Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie. Appka na androida Wam działa? Bo od przedwczoraj (aktualizacja do Kit Kata) nie chce się uruchomić. Tzn loguje, wyskakują cyferki, a potem że serwery obciążone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, bardzo pójdą ceny w górę jutro? Warto inwestować w jakiś grajków by jutro lub pojutrze sprzedać drożej? Co myślicie? Myślę, że warto inwestować w szybkich; Ibarbo, Muriel, Sturridge i innych ;) Wypowie się ktoś, bo nie wiem czy skupować coś :P

Podbijam pytanie :biggrin:

I czy mógłby ktoś użyczyć ETO?? Bo nie wiem czy kupić, gdyż np na Sturrudge'u się przyciąłem :/

 

Edytowane przez Pentiumex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez juz wam pisalem, ze pojda w gore. Liczba ludzi przenoszacych sie z 360 na ps4 jest ogromna. Co wiaze sie z budowa skladu tudziez kupnem graczy. Jednakze musicie wziac pod uwage fakt, ze kart takiego Ibarbo jest pelno. Trzeba celowac w graczy popularnych, ktorych wartosc podskoczy np. taki David Luiz, Silva albo Reus. To sa tylko moje domysly co do graczy, ale mniej wiecej tak to bedzie wygladac.

Do tego jest w miare slaby TOTW, czy paczek tez zbyt duzo nie bedzie otwieranych. Od razu dodam, ze wszystko robicie na wlasne ryzyko i zeby pozniej placzu nie bylo, jednak kto nie ryzykuje ten nie wygrywa :)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez juz wam pisalem, ze pojda w gore. Liczba ludzi przenoszacych sie z 360 na ps4 jest ogromna. Co wiaze sie z budowa skladu tudziez kupnem graczy. Jednakze musicie wziac pod uwage fakt, ze kart takiego Ibarbo jest pelno. Trzeba celowac w graczy popularnych, ktorych wartosc podskoczy np. taki David Luiz, Silva albo Reus. To sa tylko moje domysly co do graczy, ale mniej wiecej tak to bedzie wygladac.

Do tego jest w miare slaby TOTW, czy paczek tez zbyt duzo nie bedzie otwieranych. Od razu dodam, ze wszystko robicie na wlasne ryzyko i zeby pozniej placzu nie bylo, jednak kto nie ryzykuje ten nie wygrywa :)

Czy ktoś umie oszacować mniej więcej w takim razie , jeśli załóżmy paczka na allegro 100 tyś stoi 42 zł , to ile będzie stała za te parę dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie :biggrin:

I czy mógłby ktoś użyczyć ETO?? Bo nie wiem czy kupić, gdyż np na Sturrudge'u się przyciąłem :/

 

mysle, ze takie pożyczanie jesli ma miejsce to raczej wśród "zaufanych" uzytkownikow forum :P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś umie oszacować mniej więcej w takim razie , jeśli załóżmy paczka na allegro 100 tyś stoi 42 zł , to ile będzie stała za te parę dni?

W takie biznesy to ja sie nie zaglebiam, wiec nie wiem. Gra ma mi sluzyc jako przyjemnosc a nie opcja zarobku.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś umie oszacować mniej więcej w takim razie , jeśli załóżmy paczka na allegro 100 tyś stoi 42 zł , to ile będzie stała za te parę dni?

Myślę, że do 55 zł max, nie więcej... Chyba że się mylę i podskoczy minimalnie, 45-50.... Nie wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze takie pożyczanie jesli ma miejsce to raczej wśród "zaufanych" uzytkownikow forum :P

Rozumiem.

Czyli zostaje mi zostać zaufanym użytkownikiem, lecz możesz przyznać. Zapytać nie zaszkodziło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Czyli zostaje mi zostać zaufanym użytkownikiem, lecz możesz przyznać. Zapytać nie zaszkodziło :P

Szczerze? Juz dlugo jestem na tym forum i sa tylko 2 osoby, ktore de facto juz nie zagladaja tutaj, ktorym ufam i nie mialem zadnych problemow im karty czy tam coinsy dawac. Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że piszę trochę nie w temacie (nie zlinczujcie mnie). Ale może znajdzie się tutaj osoba, która pogrywa czasem w Fifa 12. Kwestia jest taka, że wyłączają serwery za niecałe 3 miesiące, a potrzebowałbym pomocy w pewnych trofeach, które samemu raczej nie uda mi się zdobyć. Rzecz jasna jak ktoś ma chęci, czas oraz możliwośc byłbym bardzo wdzięczny. Osoby takie niech napiszą do mnie na PW, żeby tutaj nie spamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarlem 4 paczki z HH na PS3 i slabiutko. No to postanowilem otworzyc ostatnią przez przegladarke (http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team) bo jakos tak wypadalo ze mialem tu lepsze karty. No i sie nie zawiodlem. W jednej paczce Hulk, El Shaarawy i zlota paczka ;)  Chyba na konsoli juz paczek nie otworze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do 55 zł max, nie więcej... Chyba że się mylę i podskoczy minimalnie, 45-50.... Nie wiem :P

 z tego co wiem w ciągu jednego miesiąca cena spadał z 5,40 do 4,20 aktualnie można dostać mniejsze ilości po 4zł wiec jak widać ceny spadają przed premierą fify 15 będzie 10k za 2,50 :) co do premiery ps4 i przelaniu na tą konsole monet z ps3 nie wiem jak to wygląda czy wzrosną z ps3 i ps4 może na początku i zarobią ci grze co mają większe sumy  na koncie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czas sie pozegnac i przeniesc do dzialu PS4. Obysmy wszyscy sie tam niedlugo spotkali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebista gra po prostu... ja i przeciwnik po 13 strzalow, posiadanie pilki bardzo podobne, 5:0 przegrywam ;) mistrzostwo

Edytowane przez szczepan123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebista gra po prostu... ja i przeciwnik po 13 strzalow, posiadanie pilki bardzo podobne, 5:0 przegrywam ;) mistrzostwo

Poczekaj aż odda 3 strzały z rogów i strzeli 3 bramki! Dopiero się wkurzysz! :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj grałem kilka meczy i jeden wygrywałem 5-0, 6-1 itp., a drugi 3-7, 0-5. Strzelałem podobnie, ale raz wpadało, a innym razem poprzeczka itp. Widać że Fifa raz chciała żebym wygrał, a raz żebym przegrał. To nawet nie ma sensu kupować lepszych zawodników, bo i tak wyjdzie na to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz od dawna obserwuje to, ze fifa sobie ustawia kto w danym meczu wygra... dlaczego tak jest? nie wiem

 

raz wygrywam z neymarami etc, a raz przegrywam ze skladami wartymi niecale 20k... gdzie tu logika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logika jest taka, że EA koniecznie chce zatrzymywać graczy przy grze ;) Gdy gra by była normalna, słabi gracze/początkowi trafiali by na lepszych po czym by się im grać odechciewało, bo dostawali by takie baty że szkoda było by im nerwów i czasu, a tak to wrzucą pare wrzutek na łeb i wygrywają rzutem na taśmę, mimo że są ciency a w meczu grali kompletny piach. Taka jest FIFA ja to ogarnąłem już od FUT 12 i nie denerwuję się na takie rzeczy, bo to typowy urok fify czy tego ktoś chce czy nie. Jedyne na co często narzekam to takie rzeczy typu główki, czy błąd gry po wygranym meczu. Gdyby nie takie czynniki w sumie bym nie narzekał na takie momentum, bo nie każdy jest w to dobry a z priorytetem gier jest czerpanie z nich przyjemności, a przegrywanie jednego meczu za drugim ją kompletnie odbiera. LoL, chyba jestem jedynym który przez chwilę obronił te pieprzone momentum, ale co zrobić... :P

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram składem za 20k i raz jest gorzej a raz tragedia zatrzymałem się na 2 lidze i ani nie mam spadku ani awansu. powoli na sezon przechodzę i na WG taka gra i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×