Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

A warto robić te Ski i wszystkie objectivy ?

Zatrzymałem się na 3 misji i powtarzam pierwsze żeby wszystko wbić .

Trochę to upierdliwe i z fabułą stoję. chyba to oleję :P

A tak ogólnie to prolog wg mnie pozamiatał, dalej jest ok gameplay miodny ale co będzie dalej to zobaczymy .

Aha graficznie jest kozak, jakim cudem to w 60fps chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam pytania co do usypiania i ogłuszania. Jak długo przeciwnicy śpią po strzale w głowę z "tranquilizer", a jak długo są nieprzytomni po podduszeniu lub kombosie cqc. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry strzał z usypiacza spowoduje że raczej nie ma szans żeby obudzili ci się w czasie misji (mi się nie zdarzyło) po podduszeniu jest to zdecydowanie krótszy okres i jak ci się misja przeciągnie to bankowo się wybudzą. Lepiej strzelać usypiaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry strzał z usypiacza spowoduje że raczej nie ma szans żeby obudzili ci się w czasie misji (mi się nie zdarzyło) po podduszeniu jest to zdecydowanie krótszy okres i jak ci się misja przeciągnie to bankowo się wybudzą. Lepiej strzelać usypiaczem.

Nie do końca. Obezwładnienie przez CQC (do 5 ciosów) kładzie na dłużej niż strzałka usypiająca. Podduszenie chyba na krócej niż usypiacz, a rzucenie na ziemię lub o ścianę chyba porównywalnie do strzałki. I usypiacz ze snajperki chyba jest bardziej skuteczny niż z pistoletu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do usypiacza i snajpery to jest usypiajaca snajpera z tlumikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też samemu ją stworzyć, po odblokowaniu gunsmitha.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nawet snajperka na strzałki z trybem semi-auto zamiast bolt action. Tylko amunicji strasznie mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A warto robić te Ski i wszystkie objectivy ?

Zatrzymałem się na 3 misji i powtarzam pierwsze żeby wszystko wbić .

Trochę to upierdliwe i z fabułą stoję. chyba to oleję :P

Schranz, nie ma sensu, idź na żywioł, nie psuj sobie gry, ja np. robię tak że jak po drodze coś wybadam to najwyżej wpadnie dodatkowy objective. Zresztą przy ocenie bardziej liczy się czas. Miałem parę misji które przeszedłem kończąc tylko główny cel ale że zrobiłem to szybko to wpadło "S". Zawsze możesz potem wrócić jak będziesz miał np. lepszy sprzęt. Poza tym popieram twoje zachwyty nad oprawą w całej rozciągłości. Niesamowite oświetlenie powoduje że momentami wygląda to fotorealistycznie.  Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu że nowe konsole są wystarczająco mocne, tylko devy nie potrafią zoptymalizować silników. Szkoda że poza PES'em już chyba nic na FOX Engine nie zobaczymy.

 

 

COQYeg-UYAAZcKq.jpg

 

COQYfKCUYAAhHGB.jpg

 

COQYfyYVEAAyMdW.jpg

 

COQYgasUkAIhE0i.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie ma zastrzeżeń do naliczania czasu calkowitego w grze? Bo ja po 5 h gry w realu z 13.45 mialem 20h gry nabite!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie ma zastrzeżeń do naliczania czasu calkowitego w grze? Bo ja po 5 h gry w realu z 13.45 mialem 20h gry nabite!

Ja bym sie tym nie przejmowal przy otwartym swiecie. Czas jest tylko wazny przy wykonywaniu misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu odpalanym w lewym rogu touchpada masz zakładkę records > play records

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze występuję New Game Plus? Bo szczerze chciałbym przejść tytuł drugi raz, ale jednocześnie nie chciałbym od początku tworzyć Mother Base i polować na strażników z umiejętnościami utrudniając sobie całe przejście misji w trybie stealth. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to ciekawi bo chce jak najszybciej zobaczyć finał a później się bawić powoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na zagranicznych portalach, że jest coś podobnego do systemu w Peace Walker gdzie można w kółko ogrywać wszystkie misje i oglądać przerywniki filmowe, ale wolałbym coś na zasadzie: gra się od nowa, zupełnie świeża ze wszystkimi filmikami, wezwaniami na MB i  bez zaliczonych misji, ale z rozwiniętą bazą i odblokowanym arsenałem. W innym wypadku będzie słabo grając drugi, trzeci, szósty raz i być zmuszonym do rozwijania bazy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak z tym online będa mecze typu bf4? deatchmatch itp? czy jak bo ta gra jest za piękna aby takiego czegoś nie bylo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo liczę na online w tej grze. Mają większą moc niż w PS3, więc niech to wykorzystają. BF4 online mi nie podszedł, ale MGS na pewno sprawdzę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to nie bedzie kamp fest to moze byc cos naprawde ciekawego jesli chodzi o multi. 

Juz niedlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszalem ma byc cos jak w tcgrfs czyli zapowiada sie mega przednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Panowie też tak mieliście ? Po prologu gra się doinstalowuje, mam napisane ze zajmie to 465 sekund a czekam już z 15 min ? Mieliście podobnie ?

 

Przewertowałem fora dla wszystkich z podobnym problemem należy odinstalować grę i wrzucić jeszcze raz, ew twardy reset pomaga.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już pograłem, mam na koncie 50h i jestem zachwycony grą, mechanika skradankowa jest na najwyższym poziomie. Jednak denerwują mnie nadprzyrodzone wątki fabularne. Niektóre misje tak genialnie poprowadzone że gram z przyśpieszonym tętnem i bawię się jakbym grał w najlepszego Splinter Cella w życiu, aż tu nagle znowu pojawia się człowiek pochodnia i całą imersję szlag trafia. IMHO bez tego gra by wiele zyskała bo czysty gameplay jest niesamowity. Dla przykładu:

 

Misja 20, niesamowita wręcz, trzymająca w napięciu i szok na końcu jak przedarłem się do opuszczonej fabryk, a tam sceny jak z nocnego pociągu z mięsem. Nie mogłem wyjść z podziwu, aż znowu pojawiła się ta płonąca "pała" i oczywiście trzeba ją spowolnić w bardzo wymuszony sposób i uciec helikopterem, według mnie ta scena ma się nijak do tego co było przed chwileczką na ekranie i 100 razy lepiej by było jakby człowieka pochodni nie było.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gdy poczytasz o fantomowym bólu będziesz wiedział czemu pochodnia ;) albo wejdź do drzwi w mother base w medical jeżeli grałeś w gz szczęka ci opadnie i wtedy zrozumiesz;)

Edytowane przez Aborygen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×