Skocz do zawartości
Patricko

Okami Hd

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, że piszę to w tym temacie, ale nie mogę znaleźć takiego na forum "gry". Utknąłem nie wiem na jakim rozdziale, ale moja misja polega na znalezieniu psów księżniczki. Mam już 5 jeden oddał mi swój klucz i został w pierwszej wiosce. Jednego mam szukać a Agata Forest ale na wskazanej wysepce go nie ma i nie mogę go nigdzie znaleźć. Trzeci jest w Checkpoint ale nie mogę opuścić mostu. Dostałem od kretów jakiś żółty pojemnik, ale gdy chcę nim wyjść poza miasto to znika. A w Agata Forest mam napełnić duże wiadro wodą, ale nie mogę nic robić. Pomocy. Błąkam się i nic nie mogę zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojemnik od kretów zanosisz w ramach mini-questa gościowi, czy sprzedawcy na samym początku Taka pass (lokacji z psami). Jeżeli odnajdziesz już wszystkie pięć psów w wiosce i je nakarmisz, to wtedy dostajesz zlecenie na odszkukanie kolejnych trzech poza wioską. Jeden jest w początkowej wiosce, przy ogórdku z warzywami. Drugi, jak wspomniałeś, w Agata Forest, a trzeci krainie wróbli, przy bambusach - tego zresztą poszukaj jako pierwszego, bo jest w tej samej lokacji co wioska z psami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojemnik od kretów zanosisz w ramach mini-questa gościowi, czy sprzedawcy na samym początku Taka pass (lokacji z psami). Jeżeli odnajdziesz już wszystkie pięć psów w wiosce i je nakarmisz, to wtedy dostajesz zlecenie na odszkukanie kolejnych trzech poza wioską. Jeden jest w początkowej wiosce, przy ogórdku z warzywami. Drugi, jak wspomniałeś, w Agata Forest, a trzeci krainie wróbli, przy bambusach - tego zresztą poszukaj jako pierwszego, bo jest w tej samej lokacji co wioska z psami.

Ok pierwszy pies przy ogródku załatwiony. Drugi w Agata Forest nie bo nie mogę go znaleźć. Jest zaznaczony na wysepce ale go tam nie ma i w całym Forest go nie mogę znaleźć. Do królestwa gołębi nie mogę się dostać bo nie wykonałem misji, nie mogę znaleźć tej córki. A co zrobić z kobietą, która prosi mnie o napełnienie beczki wodą na festiwal? Czego mam użyć? W AF jest jeszcze ten mały, który znowu szuka psa i go też nie mogę znaleźć. Przez to nie mogę łowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Ci psuć zabawy, więc napiszę tak: Najpierw udaj się do Sasa Sanctuary i uwolnij ptaszka od staruszków w Taka Pass.Później będziesz już wiedział jak napełnić pojemnik wodą, a następnie co trzeba zrobić na wysepce w Agata Forest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Ci psuć zabawy, więc napiszę tak: Najpierw udaj się do Sasa Sanctuary i uwolnij ptaszka od staruszków w Taka Pass.Później będziesz już wiedział jak napełnić pojemnik wodą, a następnie co trzeba zrobić na wysepce w Agata Forest.

Chodzi ci o tych dziadków co mieszkają w dolinie i chcą mnie zjeść? Jak się wchodzi to owija nas zła siła, tak? O to miejsce chodzi? W tym domku w suficie jest dziura zabita dechami. Jak ją rozwalić? Nie mogę pędzlem ani uderzeniem, albo po prostu jestem łamaga.;) Ale dzięki za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o tych dziadków co mieszkają w dolinie i chcą mnie zjeść? Jak się wchodzi to owija nas zła siła, tak? O to miejsce chodzi? W tym domku w suficie jest dziura zabita dechami. Jak ją rozwalić? Nie mogę pędzlem ani uderzeniem, albo po prostu jestem łamaga. ;) Ale dzięki za informacje.

Tak chodzi dokładnie o nich. Dziurę w suficie rozwalasz z poziomu strychu, aby się do niego dostać musisz wejść po belce na dach. Deski zasłaniające dziurę traktujesz Power Slash'em albo Cherry Bomb (już nie pamiętam) :)

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi dokładnie o nich. Dziurę w suficie rozwalasz z poziomu strychu, aby się do niego dostać musisz wejść po belce na dach. Deski zasłaniające dziurę traktujesz Power Slash'em albo Cherry Bomb (już nie pamiętam) :)

A no właśnie bombka, o niej zupełnie zapomniałem. Slash nie działa. Wielkie dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×