Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera no. Muszę przestać pisać ironiczne teksty i retoryczne pytania bo w wirtualu to nie przechodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym F3? Czy gra, którą mamy obecnie na rynku, a więc 3xA, posiada polskie napisy? Pytam, bo kiedyś coś takiego mi się obiło o uszy.

Moja "ulubiona" firma znów przełożyła termin wydania wersji 3xPL o miesiąc. Tym razem na styczeń. Więc może koło maja wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam panowie i panie że kompletnie nie podoba mi się obecna sytuacja z fallout 3 na ps3  >:( wogole powoli zaczynam dochodzic do tego że kupienie tej konsoli było błędem :'(

zakup systemu był specjalnie dla F3 i WP  HD.

Ale z tego co widze to koncern SONY ma swoich klientow gleboko gdzies...  :D

Gry na ps sa drozsze (albo duzo drozsze) niz na x360 / PC (jesteśmy mówiąc kolokwialnie dojeni i zaczynam powoli widzieć pozytywne przesłanki piractwa), do tego M$ wywalcza/kupuje dodatki ktorych na ps nie ma :-X

Naprawde ,mikro roznice w obrazie mam gdzies , kompletnie gdzies, interesuje mnie content i tylko wylacznie content. A z tym firma SONY jest nie powiem gdzie.

Dodatków do F3 nie ma , dla podratowania tematu dodali nam bzdurny zestaw trofeów. Pffffffffff. Termin "murowany hit" zamienił się w "murowany shit" :)

Bardziej opłaca się być piratem PC / X360 niż LEGALNYM użytkownikiem systemu Playstation. Jak dalej pójdzie to ja konsole sprzedaje i kupuje sobie PC.

Przynajmniej nie będę "dymany".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny oryginałow sa takie same wiec nie wiem w czym taniej no chyba ze ci chodzi o uzywki to przez wieksza baze posiadaczy x360 jest wiecej uzywek i cena spada ale do tego sony nic niema i na cene nie wplywa.. a jak sie konsola nie podoba to sprzedaj przeciez o dodatkach do F3 bylo wiadomo od roku ze beda ex na x360 wiec jak konsole kupowales po tym to sie nie dziw teraz ze ich niema bo wystarczylo poczytac i kupic x360 albo pc.. a to ze maja gleboko gdzies to moze i racje ale tez nie maja tyle kasy co M$ zeby zaplacic za takie dodatki przy obecnych problemach gospodarczy i finansowych ktore odbily sie tez na sony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zakup systemu był specjalnie dla F3 i WP  HD.

Kupno ps3 dla F3 jest raczej bez sensu. Najlepiej kupić dobrego PC - najlepsza jakość grafiki i najtańsze gry. Dla mnie F3 to tylko dodatek do biblioteki exclusive-ów ps3 - i to dla nich kupuje się konsole (no i dla multimediów).

Ja też żałuje, że nie ma DLC na ps3 - gra bardzo mi się spodobała. Ale to może tylko timed exclusive, i dodatki ukażą się później jako pack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo, swietna wiadomosc, wlasnie skonczylem fallout'a 1 raz, no to teraz zabieram sie 2 raz, dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakies info kiedy dokladnie bedze fallout 3? tzn wiem że w styczniu ale ma być to początek stycznia czy koniec??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwyzsza pora,brakowalo mi trofeow w fallout3..znowu trza sie zabrac za zabijanie wszystkiego co sie rusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem nie przechodzić Fallouta 3 na PC, to miałbym go na konsole. I teraz nie warto kupować. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja sie moze pochwale ^^ po nie wiadomo ktorej nocce w Fallout'a 3, udalo mi sie zdobyc platyne, ponadto uplasowalem sie w pierwszej 10 ludzi ktorzy najwczsniej zdobyli te trofeum (na swiecie):D ... i musze przyznac, ze platyna byla banalna :D

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki!!!

Mnie jeszcze troszkę zostało ale przy odrobinie szczęscia może wyrobie do końca roku...szkoda będzie kończyć przygodę z tym cudownym tytułem, szkoda że nie ma sub-atomowego multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Jezeli ukonczylo sie duza czesc gry przed instalacja patcha(z trofeami), to zeby uzyskac wczesne trofea wypadaloby zaczac gre od poczatku - mam racje?

[sorry ze malo po polsku, ale chyba mozna sie domyslic o co mi chodzi]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie:

Jezeli ukonczylo sie duza czesc gry przed instalacja patcha(z trofeami), to zeby uzyskac wczesne trofea wypadaloby zaczac gre od poczatku - mam racje?

[sorry ze malo po polsku, ale chyba mozna sie domyslic o co mi chodzi]

Masz rację - ale to tak wspaniala gra że nie masz co się martwić, osobiście przechodziłem niektore misje na kilka sposobów aby w pelni rozkoszowac się jej miodnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie moze ktos czy przeciwnicy w Fallout 3 respawnuja sie, bo jak oczyscilem plac przed muzeum z mutantow to kiedy tam wrocilem plac nadal byl czysty. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Respawn zalezy od postepu w fabule, a nie od uplywu czasu w grze. Pewne zdarzenia w glownym quest'cie powoduja respawn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek już coś słyszał odnośnie polskiego wydania, kiedy zaczną wysyłkę? Na stronie Cenegi jest że od stycznia 2009. Nie sądzę żeby znowu przesunęli datę premiery bo wtedy nawet ja, supercierpliwiec, zrezygnuję. Ktokolwiek, cokolwiek wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajac cenege to pewnie wyda ją 30 stycznia.... no ale graczy nie skłamie wkoncu miał być w styczniu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przeszedłem grę, a dopiero sciagnąłem patcha z trofeami i bez grania mam już kilka procent, a więc trofea są retroaktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja przeszedłem grę, a dopiero sciagnąłem patcha z trofeami i bez grania mam już kilka procent, a więc trofea są retroaktywne.

Nie do konca sa "retroaktywne"

Nie dostaniesz np. trofeow za misje ktore juz przeszedles. Te kilka % to trofea na dzien dobry, czyli za twoja postac, (jej poziom, karme, liczbe zabitych stworzen itp).

Zreszta wolalbym zeby trofeow nie bylo w ogole, albo zeby mozna chociaz sie wylaczyc z tej statystyki. Trace przez to pare sekund dziennie na synchronizacje trofeow ich publikacje i kto tam wie co jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczury z Cenega'i znów przesunęli termin wydania Fallout 3 w wersji PL!!! Kolejny raz!! Na astronie widniała data styczeń 2009, wczoraj dzwoniłem i dowiedziałem się, że wyjdzie może w lutym.Znów zwalają winę na kogoś innego. MISTRZOWIE!!! NAJGORSZA FIRMA!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pełen profesjonalizm. Sam planuje kupić polską wersję, ale widzę, że szybko to nie nastąpi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×