Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

pudelkowe zajmuja ci kolo 10-30 mb jak pobierze aktualizacje, sa gry ktore zajmuja 1100mb, sa jak uncharted co 3.5gb. Mam karte 4gb i jakos zyje, a jak mozesz zobaczyc w sygnaturze troche gier zdazylem ograc.. argument o posiadaniu 32gb jako jedynej sensownej opcji to jakis absurd, chyba ze ma sie neta rodem z modemu lat 90.. gry sciagaja sie szybko, poza tym nigdy nie rozumialem naparzania w 10 gier naraz ale co kto lubi...

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś nie kasuje, to oczywistą oczywistością jest, że karta mu się skończy, nawet jeśli będzie to 100gb.... n/c

 

Jak ktoś nie gra w 15 gier na raz, to mu wystarczy 16 gb z duuuuuużym zapasem. Sam mam teraz z 10 gier zainstalowanych na 16 gb i jeszcze mam 1,5gb wolnego.

 

Także kupno 32gb mija się z celem, nawet jeśli się ma plusa bo nie wierzę w granie w 15 gier na raz. No chyba, że se wrzucisz 15gb muzyki i jeszcze byś gry chciał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lepiej pobierać gry na PSVitę na PSVicie, czy na PS3 i je przenosić?

 

Bo pamiętam, że na PSP coś było "zrąbane" z internetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę pobierać na PS3 i potem przenosić na PS Vite. No, ale jak kto woli. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na Vicie się wolniej pobiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Twojego neta. Ja również wolę pobrać kilka gier na ps3 i hurtem przerzucić ja na Vitę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pobieram z Vity, z prostego względu. Nie hałasuje, wręcz nie wydaje ŻADNEGO dźwięku, więc mogę ściągać mając ja nawet koło ucha kiedy śpię. A to w moim przypadku bardzo duży plus. A prędkości pobierania odnotowuje bardzo zbliżone na obu konsolach.


Wszystko zależy od Twojego neta. Ja również wolę pobrać kilka gier na ps3 i hurtem przerzucić ja na Vitę.

 

Przecież nie zaszkodzi ściągać hurtem bezpośrednio na Vite:) Poza tym, po co później tracić czas na przerzucanie?:)

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam dwie karty 4 gb i na każdej mam jakieś gry, kiedy chcę to po prostu przekładam sobie kartę i wszystko gra, poza tym gram w maksymalnie dwie gry jednocześnie także dla mnie to nie jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pobieram z Vity, z prostego względu. Nie hałasuje, wręcz nie wydaje ŻADNEGO dźwięku, więc mogę ściągać mając ja nawet koło ucha kiedy śpię. A to w moim przypadku bardzo duży plus. A prędkości pobierania odnotowuje bardzo zbliżone na obu konsolach.

 

Przecież nie zaszkodzi ściągać hurtem bezpośrednio na Vite:) Poza tym, po co później tracić czas na przerzucanie? :)

No co kto woli :) Ja mam akurat słabe te wifi w vicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pobieram na PS3 a potem przez kabel USB przesyłam na Vite. W ogóle niepotrzebnie dokupowałem oddzielnie kabel usb bo wczoraj odkryłem że przecież jest w zasilaczu do ładowania :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pobieram bezpośrednio na Vitę. Transfer pomiędzy ps3 a Vitą jest tragicznie wolny. Dobrze, że gry nie ważą zbyt wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli nie będę połączony z internetem na Vicie, a zdobędę trofea, to będą one przypisane do mojego konta?

Edytowane przez Xende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą przechowywane na konsoli do czasu ich synchronizacji z serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Czyli jak się połączę z internetem po zdobyciu trofeów i zaloguję się na konto, to zostaną one "przekazane" na konto? Nawet jakbym nie miał plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus do tego nic nie ma. Jeśli w coś grałeś i zdobyłeś trofea, to po podłączeniu do neta i uruchomieniu aplikacji z trofeami na V nastąpi chwilowe synchro z twoim kontem PS3/Vita/PS4  i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam swoje konto na PSN, na którym gram i mam jeszcze drugie, na którym mam Plusa i pobieram gry, to mogę z konta bez plusa przenosić gry na Vitę z Plusa? Bo czytałem, że na Vicie jest jedno konto na jedną kartę pamięci, a na Vicie chcę mieć moje konto (to na którym gram, które nie ma Plusa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam swoje konto na PSN, na którym gram i mam jeszcze drugie, na którym mam Plusa i pobieram gry, to mogę z konta bez plusa przenosić gry na Vitę z Plusa? Bo czytałem, że na Vicie jest jedno konto na jedną kartę pamięci, a na Vicie chcę mieć moje konto (to na którym gram, które nie ma Plusa)

Nie da rady, na vicie jedno konto na jednej karcie pamięci, chyba, że masz kilka kart pamięci to wtedy możesz mieć inne konta, na koncie którego chcesz używać i na nim grać nie dasz rady pobrać gier i w nie grać z tego konta na którym masz plusa.

Sam miałem podobną sytuacje, posiadam swoje główne konto i drugie na którym miałem plusa na spółkę, zdecydowałem się zrezygnować i kupiłem plusa na swoim głównym koncie.

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Czyli nici z trofeów z gier na PS+ na moim głównym koncie? :sad: Szkoda. Czyli muszę grać na koncie z PS+. :sad:

Edytowane przez Xende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś też tak nie skąpić kasy i kupić plusa jak człowiek :biggrin: Albo się teraz nie żalić chociaż.

Jest możliwość kupna slota na dwie osoby to skorzystał, dużo osób tak robi. Nie wiem gdzie tu skąpstwo, raczej oszczędność. Zamiast pisać bezsensowne posty zająłbyś się lepiej czymś pożytecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś też tak nie skąpić kasy i kupić plusa jak człowiek :biggrin: Albo się teraz nie żalić chociaż.

Przy rejestracji "przez przypadek" dałem miejsce zamieszkania UK, a mieszkam w Polsce. Płaciłem złotówkami, więc musiałem założyć polskie konto, na którym mam PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy rejestracji "przez przypadek" dałem miejsce zamieszkania UK, a mieszkam w Polsce. Płaciłem złotówkami, więc musiałem założyć polskie konto, na którym mam PS+.

 

Jeżeli nie masz dużo trofków na swoim UK koncie, to czym prędzej się przerzuć na swoje Polskie konto z PS+ bo później będzie jeszcze ciężej:)

 

(nie wiem czy już odpalałeś vite podpiętą do neta ale...) Gdy odpalisz ją pierwszy raz to połącz się z netem i podłącz się pod swoje konto, synchronizuj sobie konsolkę z serwerem i będzie git.

 

1 vita = 1 konto, jeśli będziesz chciał wbić jakieś trofki na inne konto, to musisz skasować z vity konto bieżące, podłączyć drugie i wtedy grasz na innym. Nie ma możliwości tworzenia kilku kont jak na ps3. Przez co też nie bardzo można przerzucać gierki z innego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz dużo trofków na swoim UK koncie, to czym prędzej się przerzuć na swoje Polskie konto z PS+ bo później będzie jeszcze ciężej:)

 

(nie wiem czy już odpalałeś vite podpiętą do neta ale...) Gdy odpalisz ją pierwszy raz to połącz się z netem i podłącz się pod swoje konto, synchronizuj sobie konsolkę z serwerem i będzie git.

 

1 vita = 1 konto, jeśli będziesz chciał wbić jakieś trofki na inne konto, to musisz skasować z vity konto bieżące, podłączyć drugie i wtedy grasz na innym. Nie ma możliwości tworzenia kilku kont jak na ps3. Przez co też nie bardzo można przerzucać gierki z innego konta.

Już mam na koncie z UK chyba prawie 8 level. Ale nie chcę się przerzucać na drugie. Czyli lepiej mi będzie grać na tym polskim koncie z plusem w gierki z PS+? No trudno, będę na nim grał jak takie mam wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 8 lvl to nic, a później będzie Ci ze wszystkim łatwiej. Płacenie w złotówkach, PS+ jeśli masz opłacony to gierki pójdą z tego konta itp. Chyba, że mieszkasz w UK i nie ma problemu z takim kontem. Wtedy zostaw sobie to z 8 lvlem a później kup PS+ na UK koncie. Chociaż jeśli opłaciłeś roczne to ja bym się przerzucił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 8 lvl to nic, a później będzie Ci ze wszystkim łatwiej. Płacenie w złotówkach, PS+ jeśli masz opłacony to gierki pójdą z tego konta itp. Chyba, że mieszkasz w UK i nie ma problemu z takim kontem. Wtedy zostaw sobie to z 8 lvlem a później kup PS+ na UK koncie. Chociaż jeśli opłaciłeś roczne to ja bym się przerzucił.

Mam PS+ chyba do marca, no ale też na koncie UK mam levele na multiplayer np. w BF3 i CoD: MW3, BO2 i MW2. To co mam zrobić w takiej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×