Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Tokyo Jungle

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedźcie mi czy warto ogólnie kupić ? Tak mnie kusi zwłaszcza z obniżką dla + ale recenzje twórców itp wiadomo, że zawsze chwalą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wczoraj zarawałem noc przy tym tytule, dla mnie bomba absolutna!! Wciąga jak bagno!

nie popykasz toro i kuro tylko zaożysz je na plecy w formie ekwipunku...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ile trzeba się namęczyć żeby je odblokować xD ale też nie mogę się ich doczekać ;D no i świni xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cud. miód i orzeszki, gra jest MEGA!!! Grałem 3 razy jak dotąd i 3 razy padłem xD żeby zwykłego kotka odblokować to już trzeba się troszke napocić :P BTW opłacalne jest to DLC 3 piesków i grubego kota za 5zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW opłacalne jest to DLC 3 piesków i grubego kota za 5zł?

Bez szału, lepiej odłożyć na tygrysa, pande, krokodyla lub żyrafę.

Chyba, że kochasz psy;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako że wczoraj grałem (dziś za dużo czasu nie mam), wie ktoś od czego są zależne dokładnie odblokowywanie poszczgólnych pchlarzy w przetrwaniu... Np"komu trzeba zrobić laskę aby odblokować lwa :P :P :P "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się nad tym zastanawiam... 30+ lat w przetrwaniu pchlarzem przeżywam i nic :P żadnego kota nawet :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja chyba miałem czterdzieści parę i też nic staram się robić wyzwania i kupa :/ A przydał by się jakiś tygrys czy coś bo im dalej to same hardcorowe zwierzaki się pojawiają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować inne zwierzęta...no kurcze nie mogę

Ja na razie odblokowałem Kota, Beaglea, Golden Retrievera i Tosa. Jak to zrobić - nic prostszego. Trzeba na bieżąco śledzić jakie wyzwania stawia nam gra, bo to one, a nie stricte przeżyte lata są w tym tytule najważniejsze.

Co jakiś czas dostajemy bonusowe wyzwanie polegające na zabiciu lidera jakiejś grupy zwierząt, lub pojawia się nam specjalna nagroda za przejście wszystkich wyzwań danej kategorii (E, D, C itp). To właśnie te specjalne wyzwania są premiowane nowymi zwierzakami lub częściami ubioru.

PS. do tygrysa długa droga, by odblokować dane zwierzę trzeba ukończyć wyzwanie wcześniejszego.

mam nadzieję, że pomogłem ;)

[edit]

- Wyzwania odblokowujące "ciuszki" pojawiają się pod daną kategorią wyzwań np. E.E.E.S., C.C.C.S. itd (S = specjalne)

- Wyzwania odblokowujące zwierzęta pojawiają się na samym dole listy wyzwań (pod wszystkimi jeszcze niedostępnymi wyzwaniami, o ile pamiętam są wtedy przedostatnie na liście, przed wyzwaniem odblokowującym 'smoking')

Edytowane przez pan_satyros
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem fajne rzeczy w tej grze...kiedy atakujecie zwierzaki na terenie gdzie pada skażony deszcz to ich mięso po jakiejś chwili też zostanie skażone...no i najważniejsze...jak się będzie mordowało wszystkie zwierzęta na drodze to potem ich w ogóle nie będzie ;D wiec można łatwo się załatwić xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwierzaki świecą, gdy ich mięsko jest radioaktywne, kurcze fajny motyw :) Ciekawe jest również to, gdy chcemy spółkować z samicą, idziemy w miejsce serduszka na mapie, a tu nagle jakiś leopard czy tygrys nam naszą "pannę" jednym ciosem kładzie do piachu i nici z tarła trzeba szukać nowej :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre jest też to że każdy zwierzak odblokowuje jednego innego zwierzaka ;D + takie dodatkowe eventy na różnych dzielnicach jak wścieklizna,atak pcheł itp itd XD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tylko dwa wytłumaczenia ;D

Super Pig albo Spider Pig ;D

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra jest tak zwariowana i pokręcona, że aż fajna:) szkoda tylko, że tak łatwo się ginie i trzeba zaczynać wszystko od nowa:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to ogólnie chodzi o to że na początku grasz sobie żeby grać i odkrywać zwierzątka a jak już znajdziesz to swoje ulubione to grasz żeby przetrwać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×