Skocz do zawartości
jodzio

Nhl 13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy w nhl jest cos takiego jak w fifie, ze bede mogl pobrac sobie polska lige hokeja? Czy bez szans?

Jakie ligi dokladnie są w nhl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy w trakcie meczu on-line w trybie Hockey Ultimate Team możliwa jest zmiana bramkarza?

Kombinuję,ale mi się nie udaje.

Dzięki,za ewentualną odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w NHL jest duże podobieństwo do Fify? Pytam sie, bo system grania, podawań jest w sumie podobna.... i czy warto kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nhl13 od EA na PC miażdży, nieiwem jakim cudem EA nie potrafi zrobić dobrej koszykówki tak jak robi zajebisty hokej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC? z tego co wiem, ostatnim wydanym na PC była 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi podpowiedziec jak kupic onlinepass w NHL13 ? wchodze przez gre, przez psstore i nigdzie nie widze takiej opcji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu spróbuj zagrać versusa, musi wyskoczyć okno z opcją kupna passa lub info że możesz kupić, jeśli nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie sie troche zawiodłem gra moze dlatego ze nie jestem zbytnio duzym fanem tego sportu, animacje sie powtarzaja i gra z czasem staje sie trioche monotonna jedynie jak grac to we 2 przy piwku z kolega :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie sie troche zawiodłem gra moze dlatego ze nie jestem zbytnio duzym fanem tego sportu, animacje sie powtarzaja i gra z czasem staje sie trioche monotonna jedynie jak grac to we 2 przy piwku z kolega :P

Bzdura, sam co prawda też na początku byłem w rozterce, ale teraz uważam, że to jest NAJLEPSZA ODSŁONA NHL OD EA W JAKĄ GRAŁEM. Przede wszystkim skończyły się onetimery z 12. Poglądaj sobie prawdziwą ligę, właśnie w weekend ruszyła, może wtedy zrozumiesz to i owo. Oczywiście jak każda gra od EA ma błędy, ale da się żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak wyglada w 13tce online? W sensie jakie trybu są? Ja mam NHL 11, ale serwery zamykaja, albo juz zamkneli i myslalem wlasnie nad ta nowa czescia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak wyglada w 13tce online? W sensie jakie trybu są? Ja mam NHL 11, ale serwery zamykaja, albo juz zamkneli i myslalem wlasnie nad ta nowa czescia.

Jeśli chodzi o tryby to dobrze, na tym polu sportowe gry od EA zawsze dysponowały dużymi atutami. Do dysypozycji masz: zwykły versus, Online Team Play plus kluby, Hockey Ultimate Team, SO online (rzuty karne). Ja uważam, że zwykły versus i OTP są najlepszymi trybami, mi HUT nie odpowiada, za bardzo arkejdowy, ale są osoby które lubią. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogl by ktos sie wypowiedziec o online w tej grze ? czy jeszcze zyje ? duzo osob gra ? zdarzaja sie nowicjusze czy kazdy mecz jest z "pro" ?:) bo zamierzam kupic gre a ostatni nhl w jaki gralem to 2000 na PC ;) dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, gram na ustawieniach domyślnych i nie potrafie zmieniać piątek w trakcie gry, jak się je zmienia? Kołko, kwadrat daje wszystko i nic cały mecz gra jedna piątka, można ustawić żeby zmieniały się automatycznie? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, jak masz cisnienie na NHL, to zdecydowanie warto kupic. Online ciagle zyje. Co do nieogarniecia - kilkanascie meczow i bedziesz wiedzial o co chodzi. Trzeba jedynei wyjsc na poczatku z nastawieniem, ze przegrasz te kilkanascie meczow nie bardzo wiedzac dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zakupiłem grę i naprawdę warto.

Mam tylko pytanie , na jakich ustawieniach kamery gracie w normalnych spotkaniach i w EAS Hockey Club??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz powiedziec jak wyglada tam online ? cos na wzor sezonow w fifie ? slabszy gra ze slabszym czy losowo wybiera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako tako nie ma sezonów, coś na wzór Fify 11, wygrywając przechodzisz na wyższe poziomy, losuję oczywiście z tego samego poziomu, chyba że nie ma nikogo to z wyższych, jak dla mnie gra online w NHL13 to bajka w porównaniu z Fifą... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×