Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

GK,LB.ST i będzie git :)

ST? Którego?

Co do LB to wiem, ale zastanawiam się na kogo, bo Clichy nie ma jakoś powalających statów a Cole jest wolniejszy niż mój Hiszpan.

GK - uważam że GK nie ma znaczenia, staram się grać tak żeby przeciwnik nie strzelał za dużo i nie jestem na tyle bogaty żeby pozwolić sobie na kupno takiego Harta ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GK José Reina. lub De Gea tańszy hart tez spoko ale cena :)

LB mimo wszystko cole

ST na bogato :) Sergio Agüero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Aguero z chęcią bym przywitał w zespole, ale niestety nie moja półka cenowa. Cole na LB najlepszy będzie? GK na razie zostawię bo Wojtek ogarnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o srebrny skład - Brasilver to banał - widzę, że na rynku popularnością w srebrnych kadrach cieszą się Norwegowie - ktoś próbował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z BPL najlepsze wrażenia mam z gry Vormem, N'Zogbią i Kone. Duzo lepsze od koksow typu Cech, Young czy Podolski / Rvp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znow jakies jaja ....

wczoraj azeby zakupic jumbo packa wrzucalem wszystkie koszulki, herby na discard (akurat mi brakowalo 500 coinsow a bylo jeszcze tylko 10 minut wiec meczu bym nie zdazyl rozegrac) i ok .. sprzedane, kupilem sobie jumbo packa .. dzis wchodze na FUTapp i ..... wszystko to co wczoraj polecialo na discard jest na trade pile ... i ani tego wystawic spowrotem nie moge, ani discard, ani do klubu ... a miejsce zajmuje .....

mial ktos cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vorm? proszę nie załamuj mnie. Ziomek to największa porażka,jesteś jedyną osobą która go chwali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz go pod złą pozycję. Musisz tam mieć zawodnika na CF i wtedy będzie maksymalne zgranie. Zobacz sobie jak wstawisz jakiegoś Śo na PO też będzie 5 zgrania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znow jakies jaja ....

wczoraj azeby zakupic jumbo packa wrzucalem wszystkie koszulki, herby na discard (akurat mi brakowalo 500 coinsow a bylo jeszcze tylko 10 minut wiec meczu bym nie zdazyl rozegrac) i ok .. sprzedane, kupilem sobie jumbo packa .. dzis wchodze na FUTapp i ..... wszystko to co wczoraj polecialo na discard jest na trade pile ... i ani tego wystawic spowrotem nie moge, ani discard, ani do klubu ... a miejsce zajmuje .....

mial ktos cos takiego?

Czasem sie tak zdarza jak serwery EA klęczą. Jedynym sposobem jest wystawienie ponownie. Będzie komunikat z błędem ale ostatecznie zniknie z TP. Inne czynności powodują tylko crash apki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vorm? proszę nie załamuj mnie. Ziomek to największa porażka,jesteś jedyną osobą która go chwali :biggrin:

Vorm? proszę nie załamuj mnie. Ziomek to największa porażka,jesteś jedyną osobą która go chwali :biggrin:

mi bronił na podobnym poziomie co alves z valencii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z BPL najlepsze wrażenia mam z gry Vormem, N'Zogbią i Kone. Duzo lepsze od koksow typu Cech, Young czy Podolski / Rvp.

nie mam pojecia zatem jak grasz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia zatem jak grasz :)

nie mam pojecia zatem jak grasz :)

Mozemoy zagrac spara, nawet teraz, jak chcesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie najlepsze wrażenia (BPL) mam od Cecha (broni wszystko), Balotelliego (monster, przepchnie sie zawsze, strzal i pace tez ma ok) i Podolski.

Najsłabiej wypadł Reina ktory byl tak chwalony, a co strzal to bramka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/pl...vVEp1inIunr:ps3 Co myślicie aby sprzedać cały ten skład (dostanie za niego ok. 30k. Mam również uzbieraną kasę) i ułożyć znowu jakiś skład (inny) z BPL,bo według mnie to jedna z najlepszych lig w FUT).

@Poareow Reina wpuszcza wszystko? Pozdrawiam :) Cech'a zapamiętałem z tego,że nie powiem,broni ale wpuszcza czasami parę łatwych ataków napastnika (Nie to nie jest zemsta za Reine :) ).

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z BPL można złożyć wszystko...

O Reinie wypowiedziałem swoją opinie, Ty dałeś swoją za Cecha i jest w porządku. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poareow a tak z czystej ciekawości. Ile grałeś Reiną w FUT (opcjonalnie: Liverpool'em)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reina jest jakiś dziwny, ciągle kiedy trafiam przeciwko niemu to ciężko mi coś utrafic. Cech nie jest moim zdaniem jakiś wyśmienity, a np. Valdes to totalne zero a widzę ze maja go ludzie których skład musiał wynieść ponad 1mln. Dopiero z taka osoba wygrałem bodajże 4:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem sie tak zdarza jak serwery EA klęczą. Jedynym sposobem jest wystawienie ponownie. Będzie komunikat z błędem ale ostatecznie zniknie z TP. Inne czynności powodują tylko crash apki :P

Dzieki, zadzialalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×