Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak - SIF Cazorla na CAM w BPL jest najlepszy na tej pozycji w grze :D cena dosyc wysoka, ale za dwa dni market crash, wiec ceny poleca na ryj.

Co do tej aukcji Hamsika, z tym spotykam sie pierwszy raz, ale price bumpy sa na prawie kaDej karcie. Nie wiem po co idioci tak robia... Maja po 2,3 konta i bumpuja swoje karty.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo widziałem przy licytacji iniesty który był warty chyba 80k a ktoś przebił typa który wrzucił 440k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam już mam 2 :) Sergio Agüero i Mario Balotelli fajnie mi się nimi gra wiec zostają :)

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sił do buraków.... włączą ściąganie i gra na mega lagach. Napisze mu wiadomość to się cieszy..... żal ludzi

Ja dziś praktycznie ciągle na takich trafiam. Jak nie laguje, to z kolei trafiam na gościa, który już w pierwszej połowie przy 1-0 gra na czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszy będzie na CAM Samir Nasri czy Carlos Tévez ?

U mnie Tevez gra na CAM i jest bardzo dobry, Nasriego nie mialem. A Teveza zmieni tylko SIF Cazorla.

Ja dziś praktycznie ciągle na takich trafiam. Jak nie laguje, to z kolei trafiam na gościa, który już w pierwszej połowie przy 1-0 gra na czas...

Dlatego ja stwierdzilem, ze nie ma sensu i gram offline lige(tylko ultimate) albo online turnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ilu punktów jest mistrzostwo 1 ligi offline? w tej najlepszej (najlepsze nagrody) od 21 czy wiecej?? raczej więcej bo gram aktualnie w 3 i jest od 21 xDD

I takie pytanko,jak gracie offline to gracie podstawowym składem czy jakiś nowy specjalnie do off robicie? z góry dzięki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w offline gram drugim składem, żeby w tym czasie odnawiała się kondycja podstawowego, bo nie mam zamiaru wydawać kasy na te śmieszne paczki z kondycją :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ilu punktów jest mistrzostwo 1 ligi offline? w tej najlepszej (najlepsze nagrody) od 21 czy wiecej?? raczej więcej bo gram aktualnie w 3 i jest od 21 xDD

I takie pytanko,jak gracie offline to gracie podstawowym składem czy jakiś nowy specjalnie do off robicie? z góry dzięki :P

W 1. potrzeba 28 punktów. Ja grałem 2 mecze podstawą, 1 rezerwą itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też was ciągle wyrzucają serwery EA i FUT-a z menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, wyszedł z meczu po gwizdku :)

Ale w meczu przeważałem i tak, tylko się bawiłem gdy miałem 1 na 1 :D

post-48813-0-44308800-1356282439_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz mało się wystawiali i mimo ze szybkość wysoka to czasami taka zamułka ze szkoda gadać. ale polecam lige włoską obrona bardzo bobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz mało się wystawiali i mimo ze szybkość wysoka to czasami taka zamułka ze szkoda gadać. ale polecam lige włoską obrona bardzo bobra :)

U mnie nawet Ronaldinho z niską aktywnością w ataku pcha sie do prostopadłych : P Trzema umieć zespół w taktyce ustawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×