Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kogo polecicie na CM formacja 4-3-3(2) Serie A? Mam Vidala no i poszukuję kogoś do pary. 

 

Jeśli masz koło 17 tysięcy to rzecz jasna bierz Pirlo, ale jeśli szukasz taniego uzupełnienia to polecam Nocerino, chodzi za naprawdę drobne pieniądze i według mnie sprawdza się całkiem nieźle, ale w związku z jego niską ceną wiele nie stracisz jeśli wypróbujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mowiac do Vidala nie polecam zdecydowanie Pirlo. Gralo mi sie fatalnie tą 2 w srodku przy 4-4-2. Najlepiej mi sie gra Vidal-Guarin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczłapałem się do drugiej ligi ale z przyczyn technicznych o których pisałem kilka stron wcześniej i na które radą od ea jest tyko założenie nowego klubu i start od początku musiałem zaczynać od nowa. Dojść do drugiej ligi mimo że nie uważam się za jakiegoś kozaka nie było specjalnie trudno chociaż nie w każdym sezonie awansowałem. Wyglądało to mniej więcej awans utrzymanie awans utrzymanie itd. Wystartowałem od początku z silnym składam bo za radą z innego forum przelałem coinsy na inne konto więc jakoś dużo nie straciłem. I teraz sedno sprawy awans do ligi 9 i bilans 1-1-5 narazie. Pytanie czy tak podczas kilku dni w które tłukłem puchar zmienił się poziom graczy bo jest mi ciężej w 9 lidze niż wcześniej w 3 czy 4? Czy może to ea próbuje mi uatrakcyjnić rozgrywke żeby mi się nudno nie zrobiło? Już nawet nie chce mi się pisać o okolicznościach w jakich przegrywam i jakie kwiatki potrafią wyczyniać moi zawodnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kilka dni temu identycznie ;). Dopiero zacząłem grać i 3 pierwsze mecze w online zakończyły się wynikami 7-2, 7-1, bo losowało mi takich kozaków, że rzadko kiedy miałem piłkę dłużej niż 5 sekund. O dziwo awansowałem do 9 ligi za pierwszym razem kończąc z bilansem 4-1-5  :blink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Happy Hour przez caly tydzien ;) Ale kazdy bedzie mogl max 5 paczek otworzyc, co nie zmienia faktu ze szykuje sie weekendowy krach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam gdzieś otwieranie tych głupich paczek. Nigdy nic dobrego nie poleci.. Ale tak jak mówisz cenny będą niższe niż zazwyczaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kontrakty dla graczy pewnie będą po 200 schodzić :) Się zrobi małe zakupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=hIg6rgn8nKplW:ps3

 

Brakło 2 punktów do wygrania div 1 ale granie w pierwszej lidze to 0 przyjemności. Jak ktoś dopiero buduje skład to polecam Jovetica, Chyba najlepszy gracz jakim grałem w tym roku, Neymar tez jest swietny ale 350k kosztuje. Modric i Willian dopiero kupieni :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Brakło 2 punktów do wygrania div 1 ale granie w pierwszej lidze to 0 przyjemności. Jak ktoś dopiero buduje skład to polecam Jovetica, Chyba najlepszy gracz jakim grałem w tym roku, Neymar tez jest swietny ale 350k kosztuje. Modric i Willian dopiero kupieni :)

dosyc masz pake :D tez jeszcze nie wygrałem 1 ligi a było blisko.Za 1 lige powinno byc te 15 tysiecy i złota paczka minimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45k wydane na 3 paczki i katastrofa totalna :D Ale wieczorem dostaje najciekawsze paczki wiec kolo 20-21 sobie otworze jeszcze jedną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

45k wydane na 3 paczki i katastrofa totalna :biggrin: Ale wieczorem dostaje najciekawsze paczki wiec kolo 20-21 sobie otworze jeszcze jedną :P

najlepsza karta jaka? ja dzis jedna otworze bo sprzedalem szarego nic nie grał ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza? Pozycja PS-PP i jakis grajek za 1,5k coisnow ;) Ja sprzedalem Di Natale za 42k zeby sobie paczki pootwierac :) I tak zamienie go na Ibarbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najlepsza? Pozycja PS-PP i jakis grajek za 1,5k coisnow ;) Ja sprzedalem Di Natale za 42k zeby sobie paczki pootwierac :) I tak zamienie go na Ibarbo.

 hehe ja jedna paczka i 6 tysiecy tyłu gdzies tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram srebrnym skladem z ekstraklasy, zebyscie widzieli jak sie ludzie buzuja i co wypisuja jak ogrywam zlote sklady, albo brasilvers za gruby hajs ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób?

dajesz mu kase, a on Tobie coinsy, nic trudnego ;DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczta przyjda Coinsy :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest teraz z tymi promocyjnymi paczkami? Kupywał ktoś? opłaca się?

 

Aha i dlaczego zwykła paczka Gold za 7,500k Kosztuje 150FP a ta paczka, która zajmuje samych zawodników i kosztuje 30,000k o dziwo kosztuje 50FP ? Czemu tak to dziwnie jest? Może wtedy nie opłaca się wydawać FP na te gorsze paczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta za 50fp to najgorszy shit jaki możesz mieć :D non rare zawodnicy + non rare manager

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szykuje sie wypasiony Lewandowski w nastepnym TOTW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chapnelem IF Quintany z 1 TOTW, mam nadzieje, ze warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za fp wpadl Jose angel totw i dos santos totw, do tego za coinsy vidic i modric w jednej paczce, do tego ceny troche skacza, a to dobre wiadomosci na zime hehe

...i jak tu ich sprzedac jak pasuja jak ulal...

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem lewego wczoraj jak strzelil 3 bramke. Pozniej zrezygnowalem, bo masowo znikal z rynku. Na webappie nie zdazylem nawet kliknac w opcje kup teraz. Na aplikacji dla ipad nieco lepsza wyszukiwarka, w sensie mozna szybciej kupic hehe. Jestem tylko ciekawy, czy Ronaldo/Bale dostana. Ronaldo raczej musialby nieco wiecej pokazac. No, ale jezeli pojda tym tropem, to napad bedzie Ronaldo, (hattrick), Lewy (hatrick no i te jego dwie bramki pod rzad w ciagu 2 minut) i Bale (2 brami, 2 asysty).

Ja wczoraj zaliczylem pod rzad chyba 5 porazek w 5 lidze. Dziwne lagi mialem, niby 3 zielone krechy, ale strasznie dziwnie sie gralo. I zamiast przerwac po pierwszych dwoch porazkach,mgralem i wkurw*ialem sie dalej. Jednak 3 rozwalone pady daly mi juz do myslenia i staram sie juz opanowac nerwy hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem lewego wczoraj jak strzelil 3 bramke. Pozniej zrezygnowalem, bo masowo znikal z rynku. Na webappie nie zdazylem nawet kliknac w opcje kup teraz. Na aplikacji dla ipad nieco lepsza wyszukiwarka, w sensie mozna szybciej kupic hehe. Jestem tylko ciekawy, czy Ronaldo/Bale dostana. Ronaldo raczej musialby nieco wiecej pokazac. No, ale jezeli pojda tym tropem, to napad bedzie Ronaldo, (hattrick), Lewy (hatrick no i te jego dwie bramki pod rzad w ciagu 2 minut) i Bale (2 brami, 2 asysty).

Ja wczoraj zaliczylem pod rzad chyba 5 porazek w 5 lidze. Dziwne lagi mialem, niby 3 zielone krechy, ale strasznie dziwnie sie gralo. I zamiast przerwac po pierwszych dwoch porazkach,mgralem i wkurw*ialem sie dalej. Jednak 3 rozwalone pady daly mi juz do myslenia i staram sie juz opanowac nerwy hehe.

taki napad w TOTW CR7, Lewy, Bale to dla EA kopalnia zlota, nie zdziwie sie jak tak bedzie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×