Skocz do zawartości
stanczykos

Pierwszy Kontakt Z Fps - Ps3. Autoaim?

Rekomendowane odpowiedzi

Stanczykos na pewno czekal pol roku na twoja odpowiedz...

no i po co była ta ironia... pojawiło się od razu kilka postów. Do Lamberta - próbuj nie zrażaj się. Dla mnie to właśnie MAG był pierwszym FPS na padzie i jakoś się nauczyłem. Potem spróbowałem MW2 i dostawałem takie baty że hej. Potem MW3 też kiepsko, a w BO2 po raz pierwszy w COD mam k/d > 1. Kwestia subtelnych różnic w mechanice FPS ma ogromne znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod dobry na początek, nie ma tam recoila, nie trzeba kontrować przt ciągłym ogniu, ale potem zainwestowałbym na twoim miejscu w bf3 premium edition tam to można się pobawić;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja grywam w Ghost Recon Future Soldier - mój poziom "ogrania pada" zmienił się drastycznie od pierwszego posta tutaj :P

Choć do ideału dalej mi brakuje ;)

Myślałem nad BF3 - ale mam na PC + B2K (a i tak nie grywam w niego, chętnemu puszę w dobrej cenie + Bad Company 2 + Crysis na koncie Origin ;) )...

A NIGDY nie lubiłem CoD-a, a myślałem nad M.A.G. (duże plansze, walka na większe dystanse) i Killzone 3 do Multika... Ale mam wątpliwości jak to z tym aimem tam jest (tzn. w miarę łatwo się gra czy nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A NIGDY nie lubiłem CoD-a, a myślałem nad M.A.G. (duże plansze, walka na większe dystanse) i Killzone 3 do Multika... Ale mam wątpliwości jak to z tym aimem tam jest (tzn. w miarę łatwo się gra czy nie).

Zawsze polecam MAGa, jeszcze raz zachęcam, mechanika jest zupełnie odmienna od CODa, aczkolwiek jak mówiłem wymaga trochę ogrania. Niestety MAG jest w okresie schyłkowym, co prawda ten okres trwa już długo a ciągle są wierni fani. U mnie na liście przyjaciół PSN - która nota bene została zbudowana głownie na graczach MAGa ciagle widnieje dwóch graczy fragujacych w MAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie jak sam wspomniałeś M.A.G. jest w okresie schyłkowym, więc niezbyt chętnie inwestowałbym w nią swe pieniądze... Ale ciągnie mnie bo są tam SPORE MAPY, a nie taka klaustrofobia jak w CODzie, dzięki czemu inaczej się gra inna taktyka przy dużych terenach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czemu nie spróbować - jest przecież b. tani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czemu nie spróbować - jest przecież b. tani

Tak?? On ma jakiegoś Online Pass-a czy co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy kak gra wyszla, nikt chyba o tych passach nie slyszal...

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy kak gra wyszla, nikt chyba o tych passach nie slyszal...

Sent from my iPad using Tapatalk

Jednym słowem STARE DOBRE CZASY ;) Znalazłem używkę za 35 zł w wersji PL :) Angielską można już od 20 zł kupić, ale wolę POLSKĄ :)

Skoro tak polecacie to nie pieniądz to może się skuszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Killzone 3 w multi gra mi się świetnie, parę razy miałem naprawdę dobre k/d. Ale np. w dwójce kompletnie nie potrafię grać.

Tak czy inaczej.. PS3 za nic nie przebije kombinacji myszka + klawiatura i trzeba trafić na odpowiednią grę, w którą będzie sens grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Killzone 2 sterowanie jest takie bardzo ociężałe - w końcu gramy żołnierzem z ciężką stalą. Ja miałem ustawioną czułość na maksymalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema siemano, pierwszys post ale chyba dobrze trafiłem;) Jestem (w sumię będe od jutra) szczęśliwym posiadaczem ps3.. i tu pytanko.. jaką grą fps poleciacie dla multi i dla singlów?? Dla multi kusi mnie K3 ^^ chciałbym się zapytać czy multi jeszcze żyje w killzonie??? BF3 jakoś mnie nie pociąga.. MW3/Black OPS2 jakoś też aż tak mnie nie porywają chociaż ..no skusił bym się.. a jak to jest z resistance 3?? Na początku ta gra miała problemy z multi, "podobno"... zmieniło sie coś czy już multi w R3 przestało isnieć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz killzone 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Dam JEDNĄ radę i zapewne się większość zgodzi jako NOWY posiadacz PS3 zainteresuj się kupnem abonamentu PS+ i to najlepiej odrazu na rok :P

 

Dostaniesz dużoooo gier i jak to się mówi BĘDZIE PAN ZADOWOLONY ;)

 

Jak jak dostałem PS3 to kupiłem PLUSA i tak już zostało :) Bo wszystkie gry które w nim dają są dla mnie "nowe" (mogą być ograne na PC) bo wcześniej konsoli nie miałem więc i nic mi się nie dubluje....

 

Co do MULTI  polecam GHOST RECON FUTURE SOLDIER!! Bardzo satysfakcjonująca rozgrywka ludzi gra full....

Co do single masz PLUSA nie masz problemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lambert, ty grasz w tego GR? Bo ja mogę pograć jak coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o ghost recon też myślałem.. jakiś czas tem napalony na to strasznie byłem ale przeszło mi;p tak jak gracie to wystawcie opinie tego.. to jest bardziej taktyczna niż skilowa (w praktyce ;p) gierka?? Wiecie.. pierwsza konsola, pierwszy raz pad w łapie.. ciężko może być;) Co do ps+.. są jakieś duże zniżki czy coś takiego??? Widziałem już niby darmowe kody 30dniowe itp (na początek bym chciał coś krótszego wykupić.. po pierwsze sesja, po drugie nei wiem czy konsola zostanie na dłużej.. ale myślę że tak..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ to zbió darmowych gier dodawanch każdego miesiąca.Zniżki na inne też są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×