prywatną również da się dobrze porozmawiać, dlatego cenie sobie jego materiały bo on z niewielu zna się na grach) oraz Arhn.eu bo panowie (i pani) siedzą w branży bardzo dużo czasu i widać ich profesjonalizm, nawet kiedy na wszystko co robią wykładają pieniądze z własnych kieszeni.

A sam Rock i Rojo to tak nudny duet że szkoda na nich słów, Rojo zyskał sobie popularność tylko dlatego że jest psiapsiułką Rocka, dzieciom podoba się to że zachowuje się jakby brał garściami psychotropy, a sam Rock zasłynął głównie z krzywej akcji playnext.pl (W której rzekomo miał promować nieznanych Zagrajmerów, jak widać ten concept mu się znudził i postanowił wypromować samego siebie, jak widać dobrze się udało) i teraz sam tworzy różne internetowe dramy. Dziękuję, postoję.

Już nie wspominając o tym że "Już oni lepsi od dzejdzeja". Serio, napisz mi konstruktywnie co masz przeciwko niemu, to wtedy uznam że warto tę dyskusję kontynuować, bo póki co jesteś na pozycji przegranej, nie odnoszę się już że nazwałeś ich "najlepszymi jutjuberami", bo oni prezentują co najwyżej średni poziom swoich materiałów i jeśli już, to oni mogą być rozpoznawalni, a nie najlepsi. A ta rozpoznawalność to zły typ sławy, chyba że masz 13 lat i SIEJESZ MORDOR TARCZAMI ROJA wśród kolegów, wtedy nie dziwi mnie twoja opinia ani trochę

Edytowane przez Chmurowaty
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmurowaty nie dziw wwseba97 ma 15 lat i kręcą go materialy gdzie jest "dużo przekleństwa i MORDOR SZMATO" czyli tekstami gdzie jaraja się dzieci z Gimbazy

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lionel, ja sam mam niewiele więcej a jak widzisz, potrafię odróżnić dobre materiały od, za przeproszeniem gówna. Nie wiem, brakuje mi chociażby tego 2008 roku kiedy internet nie był dostępny na aż tak szeroką skalę i myślało się co pisze, z każdym rokiem coraz więcej dzieciaków chwyta się za internet i później wychodzą takie kwiatki jak "Nie ma cwaniaka na tarcze maniaka"

Edytowane przez Chmurowaty
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chmurowaty ja wiem ze nie mozesz nic zlego na temat arhn.eu powiedziec bo tam tyrasz ale ok ja nie za bardzo odnajduje sie w waszym swiecie bo pokemony i japonskie popierdolki to nie moj target za to do doceniam i szanuje arka za to co robi i caly czas mu kibicuje ... ( a dorczenzo to czesc firmy ktorej nie moge przelknac + plus troche nie kumam tej dzieciarni ktora tam bierze udzial = moze to tak ma byc ale do tego doszedlem jakis czas temu nie wiedzialem ze tak tam jest )

a faktycznie "rok i " rojo" to przyglupy i tutaj nie ma co sie rozpisywac to jest oczywista oczywistosc ... ale prawda jest taka ze kazdy jaezdzi po nich a w ciemnym koncie sledzi i oglada a potem pierodli ze ja ????? nie no co ty ??? pojebalo ??? rock to syf ...

ja nie siedze w branzy moze sto lat ale z nie jednego pieca chleb jadlem i ten spalony tez ... mimo to dzialam i jestem zadowolony z tego co na chwile obecna udalo nam sie osiagnac ... a fundusze nie byly z lotto :)

niech kazdy robi swoje i nie najezdzajmy na tego czy owego bo wam sie gowno przed wysraniem w dupie zacznie krystalizowac ... miejsce jest dla kazdego ...

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yano, tutaj się bardzo mylisz. Ja nie pracuje w jakikolwiek sposób w arhn.eu, jedyne co to odwalam taką samą robotę jak na przykład Tomo tutaj, a mimo wszystko nie czyni go to członkiem redakcji ps3site, prawda?

Nie mogę "nic złego" na nich powiedzieć, bo nie ma się do czego przyczepić. Grem, Archon i Neko materiały robią już sporo czasu, Dorczenzo jest ich nowym nabytkiem i jego materiały nie mają jakiegoś polotu czy czegokolwiek podobnego bo jak napisałem - Jest nowy, musi minąć trochę czasu nim się odnajdzie. Tak samo nie wiem jak możesz arhn.eu kojarzyć z "pokemonami i japońskimi popierdółkami" bo gdybyś przyjrzał się bardziej kanałowi, zobaczyłbyś że ten kanał, portal, czy sama redakcja ma szerokie horyzonty, a to że sam Archon robił tłumaczenia do Pokemonów to najmniejszy sukces arhn, bo wtedy jeszcze nie istniało. I też nie rozumiem pojęcia "dzieciarni", bo widocznie przebywałeś tam przelotnie, bo widzowie są w różnym wieku, chociaż przyznać muszę że średnia powoli się wyrabia w okolicach 15-16 lat, ale z drugiej strony, czy to źle kiedy są to ludzie przynajmniej trochę ogarnięci?

Tak samo, mówisz że ludzie dwulicowo mówią jacy to R&R nie są, a że tak zapytam - Skąd wiesz że tak jest? Nigdy się z takimi ludźmi nie spotkałem, bo albo jedni ich lubią (Co jest niestety częste), a drudzy nienawidzą, nie ma tak że ktoś ogląda zdjęcia Rocka z dłonią w gaciach a przy innych mówi jacy to oni źli nie są. Widzisz, ta opinia ma takie samo poparcie jak Twoja, na ten sam temat.

Odnosząc się już do ostatniego akapitu - Rozumiem że Twoją opcją jest "Zamknę oczy i będę udawał że to nie istnieje" ? Ignorowanie nic nie pomoże, gdybym w swoim pierwszym poście w tym temacie nie napisał jacy to oni nie są, żadne z szarych komórek czytelnika posta nie zaczęłaby się ruszać i nie aktywowałaby "A może gość ma racje?"

Według Ciebie "miejsce jest dla każdego", to też rozumiem. Ale dlaczego ten "każdy" ma się stawać bożyszczem ludzi, kiedy obok debili stoją ludzie znający się na tym co robią i robią to porządnie?

Pozdrawiam, mam nadzieję że przynajmniej postarasz się zobaczyć to z mojej perspektywy, bo ta wcale nie jest taka bez sensu :)

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie ze brygada rr jest zla :) oni sa przyglupami i tyle ...

wiesz jakis czas temu mialem ostry nalot gimbazy na to dlaczego w naszych podkastach nie jezdze po grazynie zarko jak na dzikiej swini ?

a ja im odpowiadalem ze nie widze potrzeby ze to nie jest prawdziwe ...

pol poslkiego jutbowego swiata obsmarowalo w/w projekt i co ? pozamykali konta wyszli na bande ignoratnow ktorzy gowno wiedza ...

tak latwo jako mozna ich sprowokowac tak samo latwo mozna o nich zapomiec ... jest mase shitu na yt i brygadara rr i masa powtarzam masa przyglupawych bachorow pozbawioanych kontroli starych wpadla jak shit w wentylator ... mam czasami wrazenie ze co drugi pajac z yt potrzebuje instrukcji do obslugi kostki masla ...

a co do arka i reszty tak jak pisalem arka szanuje bo zrobil duzo dobrego ale dla siebie u niego ostatnio nie moge niczego odnalezc ... szkoda ...

i zeby bylo jasne twoja perspektywa nie jest bez sensu ... bo jest twoja ;)

Edytowane przez DJYano
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam zamiaru czytać tego co nie jest na temat frapsa, dźwięku i renderingu :P

Apropo, może mi ktoś szybko wyjaśnić jak np ustawić program audacity na nagrywanie i zatrzymywanie się np pod F9 - bo chciałbym, aby nagrywanie dźwięku i Frapsa było pod tym samym przyciskiem. I tak się zastanawiam, czy jest sens robienia konwersji zrenderowanego materiału ? Np mam gameplay 30min i zajmuje powiedzmy 30-40gb, wrzucam w sony vegas, rendering i robi mi się np 1-1,5gb w dobrej jakości (choć czasem wydaje mi się, że ta moja super jakość jest i tak słaba w porównaniu do innych filmików które widziałem na YT) i się zastanawiam, czy nie użyć czegoś do zmniejszenia wagi tego pliku , żeby szybciej się na YT wrzucało .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE:

Wie ktoś, jak ustawić audacity (skróty klawiszowe) aby nagrywał pod F9 i np pod F8 żeby przestał nagrywać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja -> Preferencje -> Klawiatura -> Wyszukujesz co chcesz -> Przypisujesz klawisz -> Voila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmurowaty nie dziw wwseba97 ma 15 lat i kręcą go materialy gdzie jest "dużo przekleństwa i MORDOR SZMATO" czyli tekstami gdzie jaraja się dzieci z Gimbazy

Nie do końca leo i inni. Rojov13 się udało ma tam swoich fanów. dałem mu suba i co chłopak ma żyłke do tego itd. Nie którzy mu zazdroszczą (nie bronie go jak wierny pies (żeby nie było)). Ja nie jestem taki aby w ''Ghost recon online'' co chwile spamować tarcza szmato -,- Ja osobiście wole Pana Marcina (yoshi7901), CTSG, a panów rir oglądam od czasu do czasu gdy nic innego nie ma na yt.

NFL

Tak polska scena yt jest zacofana. Wszędzie się hejtują nie wiem czy to taka nasza mentalność. Akcja: ''Grażyna Żarko'' troche zadziałała bo hejtów jest mniej. No fakt można znaleść inne słowa ale w tedy według innych filmy są do dupy. Czasem trzeba się zastosować do standardów nawet jeśli są niskie.

TERAZ koniec o stone alone i joju i temat wraca na stare tory bo już żygam You hate'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×