Skocz do zawartości
Darayavahus

Temat Motoryzacyjny- Kompleksy i Stereotypy

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja pochwalę się moją zabaweczką:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7186054bf4ac89d1.html

Yamaha złożona na częściach big bore co daję niecałe 6s od 0 do 100 wyciśnięte z pojemności 72cc :biggrin:

Ostre, cholera. Dwusów, co po wydechu widzę. Fajna konstrukcja. Fajny w prowadzeniu musi być :) Dolne plastiki są usunięte na stałe, czy tylko do zdjęcia?

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo - piękny projekt, dupę urywa :D I pomyśleć, że podniecałem się jak dziecko gdy znajomy do takiej dwójki wsadził R32 i wyciągnął ~290KM. Toż to zabawka przy tym, co tym pokazałeś :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostre, cholera. Dwusów, co po wydechu widzę. Fajna konstrukcja. Fajny w prowadzeniu musi być :) Dolne plastiki są usunięte na stałe, czy tylko do zdjęcia ?

Prowadzi się naprawdę fajnie, dolne plastiki na razie zdjęte są do malowania bo zajmuję się powoli optyką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mial ktos z was  continental sportcontact 5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że od jakiegoś czasu szukałem alternatywy dla swojego nudnego dupowozu (po rozbiciu Fabii kupiłem Astrę III), przy którym mógłbym sobie pogrzebać, podłubać, popieścić i pojeździć nim rekreacyjnie, zacząłem szukać jakiegoś klasyka. Zacząłem oględziny od Skody 100, potem UAZ, Maluchy, Nissan Sunny, aż wreszcie trafiło na pięknego.... Żuka i sobie dzisiaj takowego sprawiłem :) Foty z przejażdżki okołopołudniowej:

b737f5d18072.jpg
5b12a3b54471.jpg
9806fcd6f847.jpg
b0e35e9ffdbe.jpg

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nawet dorobisz sobie do pensji sprzedajac ziemniaki na targowisku :p

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka osób jarających się PRL'owskim klasykami, znajomy ma UAZ'a i swojego czasu wypadaliśmy nim na bezdroża, dwóch miłośników ma jakieś stare Skody Coupe i stylizują je na stare rajdówki, ktoś tam wykopuje jakieś malacze i lata nimi na zloty. Wszystko to fajne i generalnie sporo frajdy z tego no ale ŻUK? Kierwa! Co fajnego jest w jeżdżeniu tym paliwożernym zielonym ropuchem?

 

No dobra, znalazłem sens w tym zakupie :biggrin: Jakie mody planujesz?

 

https://www.youtube.com/watch?v=sL5OTcCt6eA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żukiety z niego nie będzie :) Póki co ogarnę kosmetycznie kabinę, koła pójdą w białą perłę, całą skrzynię odbuduję na wzór oryginału od podstaw, wyspawam z profili cały jej szkielet i założę świeżutkie deski (o ile takie coś nie zamknie drogi do rejestracji na zabytka). Ma być rasowy oryginał na żółtych blachach - na te muszę poczekać rok. No i do środka piesek z kiwającą głową, kocyk, choinka zapachowa i przejażdżki bezdrożami w niedzielne popołudnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy, kupował ktoś do swojej fury śruby zabezpieczające McGard'a?

Zależy mi na opinii, ale z tego co czytam w sieci to opinie są raczej dobre o tych śrubach.

 

Byłbym wdzięczny, jakby ktoś kto ich używał się wypowiedział.

Głównie chodzi mi o to czy gwint na nakrętce zabezpieczającej się nie objedzie przy większej sile, tak jak to jest w tych gównianych chińszczyznach.

Już przez to zostałem raz uziemiony i teraz jeżdżę na zimówkach bo nie mam jednych śrub do felg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żukiety z niego nie będzie :) Póki co ogarnę kosmetycznie kabinę, koła pójdą w białą perłę, całą skrzynię odbuduję na wzór oryginału od podstaw, wyspawam z profili cały jej szkielet i założę świeżutkie deski (o ile takie coś nie zamknie drogi do rejestracji na zabytka). Ma być rasowy oryginał na żółtych blachach - na te muszę poczekać rok. No i do środka piesek z kiwającą głową, kocyk, choinka zapachowa i przejażdżki bezdrożami w niedzielne popołudnia :D

Auto kozak skrzynia 3, przy 90 km/h własnych myśli nie słychać. Mus zamontować w aucie radio Safari 5 od Unitry.

http://legendy-prl.pl/safari_5-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to radio od 13 lat, gdy zasiadłem za kierownicą swojego pierwszego Malucha i było na wyposażeniu :) Poszło do piwnicy i dzięki Żukowi czeka je druga młodość :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Żuk już prawie gotowy ;)

 

b6e603bafed004d4gen.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo ja to nie wiem jaką Ty masz wyszukiwarkę ale jak nie unikatowe filmiki, to wymyślne gify, to znów nieznane nikomu wcześniej fotki na każdy temat :P

A Żuk w długi weekend zastąpił mi motocykl, cebra stała nieodpalana a ja Żukolem jeździłem na przejażdżki :crazy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Żuk już prawie gotowy ;)

 

b6e603bafed004d4gen.jpg

Toż to ciągnik siodłowy! W takiej konfiguracji polskiego Beetla nie widziałem. Spox maszyna, karnął bym się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo ja to nie wiem jaką Ty masz wyszukiwarkę ale jak nie unikatowe filmiki, to wymyślne gify, to znów nieznane nikomu wcześniej fotki na każdy temat :P

 

4796b830ee028a0ad364aa7dbbb71cac.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystrzał opony przy 180 mph :shok: Akcja od 2:30 :yes:

 

 

b86199870c5224c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myjecie szyby na stacjach benzynowych? :D

 

nagroda_darwina_33.gif

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shok:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×