Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mógł by ktoś polecić jakiś skład z Bundesligi do 60 tys??

Formacja (prawie) dowolna, ważne żeby było 4 z tyłu i byle by nie 4-2-3-1 bo już mi się znudziło :pinch:

Polo zobacz moj sklad Bundesligi chyba o22 jest nazwa jego. 4321 i wygralem bez problemu div 1 online.

Z tym, ze tam jest IF Reus i SIF Alaba, no ale taniej tez sie da ich zastapic ;) jak cos to napisz do mnie.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dobrze zacząć dzień - zwycięstwo w pucharku FUT United :D

A jaka jest w nim wygrana? Nie mam jak sprawdzić,bo napęd mi padł. Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram formacją 4-1-2-1-2, kogo byście polecili na tego ŚPD? Zależy mi na kimś, kto będzie wszystkim odbierał piłki. Nie wymagam żadnych 4* tricków, lecz dobry strzał z dystansu mógłby być :P Myślałem nad Tiote/Ramiresem/Fellainim, czekam na Wasze propozycje (tylko nie Toure, nie stać mnie na niego).

@edit: Aha, i jeszcze jedno: wczoraj założyłem sobie nowy klub i postanowiłem wykonać zadania menedżera. Jest tam coś takiego jak "Zagraj pierwszy mecz w turnieju". Problem w tym, że zagrałem już ten mecz (BA, nawet wygrałem Złoty Puchar), a zadania wciąż nie chcą mi zaliczyć :/

Edytowane przez DDSSTINY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram formacją 4-1-2-1-2, kogo byście polecili na tego ŚPD? Myślałem nad Tiote/Ramiresem/Fellainim, czekam na Wasze propozycje (tylko nie Toure, nie stać mnie na niego).

@edit: Aha, i jeszcze jedno: wczoraj założyłem sobie nowy klub i postanowiłem wykonać zadania menedżera. Jest tam coś takiego jak "Zagraj pierwszy mecz w turnieju". Problem w tym, że zagrałem już ten mecz (BA, nawet wygrałem Złoty Puchar), a zadania wciąż nie chcą mi zaliczyć :/

skoro nie stac Cie na Toure to polecam Ramiresa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiego napastnika z BPL polecacie tak do +/- 20k ? Podolski, Ballotelli, Torres, warto któregoś z nich ?

Według mnie Podolski najlepszy, nie grałem Balotellim ani Torresem, ale Balotelli więcej problemów sprawia. Ja ci mogę polecić Hernandeza- nie do dogonienia, prawie każdą akcję kończy golem i jak na swój wzrost to świetnie gra głową.

Swoją drogą szukam dobrego napstnika do składu Serie A. Zastanawiam się nad Pato (jeszcze z Milanu), Cavanim i ewentualnie Murielem. Kogo polecacie?

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Podolski najlepszy, nie grałem Balotellim ani Torresem, ale Balotelli więcej problemów sprawia. Ja ci mogę polecić Hernandeza- nie do dogonienia, prawie każdą akcję kończy golem i jak na swój wzrost to świetnie gra głową.

Swoją drogą szukam dobrego napstnika do składu Serie A. Zastanawiam się nad Pato (jeszcze z Milanu), Cavanim i ewentualnie Murielem. Kogo polecacie?

Miccoli i Milito. Obaj kosztują mało,a wymiatają na swojej pozycji. Polecam również Di Natale,ale to już wyższa półka :D Jeśli Ci nie odpowiada żaden z wymienionych przeze mnie kupuj Cavani'ego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miccoliego mam jako CF, Milito mam, jeszcze Jovetica. Obaj są świetni, Milito ma super wykończenie, ale szybkosc nie powala, a szybkich szukam. Di Natale jeszcze za drogi, właśnie nad Cavanim się najmocniej zastanawiałem.

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takimi graczami to ja tylko w sezonach moge pograc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachcic czyzbym widzial, ze kupiles TIF Bale'a?

:biggrin:

E: Vertonghen 2 gole, Bale 2 asysty. LOL

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha ja jak zacząłem przegrywać to zaprzestałem obstawiania meczów :P Lekko na plus i teraz już ciężko coś trafić, za często sędziowie jaja sobie robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vertonghen pewnie znowu IF wyjdzie. Zostawiłem sobie do składu tego IF Vertonghen i powiem wam ze ogarnięty dobrze nim mi się gra :)

Zajebiście jak wyjdzie jeszcze raz IF to będę na niezłym minusie :D teraz jestem na -100000

Edytowane przez xKris_PLx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram formacją 4-1-2-1-2, kogo byście polecili na tego ŚPD? Zależy mi na kimś, kto będzie wszystkim odbierał piłki. Nie wymagam żadnych 4* tricków, lecz dobry strzał z dystansu mógłby być :P Myślałem nad Tiote/Ramiresem/Fellainim, czekam na Wasze propozycje (tylko nie Toure, nie stać mnie na niego).

@edit: Aha, i jeszcze jedno: wczoraj założyłem sobie nowy klub i postanowiłem wykonać zadania menedżera. Jest tam coś takiego jak "Zagraj pierwszy mecz w turnieju". Problem w tym, że zagrałem już ten mecz (BA, nawet wygrałem Złoty Puchar), a zadania wciąż nie chcą mi zaliczyć :/

Nie zaliczyło Ci zadania, ponieważ musisz zagrać turniej dla jednego gracza, a nie przez internet. Co do CDM to z w/w Ramires, choć nie ukrywam, że Toure znacznie lepszy, ale skoro cie nie stać to kup Ramires'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy na CDM z BPL zdecydowanie Fellaini :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś wie na jakiej podstawie dobierany są przeciwnicy? W lidze online awansowałem do 4tej ligi i gram praktycznie z samymi "złotkami", mecze są naprawdę ciężkie przy moim składzie srebrnych i 3 złotych zawodników. W lidze 5tej grałem na dosyć wyrównanym poziomie jeżeli chodzi o dobór przeciwnika, a teraz mam wrażenie jakbym awansował do 1szej a nie 4tej ;) Przy okazji możecie polecić kogoś z Bundesligi do składu (przy niezbyt wysokim budżecie...)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy na CDM z BPL zdecydowanie Fellaini :)

Mylisz sie, Toure albo IF Sissoko

Panowie czy ktoś wie na jakiej podstawie dobierany są przeciwnicy? W lidze online awansowałem do 4tej ligi i gram praktycznie z samymi "złotkami", mecze są naprawdę ciężkie przy moim składzie srebrnych i 3 złotych zawodników. W lidze 5tej grałem na dosyć wyrównanym poziomie jeżeli chodzi o dobór przeciwnika, a teraz mam wrażenie jakbym awansował do 1szej a nie 4tej ;) Przy okazji możecie polecić kogoś z Bundesligi do składu (przy niezbyt wysokim budżecie...)?

Na jaka pozycje szukasz gracza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jaka pozycje szukasz gracza?

Formacja 4-4-2, obecnie jestem w pracy i mam zablokowany dostęp do strony EA, więc mogę ratować się tylko formacją ;)

Poszukuję: bramkarza, lewy i prawy obrońca, oraz jakiś szybki napastnik :) (Zawodnicy mogą być srebrni lub złoci - ważne żeby był dobrym graczem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP Adler, Alaba, Piszczek, Esswein lub Diouf to jesli chodzi o tanich i dobrych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×