Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ze 2015, pogłoski mówią o jesieni.

Myślicie że pojawi się w jakiś sposób sniper Wolf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzina Sniper Wolf, kiedy jeszcze była małą dziewczynką, zginęła w trakcie Al-Anfal (ludobójstwo Kurdów 86-89) czyli w trakcie Phantom Pain (okolice 84-85) ma jakieś 5 lat i żyje sobie szczęśliwie z rodzicami...  No ale nie takie rzeczy już Kojima retconował wedle swojego widzimisię, więc czemu nie?

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima już wiele rzeczy w kanonie poprawiał. ; )

Zabawny komentarz gdzieś widziałem, że Sniper Wolf to będzie córa Sneja i Quiet. :biggrin: Matka będzie ją szkolić, a DD będzie jej przyjacielem. :biggrin: Nieźle naciągane. :biggrin:

 

Zobaczymy jakie historie będą w nowej części. Wedle swojego widzimisię, oczywiście. W końcu jego gra. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szkolił ja Bb prawda?

To jakoś później chyba, na początku zdaje się trafiła do jakiejś kurdyjskiej partyzantki.

 

Tego o SW jako dziecku BB i Quiet nawet nie chce mi się komentować - nie ma to jak teorie od fanów którzy nie ogarniają podstawowych informacji o postaciach (BB stał się bezpłodny po napromieniowaniu podczas testów atomowych na wyspach Marshalla)

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, dlatego napisałem, że to naciągane. ;) Tylko jak napisałeś, Kojima kilka rzeczy zmieniał. :biggrin:

 

Miło poczytać różne wpisy, ale najważniejsze co wymyśli w grze Kojima, bo to jego gra i jego twórczość. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile akcja gry nie będzie się rozciągać do lat 90, to nie powinno być ani kogo, ani z czego ratować, bo z tego, co kojarzę to BB znalazł ją wśród kurdyjskich uchodźców w Iraku.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo jeszcze więcej autoplagiatu, ciekawe kiedy okaże się że to BB był na Shadow Moses, a nie S, sneaking suit już ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest smaczek dla tych co grali w MGS1, a doszukujesz się jakichś autoplagiatów. :biggrin: Bez przesady. :biggrin:

Jak to Bansai wcześniej napisał, ucinając dyskusję:

 

Nie podoba sie ? Nie uzywaj, czysty zysk. Nie rozumiem o co tyle szumu

 

Gra na pewno będzie miała błędy, ale nie doszukujmy się minusów (i narzekania) w tym, że Kojima ponownie daje w grze coś co jest opcjonalne. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami powinno dać sobie spokój z dawaniem screenów w takiej rozdzielczości, bo wychodzą na wierzch wszystkie ułomności Fox Engine. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ułomności tych fotek to ja widzę jedynie duży aliasing, którego na PC pewnie nie będzie. Zero problemu. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elyta gra na konsolach!!!11111one Na pc tylko exel!!1111

 

Dodatkowo postacie wyglądają jak odlane z wosku. Nie widać w nich życia. Zresztą kogo to obchodzi. Chcę tę grę tu i teraz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, żeby było widać życie na zdjęciach. :biggrin: Na filmikach w Ground Zeroes modele postaci były według mnie świetne. :) Jedynie dziwny był bardzo często spotykany w grach efekt - mokrych ubrań i podłoża... jakby wszystko było śliskie. Jednak gra nie była w tym elemencie wyjątkiem od innych produkcji.

 

ishiYQts1UFk7.gif

 

... dawaj datę premiery gry. :D

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looknijcie na animację tego kundla od 1:33 - co to kurde jest?

Mam nadzieję, że nie przesadzą z ilością tych ficzerów (balony, pudełka i teraz ten hologram) - niby uprzyjemniają rozgrywkę, ale boję się że Kojima odpłynie za daleko, i zrobi z tego festiwal kiczu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, zdania są podzielone. :) Wiele rzeczy w tej serii to był festiwal kiczów, więc ja problemów nie widzę. Staram się przeglądać różne fora i przez podobne rozwiązania, zdaje się, że seria zyska wielu nowych nabywców. Ja tam tym nie jestem zaskoczony. Uważam, że lepiej, aby coś było, niż nie było. Wszystko jest opcjonalne. :) To czy odpłynie, czy nie - zdanie subiektywne - zobaczymy po większej liczbie ocen branży oraz tych od graczy. GTA, którym Kojima się inspiruje, też ma wiele smaczków oraz możliwości, a właśnie to tworzy z tej serii taki geniusz. :) Nie sposób policzyć ile rzeczy w GTA nawet nie spróbowałem zrobić. :)

Ponownie napiszę, że rozumiem, że to może się komuś nie podobać. Tym bardziej jak ktoś stara się zachować chłodny umysł w ocenie, jak Ty. :)

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TGS gameplay ale z gamersyde :) 5GB do ściagnięcia.

 

http://www.gamersyde.com/hqstream_metal_gear_solid_v_the_phantom_pain_tgs_gameplay_presentation-33102_en.html

 

ps. teraz dopiero zauważyłem jakie Snake ma dokokszone uda :P

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie ma tematu o tej grze ktora jest teraz w pss wiec zadam swoje pytanie tu.Czy ten mgs ma trofea i czy ktos moze go polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma trofea chyba 12 lub coś koło tego, nie ma jednak platyny.

Dla fana serii obowiązek ,ale wcześniej najlepiej ukończyć Peace Walkera.Są powiązane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do tych co ograli Ground Zeroes. Czy jego przejście jest konieczne dla zrozumienia fabuły w pełnym MGS V. Tak zapytuję, bo jak zobaczyłem cenę GZ to mi się nogi ugięły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×