Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co myślicie o graniu bocznymi obroncami lub spd na so ze zgraniem 7, np w takim składzie http://www.futhead.c.../#squad-player ? Mam wrażenie, że zgranie nie jest aż tak ważne dla so, a taki abate może się pościgać z Wellitonami czy innymi Murielami... Jeśli ktoś grał w ten sposób mógłby napisać czy gra się tak dobrze.

BTW TOTY Ramos mi się dzisiaj trafił, ale w paczki tyle wydałem ze aż tak dużego profitu z tego nie bedzie ;p

Edytowane przez rafalblabla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RB albo LB moze grac jako SO pod warunkiem ze jest wysoki i ma duzy STR ;) abate raczej srednio sie nadaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale jak widze kiedy znowu Welliton odstawia moich so na paru metrach to mnie szlag trafia ;/ a siła chyba w UT mniej sie liczy niż w sezonach, przynajmniej takie wrażenie odniosłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zaczac robic filmiki na YT otwieranie paczek rzeczy zwiazane z UT tylko nie wiem czy po angielksu czy po polsku jak radzicie ? zaraz chyba otworze paczki za130k i pierwszy filmik bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam ogromny problem. Dziś jak zwykle odpaliłem sobie UT na PS3, chcę zagrać jakikolwiek mecz, oczywiście w Sezony Online i gdy klikam "dalej", gra wyszukuje przeciwnika i nagle konsola się całkowicie zacina. Nic nie pomaga, zmagam się z tym cały dzień i nie wiem o co chodzi. W sezonach mogę normalnie grać, tylko w Ultimate Team gra crashuje. Gdy chcę wybrać jakikolwiek Puchar Online jest również to samo. Pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC są o wiele slabsi gracze, na ps3 są najmocniejsi gracze. Łatwo sie wygrywa a wtedy wydaje ci się że gra cię bardziej słucha xd na xbox gra działa troszkę lepiej ale poziom graczy jest niższy niz na ps3. Mi najbardziej pasuje granie na ps3 z najlepszym padem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze na xboxie i ps3 sa rownie mocni gracze, a pc troszke odstaje :) (to tylko moje obserwacje)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wy potraficie ten poziom ocenić, nie grając na tych platformach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam ogromny problem. Dziś jak zwykle odpaliłem sobie UT na PS3, chcę zagrać jakikolwiek mecz, oczywiście w Sezony Online i gdy klikam "dalej", gra wyszukuje przeciwnika i nagle konsola się całkowicie zacina. Nic nie pomaga, zmagam się z tym cały dzień i nie wiem o co chodzi. W sezonach mogę normalnie grać, tylko w Ultimate Team gra crashuje. Gdy chcę wybrać jakikolwiek Puchar Online jest również to samo. Pomocy...

Jeszcze tak dopiszę, mi crashuje cała konsola, tzn. nie mogę nic zrobić, pozostaje mi wyłączyć i tyle.. Załączam jeszcze zdjęcie, zrobione w momencie, gdy gra się zacieła razem z całą konsolą (po raz enty).

http://fotoo.pl//out.php?i=475436_63650-554632644548110-416248261-n.jpg&id=9e10cc25075e161a313135353131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak dopiszę, mi crashuje cała konsola, tzn. nie mogę nic zrobić, pozostaje mi wyłączyć i tyle.. Załączam jeszcze zdjęcie, zrobione w momencie, gdy gra się zacieła razem z całą konsolą (po raz enty).

http://fotoo.pl//out...61a313135353131

Usuń dane FFY z konsoli (patch) i potem pobierz ponownie. Możliwe że pomoże.

Ja z kolei kupiłem kilka kart 3-5-2 za 200-300 i wystawiłem za 1100 BIN. Poszły w kilka minut więc już sam nie wiem jaką cenę ustalić. Jeszcze niedawno nie chciał nikt kupic za 800 :biggrin:

E: Widzę, że idą po 1800 :geek:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wy potraficie ten poziom ocenić, nie grając na tych platformach?

po YT glownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Chciałem się pochwalić moim składem skonstruowanym z zawodników trzech klubów - QPR, Newcastle i Evertonu. Zawsze lubiłem robić drużyny z jednego klubu, ale żaden mi się nie podobał w tej kwocie jaką miałem do wydania, więc wpadłem na taki oto pomysł i otrzymałem GENIALNĄ hybrydę, już się nie mogę doczekać co się będzie działo jak Remy przejdzie do Srok:) Zbieram obecnie na IF Taarabta:) http://www.futhead.c...squads/3819186/ rezerwy podane w komentarzu:)

@Edit: Niedługo każdego gracza, włącznie z ławką, obszernie zrecenzuje na futheadzie:)

Edytowane przez Si3b0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w UT 4-2-2-2 ? Bo jestem ciekawy opinii. W zasadzie podobne do 4-2-3-1, tylko że zamiast CF i ST mamy dwóch ST i na anglojęzycznych forach niektórzy pisali, że przy 4-2-2-2 jest dziura w środku pola przez to. Czy faktycznie jest tak źle w porównaniu do 4-2-3-1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś fajnym składem Serie A? Bo zastanawiam się czy nie zmienić na właśnie taką ligę (spodobała mi się gra pewnymi klubami :) ). Z góry dziękuje jeśli ktoś ma w magazynku.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w UT 4-2-2-2 ? Bo jestem ciekawy opinii. W zasadzie podobne do 4-2-3-1, tylko że zamiast CF i ST mamy dwóch ST i na anglojęzycznych forach niektórzy pisali, że przy 4-2-2-2 jest dziura w środku pola przez to. Czy faktycznie jest tak źle w porównaniu do 4-2-3-1?

ja aktualnie mam sklad pod 4222, faktycznie jest dziura ale bez przesady, jednego cdm sie zawsze zostawia i nie ma tragedii, glownie gra skrzydlami przy tej formacji, ale nie zawsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala wam strona EA?

Michal ja mam SerieA i raczej jeszcze dlugo nie zmienie tej ligi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po YT glownie :)

zajebisty wykladnik ;d

ja pogralem w ligach na ps3 i na xboxie i wielkich roznic nie widze w skillu graczy, poza tym ze konsola przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wy potraficie ten poziom ocenić, nie grając na tych platformach?

Grałem także na Xbox w FIFE 12 przed sprzedaniem tej konsoli i gra w 1 lidze była prosta, o wiele łatwiejsza niż gra w 4 lidze na PS3 a w dodatku gra na padzie od Xboxa to tragedia. To samo jest na pewno w tej odsłonie gry, bo gra na ps3 nie uległa zmianie więc tam pewnie też

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

innego nie mam bo na PC nie gram, pisałem ze PC odstaje, a nie Xbox od PS3. To nie jest tylko moje zdanie, argumentowac moge to tez tym, ze do fify 13 wszystkie wczesniejsze fify na PC byly tylko okrojonymi wersjami gry z konsol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku na PS3 jest najwięcej graczy grających w FIFE więc to też wpływa na to, że jest więcej graczy o bardzo wysokich umiejętnościach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala wam strona EA?

Michal ja mam SerieA i raczej jeszcze dlugo nie zmienie tej ligi ;)

Jakbyś mógł to poślij tu linka do twojego składu. Zawsze gdy gram przeciwko graczom z Serie A mam z nimi problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku na PS3 jest najwięcej graczy grających w FIFE więc to też wpływa na to, że jest więcej graczy o bardzo wysokich umiejętnościach

Czy jest więcej to bym się kłócił. Wystarczy spojrzeć na rynek UT na klocku i wniosek wysnuwa się sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×