Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rozwiązałem problem. Jak był mój livebox w liście sieci, to pisało że są zabezpieczenia WPA/WPA2, a mam zabezpieczenia WEP. Usunąłem sieć z listy sieci, dodałem ręcznie, tylko zabezpieczenia dałem WEP i wpisałem klucz WEP, dałem test połączenia sieciowego i wszystko działa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem na poczatku zebys pozmienial ustawienia WEP/WPA:) Jakbys posluchal to bys mial w 1 dzien zrobione:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem na poczatku zebys pozmienial ustawienia WEP/WPA:) Jakbys posluchal to bys mial w 1 dzien zrobione:)

Tak? Nie przeczytałem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, połączenie Vita+livebox to odwieczny problem. CIeszę się Xande, że go rozwiązałeś.

 

Zmieniając temat. Już w tą sobotę w Katosach kolejne spotkanie vitowców. Tym razem załatwiliśmy więcej nagród, niż do tej pory a dodatkowo mamy przygotowaną dla uczestników niespodziankę porównywalną z tą, która była obecna na III SV w Warszawie. Wejście jest za free po uprzednim dopisaniu się do wydarzenia, więc zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam Liveboxa i mam nadzieję że nie będzie problemów. PS3 po wifi ładnie mi współpracuje z LIVEBOXEM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam Liveboxa i mam nadzieję że nie będzie problemów. PS3 po wifi ładnie mi współpracuje z LIVEBOXEM :)

Mi też dobrze współpracowało PS3 z Liveboxem, a czytałeś co u mnie było z Vitą i PSP. Mimo że problem naprawiony, to trzeba było się trochę "namęczyć".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś miejsca gdzie można kupić karte 32 gb za mniej niż 200zł ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzając to tak z jedną :P

No chyba, że jakieś popierdółkowate to kilka wejdzie, ale takich większych to jedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zamiar kupić vite  z karta 4g  ile mogę gier zmieścić  na te karcie ?

Ja też właśnie zamówiłem Vite 3g z kartą 4gb. Dotarłem do końca internetu a to wnioski do jakich doszedłem: 4gb to za mało szczególnie mając PS+, jedna MAX 2 gry, ale radze wstrzymać się z większą kartą - ja tak zrobie na pewno do targów GAMESCOM bo myśle że ceny VITY nie będą obniżone ale kart pamięć raczej na pewno :) I jeśli masz plusa to kupuj kartę 32 gb (chyba że po gamescom pojawią się 64) Jeśli nie masz kasy to eurortv chyba ma jakies partnerstwo z sony mają sprzęt w miare tani i można wziąść na raty 0% :) Taką ja przynajmniej przyjąłem strategie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4gb i zyje, uncharted fakt zajmuje 3,5 giga wiec max jakas pierdolka dojdzie, ale w tej chwili mam na karcie unita, raymana, limbo i jakas pierdole, do tego sejwy patche z pudelkowych gier wiec da sie zyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie zamówiłem Vite 3g z kartą 4gb. Dotarłem do końca internetu a to wnioski do jakich doszedłem: 4gb to za mało szczególnie mając PS+, jedna MAX 2 gry, ale radze wstrzymać się z większą kartą - ja tak zrobie na pewno do targów GAMESCOM bo myśle że ceny VITY nie będą obniżone ale kart pamięć raczej na pewno :) I jeśli masz plusa to kupuj kartę 32 gb (chyba że po gamescom pojawią się 64) Jeśli nie masz kasy to eurortv chyba ma jakies partnerstwo z sony mają sprzęt w miare tani i można wziąść na raty 0% :) Taką ja przynajmniej przyjąłem strategie :)

Tak, tak. Wszyscy, którzy mają chrapkę na Vitę już od 1,5 roku wstrzymują się z zakupem kart czy konsol licząc na obniżkę przy okazji zbliżających się targów E3 czy gamescom i na razie za każdym razem widzieli tylko wysunięty środkowy palec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powiedzialbym :) cena sugerowana vity to 1149 zł za wifi i 1269 za 3g. Mimo, że nie było oficjalnej obniżki poczytajcie za ile ludzie kupują w tej chwili. Wersji wifi jest bardzo dużo można nową w sklepie kupić naprawde tanio (698 na ceneo)  a jak ktoś jest chytry to i nowa z playa na allegro mozna kupic za ok.500zł. 3g jest mniejszy wybór, ale zawsze jakiś. Ja swoją kupiłem w ratach 0% za 979 zł z kartą 4gb i motorstormem - moim zdaniem to tanio jak na taką konsole, gdybym miał gotówke na ceneo są od 899 a z play za 730-750 można bez problemu złapać na allegro. 

 

Z kartami niestety nic się nie rusza, a jak gdzieś wyczytałem ich prędkości są takie same jak zwyklych SD... gamescom jest za 3 tygodnie wiec dam rade z tymi 4gb wytrzymac:) Na E3 prawie w ogole nie bylo o Vicie, ma być jej poświęcony gamescom wiec mysle ze jest nadzieja :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego chcesz używać (czy chcesz np oglądać filmy też lub dużo muzyki tam chomikować). Jak dla mnie 4gb wystarcza. Z tych większych gier np. Uncharted lub Metal Gear Solid Collection wchodzi tylko jedna, ale to żaden minus moim zdaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zmieniając temat - szukam pokrowca z tego co widze jedyne które do czegokolwiek się nadają to te SONY i tutaj moje pytanie - brać zestaw podróżny czy startowy ? (ładowarka do samochodu byłaby miłym dodatkiem ale najważniejszy jest pokrowiec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem tu jedynym szczęśliwym posiadaczem karty 32gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niet, melduje się drugi ;)

W sumie 16-tka w zupełności też powinna wystarczyć. Ja się pokusiłem ostatnio na wyprzedaży o kilka tytułów, które wrzuciłem od razu na kartę, tylko po to, żeby później o nich nie zapomnieć w natłoku tytułów z plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czwarty...

 

Ja kupiłem przyzwoity pokrowiec HAMA za 39zł, sens kupowania oryginalnego pokrowca za dużo większą kasę jest wątpliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam hame i to nawet taką czerwoną z tribalem, nieźle się prezentuje i się nie mechaci. nie jest na styk więc mam tam jeszcze ścierkę to wycierania ekranu i słuchawki i się ładnie mieści wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z bateriami zewnętrznymi? Ktoś tu pisał, że ta oryignalna jest nie tylko bardzo droga, ale wcale nie ma jakiejś super pojemność. Ktoś korzysta z jakiś innych pojemniejszych? Wszystko jest kompatybilne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z bateriami zewnętrznymi? Ktoś tu pisał, że ta oryignalna jest nie tylko bardzo droga, ale wcale nie ma jakiejś super pojemność. Ktoś korzysta z jakiś innych pojemniejszych? Wszystko jest kompatybilne?

 

Zwrot tylko uwage na wtyczke i tyle. Zreszta vite mozna ladowac z usb, takze problem zaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. a czy jak ładuje z zewnętrznej baterii to musi być wyłączona? Bo z tego co rozumie, jak ładuje z kompa to musi, a jak z gniazdka, to nie

 

2. Co lepsze na vite PES czy FIFA?

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

2. Co lepsze na vite PES czy FIFA?

 

zacznijmy od tego że nie ma PESa na Vite :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×