Skocz do zawartości
nathandrake

(Psv) Fifa Football

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie, na temat FIFY na PSV? Czy dorównuje ona swoim większym braciom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie bardzo ładnie, odwzorowanie murawy jest trochę "płaskie", gameplay prawie taki sam chociaż Fifa Football to port Fify 11. Gra się bardzo przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem z fifą,gram tryb menagerski stworzyłem virtual pro rozegrałem cały sezon 38 meczy {zależy mi na zdobyciu trofeum 100 meczy VP} po zakończeniu sezonu okazało się że nie mam swojego VP w składzie i nie wiem gdzie się podział ,jak wychodzę do głównego menu to VP jest ten którego stworzyłem a w trybie menagerskim go nie ma :( miał ktoś taki problem ? nawet jak w meu głównym prze transferuje go do mojej drużyny, jak załaduję następny sezon to go nie ma w mojej drużynie. :sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel pożyczyły mi tą FIFĘ. Podczas uruchamiania na mojej Vicie wyskoczył mi taki komunikat:

 

"W tej aplikacji nie ma możliwości uzyskania trofeów. Czy nadal chcesz uruchomić tę aplikację?

Tylko pierwszy gracz korzystający z aplikacji może gromadzić trofea. Aby zdobywać trofea, należy usunąć wszystkie dane powiązane

z tą aplikacją, a następnie uruchomić aplikację"

 

I tu moje pytanie jak usunąć te powiązane dane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usun gre z pulpitu vity, wyjmij gre i wloz jeszcze raz, po instalacji powinno grac :)

Edytowane przez kevcio23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany - wielkie dzięki :thanks:

Zastanawiam się tylko po co jest takie zabezpieczenie skoro tak łatwo je obejść :yes:

To niekoniecznie zabezpieczenie :) Niektore gry maja save na kartridzu nie na karcie pamieci (wiem, debilne ;)). Usuwajac te dane usuwasz tez save. Jest to przykladowo unikniecie sytuacjii w ktorej drugi wlasciciel odpala gre i sama wskakuje mu platynka.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do kupna FIFY na PSV, tylko nie wiem której. FIFA 13 czy FIFA Football. Czym one się różnią? Słyszałem, że w WG tylko paroma szczegółami i kilkoma ligami. Tylko tyle? Czy w którejś funkcjonuje gra online?

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×