Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

ja w FUT jeszcze pierwszej ligi to nawet nie powąchałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to na chillu ide do Saturna 29 i biore za 1,7k konsole ;) To tylko taka panika a konsol będzie pod dostatkiem ;)

Mozliwe, ze tak jest w Polsce. Na Wyspach ludzi dzwonili po kazdym sklepie jaki jest dostepny i w odpowiedzi otrzymali, ze nie maja co przychodzic 29 bez preorderu, bo i tak wroca z pustymi rekami. Ba nawet sa sytuacje jak np. w Szwecji, ze sklepy canceluja zlozone preordery ze wzgledu na niski stan w magazynach. No ale w Polsce moze jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość sprawdzić gdzieś za ile się kupiło zawodnika?

tak jak klikniesz na niego (bio) to masz ile bramek strzelil itp + cene 

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w FUT jeszcze pierwszej ligi to nawet nie powąchałem ;)

Ja tez nie :) awansowalem do 9 i przestalem jakos grac sezony, bo co tam sie wyprawialo to przechodzilo ludzkie pojecie. Byle tylko za wszelka cene wygrac mecz. Wrzutki i L1+^ festiwal. Na PS4 zaczne grac sezony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze tak jest w Polsce. Na Wyspach ludzi dzwonili po kazdym sklepie jaki jest dostepny i w odpowiedzi otrzymali, ze nie maja co przychodzic 29 bez preorderu, bo i tak wroca z pustymi rekami. Ba nawet sa sytuacje jak np. w Szwecji, ze sklepy canceluja zlozone preordery ze wzgledu na niski stan w magazynach. No ale w Polsce moze jest inaczej.

Głównie dlatego, że w Polsce ludzi nie stać żeby kupić zabawkę za 2k, w innych krajach zarobki są 3-4 razy większe niż u nas stąd taka kolej rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie dlatego, że w Polsce ludzi nie stać żeby kupić zabawkę za 2k, w innych krajach zarobki są 3-4 razy większe niż u nas stąd taka kolej rzeczy

Pewnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak klikniesz na niego (bio) to masz ile bramek strzelil itp + cene 

Dzięki. Chodził mi o Velę, którego kupiłem 2 tyg temu za 1200, a dziś najtaniej chodzi po ponad 2k. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie :) awansowalem do 9 i przestalem jakos grac sezony, bo co tam sie wyprawialo to przechodzilo ludzkie pojecie. Byle tylko za wszelka cene wygrac mecz. Wrzutki i L1+^ festiwal. Na PS4 zaczne grac sezony.

w sezonach H2H normalnie w pierwszej pykam, ale UT to inna bajka :) tak jak mowisz kazdy na sile aby wygrac, w sumie h2h jest tak samo ale teamy moze bardziej wyrównane.

Dzięki. Chodził mi o Velę, którego kupiłem 2 tyg temu za 1200, a dziś najtaniej chodzi po ponad 2k. 

pewnie bedzie w TOTW, w srode bedzie jeszcze droższy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pewnie bedzie w TOTW, w srode bedzie jeszcze droższy 

Szkoda, mi go sprzedawać, bo fajnie się nim gra, a mam zboczenie na temat ligi hiszpańskiej z minimalnym dodatkiem Barcy i Realu (Mascherano, Xabi i Khedira). Ale chyba zapoluję i kupię go tanio na duplikat :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grając "budżetowym" skaldem La Liga wypatrzyłem paru graczy ktorymi mi sie swietnie grało Xabi, Alba, Benzema, Castro i Sanchez. Diego Costa kompletnie mi nie podszedl jako wysuniety napadzior, niby główkami dobrze grał, ale z moją grą po ziemi to srednio przydatny gracz. Może jako drugi napastnik byłby ok. Raz strzeliłem nim piętką będąc tyłem do bramki kolo 75 minuty i nawet nie zdązylem zapisac powtorki, bo naprawde ladnie to wygladalo to nagle gra zaczela lagowac i po chwili gosciu sie rozlaczyl...no naprawde online coraz to bardziej mnie zniechęca. Dobrze ze przynajmniej zaliczylo mi wygrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w piątek wchodzimy na murawę i sprawdzimy nasze nerwy. Jak będą grały same cipki, to sprzedaje to po tygodniu :biggrin: Trzymajmy tylko kciuki za nowy silnik, hehe.

 

Swoją drogą teraz podczas nagłego ataku agresji, można wykrzyczeć. Playstation, POWER, Turn OFF :biggrin:. Zawsze jest to tańsza wersja niż lecący pad na ścianę.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się gra super. Nawet Aduriz nie irytuje :P Strzela i walczy. Marzy mi się Pedro na prawą stronę. Soldado wymiata wg mnie, tak jak Miranda na środku obrony z Mathieu! Nie spodziewałem się, że ten duet tak zaskoczy. Wczoraj w nocy np miałem mecz w sezonach online w UT i w 17 minucie Herrerą dostałem czerwoną (głupi faul na drugą żółtą). W 45 minucie gol na 1:0 dla przeciwnika i czas przemeblowań. Zdjęci z LW Guardado, wprowadzenie CB i gra Soldado w ataku plus Vela na RW. W 48 minucie wyrównanie po klepce z kontry i spokojna obrona. W 91 minucie kontra, zagranie do Veli, ten akcja skrzydłem, wrzutka i ktoś tam wbiegając w pole karne puścił nieudany wolej, który jakimś sposobem wtoczył się po długim słupku przy desperacji bramkarza. Radość o 3 w nocy, nie do powtórzenia :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze tak jest w Polsce. Na Wyspach ludzi dzwonili po kazdym sklepie jaki jest dostepny i w odpowiedzi otrzymali, ze nie maja co przychodzic 29 bez preorderu, bo i tak wroca z pustymi rekami. Ba nawet sa sytuacje jak np. w Szwecji, ze sklepy canceluja zlozone preordery ze wzgledu na niski stan w magazynach. No ale w Polsce moze jest inaczej

Bo w polsce bieda i nikt prawie nie kupuje ps4 to maja a ja tak zaluje ze pre ordera nie zrobilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie to są żałośni nic tylko do linii i wrzuta ... jak tracę bramki to prawie każda z wrzutki -.- rozumiem żeby próbować środkiem i nic,wtedy w ostateczności do tej linii probować a nie atak za atakiem to linia ...

 

Jakiś Lewy pomocnik z Barclays do 10 k z dobrym strzałem ? Podolski ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie to są żałośni nic tylko do linii i wrzuta ... jak tracę bramki to prawie każda z wrzutki -.- rozumiem żeby próbować środkiem i nic,wtedy w ostateczności do tej linii probować a nie atak za atakiem to linia ...

 

Jakiś Lewy pomocnik z Barclays do 10 k z dobrym strzałem ? Podolski ??

Young, lepszy jak dla mnie od Schurle.

 

No tak wyglada FUT 14, wrzutka-gol-wrzutka-gol niestety, oby na next gen bylo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up 

bedzie tak samo,juz Ty sie nie boj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z FUT 14 , wystawiłem piłkarza na licytacje ale niestety nie zaliczyło mi do zadań menadzera (brakuje mi tego jednego do zlotej paczki ;/) , co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany używacie kart "Chemistry Style" ? Warto się w to bawić ? Co się dzieje z resztą statystyk ? Obniżają się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany używacie kart "Chemistry Style" ? Warto się w to bawić ? Co się dzieje z resztą statystyk ? Obniżają się ?

 

Używam. Wg mnie dają coś. Oczywiście zależy to od poziomu zgrania danego grajka. Ja rzuciłem moim CM Maestro i Skrzydłowym Hawk i np taki Vela stał się bardziej lotny i energiczny. 

 

http://www.futhead.com/14/consumables/chemistrystyles/

 

Oczywiście nie każda karta stylu jest tania. Niektóre mają naprawdę niezłe ceny ;) Ale wg mnie warto :)

 

 

Edyta: 

 

BaFQo7ZIcAEtbJn.jpg

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×