Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko oprócz Benteke i Walkera.

No chyba nie, Kaboul i Clichy też są swietni. Zalezy jaki masz budżet. Remy tez jest okej chyba ze masz srodki na Jovetica, Eto'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie, Kaboul i Clichy też są swietni. Zalezy jaki masz budżet. Remy tez jest okej chyba ze masz srodki na Jovetica, Eto'o

A Jovetic dobry jest? Bo rzadko na niego trafiam, a jak już, to nie olśnił mnie. A jakieś sugestie kto za Garcię? Myślałem nad Fellainim, ale nie zbiera zbyt dobrych recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fellaini jest dobry przeciez.Najlepiej napisz budzet ;)

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takich wariatow udalo mi sie poskladac:

serie A 

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=cK7xyUCSnKoip:ps3

bundes

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=jzHqQBKXnKoiR:ps3

bbva

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=dCfMXAXHnKojd:ps3

bpl 433

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=eFTLXC5XnKojk:ps3

brasil

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=blVfyUpenKojz:ps3

bpl 442

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=b30kpXbBnKojL:ps3

 

jako ze dopiero zaczalem ogarniac obrone, najlepiel mi sie gra serie a i bbva, jak cienko idzie to przerzucam sie na brazylie, co myslicie, , jakich znacie cdm z wysoka aktywnoscia w ataku?

 

 

Co do tradingu, mam nadzieje ze sie to zmieni bo cala zabawe z ultimate team szlag trafi, Nie dosc ze im wiecej dobrych kart w druzynie, tym gorzej jest grac to jeszcze pohandlowac ciezko, oby wszystko poszlo w gore spowrotem, bo nie ma mowy ze jak dajesz za kogos kilkadziesiat tys coinsow sprzedasz za 5-10, moze na swieta podrozeje to sie pogoni wszystko, choc watpie, dobra strona jest ze teraz mozna uzupelnic wszystko za grosze. Ale zarabianie bylo ciekawsze zwlaszcza jak duzo czasu spedzalem w podrozy, pamietacie jak bylo w tamtym roku o tej porze z cenami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sprzedałem Fifkę 13 więc może paczuszki nadrobią mi to co mi ukradli :P Ale Teraz Czas na BF4 więc na fifkę przyjdzie czas w późniejszym terminie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaką formację polecacie? Praktycznie całą F13 grałem 352, ale w F14 kompletnie nie idzie mi gra w tej formacji. Próbowałem jeszcze 433(4), ale też dupy nie urywa jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cosheq, mysle, ze ceny wroca do normy w przyszly weekend. Bedzie nowe totw i juz nie beda inni otwierac masowo paczek, aby trafic ibre czy Hazarda :)

Obecnie to najlepiej kupowac chyba przez tydzien w godz 5-12 i sprzedawac w weekend w godzinach szczytu od 16-22. Ale to taka wersja dla pracujacych, ktorzy maja 500k-1kk na koncie. Jest sporo takich zawodnikow, ktorzy strasznie dropia z niedzieli na poniedzialek. Min zysku to 10-50k na karcie. No, ale dochodzi jeszcze ten podatek.

Mi to osobiscie frajdy nie sprawia. Moze gdybym mial juz ps4 to bym sie w to bawil. Ale mam jeden podstawowy sklad i jak zabieram sie za budowanie skladu wypoczynkowego, to wydaje ponad 600k lol.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto na lewą obronę z BPL? Mam Evre ale jest przeciętny..

Baines ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mowicie o Cavanim na szpicy ? bo dziwie sie ze za tak mało sianka chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ilę mogę sprzedać kontrakt na 99 meczy?

jak masz okno wystawienia przedmiotu, jest tam taka opcja "porównaj", popatrz jakie sa ceny i wystaw za ile uwazasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najczęściej po 2k idzie.

Miałem dwa takie kontrakty jakiś tydzień temu i puściłem je po 1400 coins. Drożej nikt nie chciał kupić przez kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to słabo, zostawie sobię, od jutra są TOTW??

tak, w kazda srode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio 150k wyrzuciłem. Zwrot może 50k, ale nie więcej. W 1 paczce Vidal + Costa, a tam dalej jeszcze był Pique, Di Natale, Barzagli, Negredo, Miranda, Miranda, Mkhitarian (jakoś tak mu to szło xd) Sakho, Ba, Ramires, Luis Gustavo, Richards, Callejon i Mbia. Może bd troche więcej ale Pique i Costa od razu sprzedani bo miejsca w trade pille nie było, a duble to były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem właśnie, że na początku jak się otwiera paczki to trafiają się bardzo dobrzy. Im dalej w las tym gorsi. To pewnie celowa zagrywka, aby tylko otwierać i tracić kasę. Mi się już trafili 3 razy ci sami ludzie (wszyscy razem po raz 3). Fayzulin, Felipe Melo i jeszcze jakiś ogar. Myślałem, że ci zawodnicy są jakoś mieszani, ale widocznie nie. Oszukują na każdym kroku niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś majstrowali z dropem w paczkach, bo na poczatku w co 3 trafiał się ktoś konkretny, a to co trafiłem z pak w ostatnim HH to nawet się do działu humor nie nadaje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×