Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuję w moczu że jutro trafi mi się IF Ibra :P hhehehe a to przez te wszystkie moje perturbacje z włamaniem na konto i tym że na paczki już wydałem 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czuj :D Wydałem na paczki podczas tego TOTW koło miliona i trafił się 1 IF ( Sneijder który poszedł za 25k ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd ty uzbierałeś Milion? no a ja na otworzonych około 20 paczek trafiłem Reusa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po tylu paczkach ile otwarlem w UT14 to mialem juz 1-2 IFy w UT13...ciezko cos trafic ;) Dzis sobie otworze z 3 paczki. Moze sie wkoncu szczescie usmiechnie do mnie. Ale teraz moze byc gorzej z trafieniem dobrych kart bo rynek cos spuchnal i beda moze chcieli zeby ceny sie "unormowaly" ;)

 

Przypuszczalny TOTW ;) 

 

http://www.ultimateteam.co.uk/2013/10/fut-14-totw-7-inform-predictions/

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co macie na myśli że rynek spuchnął? Czyli co nie opłaca się otwierać teraz paczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nowym TOTW jedynie Suarez sprawia wrazenie "wow" reszta bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się bardziej opłaca, kupować złote paczki czy sklejać team na rynku? Jestem żółtodziobem, po raz pierwszy gram w Ultimate Team ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się bardziej opłaca, kupować złote paczki czy sklejać team na rynku? Jestem żółtodziobem, po raz pierwszy gram w Ultimate Team ;).

Rynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boje się że EA się wycfani i dzisiaj będą słabe dropy leciały zaraz po 19:00 a wiadomo czemu :/

 

Panowie, co za dramat!!!!!

 

1050 FP na paczki i co... Jonas, Bojan,Olić, Schmelzer, Santana - Ogólnie dramat tak jak czułem i się obawiałem że 0 19 zrobi EA to specjalnie i da Syf...

 

Filmik z Openingu się renderuje...

 

Najśmieszniejsze jest to ze tych dużych złotych Kontraktów trafiło się mnóstwo a zawodnicy dramatyczni...

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie wczorajszy Lewandowski to otwieranie paczek byloby ladnie w plecy. Ale w UT13 przy tylu otwartch paczkach to mialem juz 2 IFy...teraz cos ciezej jest.

 

Poza tym zawsze jak po poludniu otwieram paczki to jest syf. A jak po 20 zawsze sie cos trafi i sie conajmniej zwroci ;) Nie pisze ze akurat jest godzinowo ustawione cos, ale jak dla mnie to lepiej wieczorem z paczkami.

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepiej w nocy :)

 

Ale zdeydowanie od 3 Lat polecam otwierać paczki za Coinsy a nie FP... w UT 13 tak trafiłem Bale a w UT 14 Reus, więc mam czarno na białym... i tym bardziej ten sposób uważam za najlepszy gdyż tych paczek za FP otworzyłem mało i tak samo mało jak za Coinsy... jak widać wyżej kolejny raz się o tym przekonałem. Jak szybko kasa może popłynąc :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ile czasu będą dostępne te złote paczki premium z ifami?

Paczki są dostępne ciągle, tylko co tydzień Team Of The Week się zmienia, a z nim IFy.

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzema, Bale, Ronaldo. Ciekawe ktory dostanie ifa po wczorajszym meczu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Bale 2 gole&2 asysty, CR 3 gole, Benzema 2 gole&2 asysty..ciezki wybor. Wszystko bedzie zalezalo chyba jak w weekend z Vallecano zagrają bo na ten moment kazdy by sie nadał ;)

Moze jeszcze Janoszka za 3 gole dostanie IFa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ile razy moze gracz dostac IFa ? Raz tylko czy kilka razy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat, dzisiaj Armero tylko... cos nie mogę trafić dobrych grajków jak to było podczas premiery :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecicie na CM formacja 4-3-3(2) Serie A? Mam Vidala no i poszukuję kogoś do pary. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 pkt w 4 meczach mi brakuje żeby wygrać 1 ligę, ale trzeba grać mega chamsko, sporo wrzutek i każdą sytuacje wykorzystywac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia ;). 

 

Pytanie ode mnie: mojemu złotemu trenerowi z paczki skończył się kontrakt na mecze i za nic nie wiem co zrobić żeby przedłużyć z nim kontrakt o ile w ogóle się da? co muszę zrobić żeby dalej trenował mój zespół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia ;). 

 

Pytanie ode mnie: mojemu złotemu trenerowi z paczki skończył się kontrakt na mecze i za nic nie wiem co zrobić żeby przedłużyć z nim kontrakt o ile w ogóle się da? co muszę zrobić żeby dalej trenował mój zespół?

kupic specjalny kontrakt dla trenera :)

 

kurde cos mam wrażenie, ze Ozil nie  gra tego co ja chce, nie robi mi roboty - ale szkoda mi go sprzedac bo 106K dalem jakis czas temu 

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×