Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Do usunięcia.

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to powodzenia ;o skąd ty trzepiesz ten hajs :D handel jednorazowymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiecie mi co się dzieje w tym FUT? Cena kart poszły tak w górę,że masakra! Dziś oglądam sobie na UT karty Bayernu i widzę Ribery'ego. Cena początkowa 900k i się zaczynają o niego bić. Zostałem tam,bo byłem ciekawy jaka będzie cena końcowa? Co mnie zdziwiło? Jakiś gościu dał za Franck'a 1,8kk,choć mógł kupić innego na kup teraz za 700k. Kolejna karta: Kroos dziś popołudniu chodził po 60k O_O. Najbardziej mnie zdziwił Schweinsteiger który kosztuje po 70k a dam sobie głowę uciąć,że tydzień temu widziałem go za 5-15k. Co się dzieje z tymi kartami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiecie mi co się dzieje w tym FUT? Cena kart poszły tak w górę,że masakra! Dziś oglądam sobie na UT karty Bayernu i widzę Ribery'ego. Cena początkowa 900k i się zaczynają o niego bić. Zostałem tam,bo byłem ciekawy jaka będzie cena końcowa? Co mnie zdziwiło? Jakiś gościu dał za Franck'a 1,8kk,choć mógł kupić innego na kup teraz za 700k. Kolejna karta: Kroos dziś popołudniu chodził po 60k O_O. Najbardziej mnie zdziwił Schweinsteiger który kosztuje po 70k a dam sobie głowę uciąć,że tydzień temu widziałem go za 5-15k. Co się dzieje z tymi kartami?

1. Pewnie price bump.

2. Może to była czarna karta więc 60k uzasadnione.

3. Tydzień temu to on kosztował 50-60k.

Dużo zależy od meczu. Jak pokonali Arsenal to automatycznie ceny skoczyły do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pewnie price bump.

2. Może to była czarna karta więc 60k uzasadnione.

3. Tydzień temu to on kosztował 50-60k.

Dużo zależy od meczu. Jak pokonali Arsenal to automatycznie ceny skoczyły do góry.

To ja nawet nie wiedziałem,że taki Schweinsteiger jest taki drogi o_O myślałem,że jest on zwykłym przeciętniakiem jak np. Gomez (Oczywiście,bez obrażenia). Był to normalny Rare Kroos. Dodam,że był on masowo sprzedawany (10x kart z rzędu z małymi przerwami). Możliwe aby były wszystkie karty od tej samej osoby dla zmyłki niewiedzących? Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiecie mi co się dzieje w tym FUT? Cena kart poszły tak w górę,że masakra! Dziś oglądam sobie na UT karty Bayernu i widzę Ribery'ego. Cena początkowa 900k i się zaczynają o niego bić. Zostałem tam,bo byłem ciekawy jaka będzie cena końcowa? Co mnie zdziwiło? Jakiś gościu dał za Franck'a 1,8kk,choć mógł kupić innego na kup teraz za 700k. Kolejna karta: Kroos dziś popołudniu chodził po 60k O_O. Najbardziej mnie zdziwił Schweinsteiger który kosztuje po 70k a dam sobie głowę uciąć,że tydzień temu widziałem go za 5-15k. Co się dzieje z tymi kartami?

Ja dziś jak licytowałem Zlatanów to ludzie przebijali na 1kk a chodzi za ponad 700k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa ten bug, że jak się trafi zawodnika po upgrade, to dostaje się trofeum "W formie" ? W 12 taki bug był, tylko pytanie - czy działa teraz ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktoś może gdzie dać kakę na formacji 433? na na środku CM czy po bokach? bo mam khedire i essiena i nie wiem gdzie dac kake essien i khedira raczej zadania defenswyne ale kaka do ataku niech wbiega.

+ Wie ktoś może kiedy będzie paczka za 100k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa ten bug, że jak się trafi zawodnika po upgrade, to dostaje się trofeum "W formie" ? W 12 taki bug był, tylko pytanie - czy działa teraz ? :biggrin:

Nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, to trzeba będzie się męczyć z gold packami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o TOTW 25 to dwaj panowie są pewni: Kagawa i Suarez. Jakoś nie rokuje więcej piłkarzy, ponieważ skupiam się praktycznie tylko na BPL i trochę na hiszpańskiej lidze... Z tego co wiem to Inler z Napoli grał całkiem ładne zawody z Juventusem i zaliczył ładną bramkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negredo mysle ze wskoczy tez do TOTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz racje. Palacio mimo iz zagral tylko 45minut to wg LGDS zostal wybrany graczem kolejki w SerieA. Czyli atak Suarez-Negredo-Palacio? :P Zapewne bedzie inaczej :P

Miedzy 19-20 bedzie Happy Hour Double Chance ;)

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
482247_10151482780959759_280758632_n.png Pewnie rzucą daily gifty i zadowoleni :D

o co z tym chodzi bo nie znam się ? Będą jakieś specjalne paczki w wartości np 15k jak w szczesliwej godzinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas czekam na jakieś IF CB z Ligi Portugalskiej, wtedy już będę miał kompletny skład :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się w końcu poszczęściło i z darmowej poniedziałkowej paczki dostałem IF Abucośtam:) i własnie go opycham obecnie na 50k staneła cena ale jeszcze 30min do końca aukcji.

Edytowane przez ruffi30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×