Skocz do zawartości
pablos_83

Sport Champions 2

Rekomendowane odpowiedzi

Działa wam SC2?

Bo jak probowałem uruchomić to dostałem informacje o uszkodzonym pliku i teraz ściągam od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak rano sprawdzałem i działało ,tzn odpaliłem gre do menu i wyłączyłem bo do pracy trzeba iść -)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam SC2?

Bo jak probowałem uruchomić to dostałem informacje o uszkodzonym pliku i teraz ściągam od nowa.

Tak wczoraj do późna tj dziś do 00:30 grałem i działała.

Trofków online nie sprawdzałem lecz dziś tego dokonam po pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu pograłem trochę więcej i gra w sumie taka sama jak jedynka oprócz tego, że są dyscypliny lepiej nadające się na move.

Tenis jest ok, ale osobiście wolałem tenis stołowy z SC1.

Łucznictwo jak w SC1 oprócz nowych trybów gry.

Narciarstwo bardzo fajne szczególnie na 2x move.

Reszty sportów jeszcze nie włączyłem.

Gra też mam wrażenie jest trochę prostsza niż poprzednia.

Tenis i łucznictwo bez problemów mam już zaliczony złoty puchar.

Platyna z tego co widziałem po liście trofeów nie jest jakoś mocno przegięta więc można trzasnąć przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sports Champions 2 to naprawdę udana kontynuacja i warto dla niej odkurzyć Move.

Nowe konkurencje spisują się bardzo dobrze. Szczególnie jeśli chodzi o Boks, który jest sporo dokładniejszy i przyjemniejszy niż chociażby The Fight. Drobnostką, która mi się spodobała są też postacie Bossów dla poszczególnych konkurencji, ale nie będę spoilerował. Dopracowano też samo korzystanie z Move i nie trzeba już przed każdą grą kalibrować kontrolera.

Jeśli chodzi o minusy to przede wszystkim długie loadingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No loadaigi przydługawe, ale sama gra MEGA WYPAS bawimy się przy niej z bratem jak po premierze pierwszej części!

W dodatku ta śmieszna cena 109zł :D

Tylko mam jedno pytanko wie ktoś co trzeba zrobić by odblokować dwa ukryte trofiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No loadaigi przydługawe, ale sama gra MEGA WYPAS bawimy się przy niej z bratem jak po premierze pierwszej części!

W dodatku ta śmieszna cena 109zł :biggrin:

Tylko mam jedno pytanko wie ktoś co trzeba zrobić by odblokować dwa ukryte trofiki?

Ukryte trophy to:

1. 250 gwiazdek w Pucharach

2. 500.000 pkt zebranych w Pucharach jednym graczem

BTW Gra jest o wiele łatwiejsza niż SC1. Tutaj chyba nawet na platynę się połaszę ;). Zwłaszcza, że po 1 godzince grania 25% trophy wpadło.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przekonaniu nie jest łatwiejsza. Pierwszą część splatynowałem bez większych problemów a tutaj nie umiem grać w kręgle ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przekonaniu nie jest łatwiejsza. Pierwszą część splatynowałem bez większych problemów a tutaj nie umiem grać w kręgle ;).

To dziwne. Ja nie umiałem przedwczoraj w to grać kompletnie a jak wczoraj zacząłem rzucać na odpierdziel (chciałem zrobić trophy za splita i chyba z 30 minut kombinowałem) to non stop streak. Nie wiem czy mam fart, ale w tej chwili kręgle to najłatwiejsza gra dla mnie. Rzadko kiedy mam spare.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna podobno bardzo łatwa.

Koleś na forum PS3T napisał, że splatynowanie zajęło mu 6 dni, a ma pracę, żonę, dzieci i psa :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna podobno bardzo łatwa.

Koleś na forum PS3T napisał, że splatynowanie zajęło mu 6 dni, a ma pracę, żonę, dzieci i psa :P

Muszę się spiąć w 3 dni - nie mam dzieci i psa :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. Wczoraj kupiłem sobie zestaw Move Starter z grą Sports Champions 2 i podczas włączenia gry nie mogę skalibrować mova, wyskakuje komunikat, że kontroler musi być nieruchomo i mam spróbować jeszcze raz ... Próbowałem wszystkiego, kontroler na 99.9% był nieruchomy i dalej ten sam komunikat wyskakuje. Warto dodać, że po menu poruszam się normalnie, wszystko działa idealnie. Co mogę zrobić żeby zadziałało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. Wczoraj kupiłem sobie zestaw Move Starter z grą Sports Champions 2 i podczas włączenia gry nie mogę skalibrować mova, wyskakuje komunikat, że kontroler musi być nieruchomo i mam spróbować jeszcze raz ... Próbowałem wszystkiego, kontroler na 99.9% był nieruchomy i dalej ten sam komunikat wyskakuje. Warto dodać, że po menu poruszam się normalnie, wszystko działa idealnie. Co mogę zrobić żeby zadziałało ?

Musisz wytrzeźwieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. Wczoraj kupiłem sobie zestaw Move Starter z grą Sports Champions 2 i podczas włączenia gry nie mogę skalibrować mova, wyskakuje komunikat, że kontroler musi być nieruchomo i mam spróbować jeszcze raz ... Próbowałem wszystkiego, kontroler na 99.9% był nieruchomy i dalej ten sam komunikat wyskakuje. Warto dodać, że po menu poruszam się normalnie, wszystko działa idealnie. Co mogę zrobić żeby zadziałało ?

Stań prosto, wyciągnij rękę w stronę kamery i trzymaj wskazane klawisze (PS + T).U mnie też czasami to fiksuje, ale za 2-3 razem od razu działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie próbowałem z 20 razy .... Na drugim move nie ma żadnych problemów, za 1 razem kalibracja kończy się powodzeniem. O co może chodzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za dużo światła masz w pokpju? Spróbuj wieczorem.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem też, różne oświetlenie, tło i dalej to samo. Jeden move da się skalibrować, a drugi nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja trochę pograłem w to cacko powiem tak co do trudności gry, wszystko idzie gładko i w miarę prosto do ostatniego (czwartego pucharu), zdobyć ostatni puchar to już wyzwanie. Moją ulubioną dyscypliną jest łucznictwo i tak jak w pierwszej części gry była to prosta przeprawa, to już tutaj nie daję rady (jak narazie) zdobyć ostatniego pucharu, przeciwnicy wymiatają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie gra starsznie prosta w porównaniu do pierwszej części. Do bossa w złotym pucharze w tenis doszedłem w kilka godzin bez żadnej porażki (a w ping-pongu w SC1 jednak się przegrywało). Kręgle są banalne, wystarczy lekko podkręcić i za każdym razem zbijamy wszystko jak leci. Boks świetny, ale nie na jedną różdżkę, a niestety tylko jedną posiadam :/ Golf trochę przynudnawy, ale najlepsze jak dla mnie póki co jest narciarstwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, gra dużo prostsza niż jedynka.

Najbardziej podoba mi się tenis, mimo wszystko do tenisa stołowego z jedynki dużo brakuje.

Szczególnie brakuje precyzji, w jedynce piłeczka leciała dokładnie gdzie chciałem, tutaj mam z tym spore problemy.

Mimo wszystko złoty puchar w tenisie wpadł po dwóch dniach luźnego grania, więc wielkie wyzwanie to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ok mówicie o złotym pucharze ja mówię o czwartym pucharze (chyba nazywa się platynowy), też tak wymiatacie tenis czy łucznictwo albo inne dyscypliny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×