Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalna odpowiedź z serwis@cenega.pl

"Sprawa aktualizacji do polskiej wersji Fallout 3 na konsolę Playstation3

jest rozwiązywana przez firmy Bethesda Softworks i Cenega Poland. W chwili

obecnej nie jest znana jeszcze data ukończenia prac. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że wydanie takiej łatki przy współpracy tych firm to by był 1 dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka że wydanie takiej łatki przy współpracy tych firm to by był 1 dzień.

Wątpie, żeby to był jeden dzień w każdym razie pewnie miesiąc spokojnie będziemy musieli czekać, ja kupię Fallouta PL jak wydadzą łatkę. Na razie mam w co grać, więc mi się nie spieszy. Co nie zmienia faktu, że takie coś pierwszy raz widzę. Wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pisze ze gdyby NA PRAWDE WSPOLPRACOWALI, a takie gadki to pieprzenie zeby zalagodzic sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych wiatrach to jakieś pół roku? W sam raz bo akurat stanieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię Polską wersję językową o ile będą trofea, bo to one zmotywują mnie do ponownego przejścia gry - tym razem na konsolce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednego w tym wszystkim nie rozumie. Czy nawet jak zaczęli spolszczać grę na wersji bez patcha nie dało się tego jakoś przejść ??

Ktoś wyżej napisał gdyby współpracowali razem ... . Zgadzam się w 100%, nawet nie dnia, a godzin. Jak dla mnie klapa totalna z tym patchem. Spolszczenie dobre, ale i tak pozostaje niesmak. Oby ten patch nie wyszedł jak będzie już Fallout 8 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby z Fallouta nie powstał tasiemiec. :P

A gra bardzo dobra. Moze nie rewelacyjny mega hit, ale porządny crpg, ale niestety z jednym minusikiem. Denerwuje mnie sztuczny limit 20 levelu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nalezy w ten tytul grac na PC. Sciagasz maly plik i voila - ograniczenie znika. Aktualnie mam lev 21 i dopiero zakonczylem wszystkie side questy i rozpoczynam fabule (na razie mam okolo 55h). Gra musze przyznac jest wysmienita! Dodatkowo nadmienie, ze gram na padzie ;-)

pozdrawiam

p.s.

ktos moze napisze, ze jak PC to powinno sie uzywac myszy i klawy.... nic bardziej mylnego - mam odczucie ze wlasnie dzieki grze padem (czarny od x360, z wibracja + bezprzewodowy) gra dostaje tego konkretnego kopa - lepiej sie wczuc - wszystkie opcje pod reka i jakby plynniejsza zabawa (ruchy mysza bywaja zbyt chaotyczne... Fallout 3 to nie do konca FPS... oczywiscie jeslii gramy glownie z VATS). Acha i na koniec wazna sprawa -koniecznie nalezy grac na sluchawkach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś patch zlikwiduje w Fallout 3 ten limit? Miejmy nadzieję

Raczej nie ma to szans. Ograniczenie będzie zdjęte dodatkiem Broken Steel, który lekko zmienia main quest'a i pozwala grać po zakończeniu głównego scenariusza. Podobno można rozwinąć się do 30 lvl, dokańczając porachunki z Enclave. Niesety posiadacze PS3 obejdą się smakiem i DLC będzie dostępne tylko na Xbox'a i PC. Niech żyje je..ny Microsft X_x.

Grabeq,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nalezy w ten tytul grac na PC. Sciagasz maly plik i voila - ograniczenie znika. Aktualnie mam lev 21 i dopiero zakonczylem wszystkie side questy i rozpoczynam fabule (na razie mam okolo 55h). Gra musze przyznac jest wysmienita! Dodatkowo nadmienie, ze gram na padzie ;-)

pozdrawiam

Po to mam konsolę, żeby nie marnować kasy na blachę. Tzn. mam bardzo dobrego imho laptopa, ale on jest przeznaczony do zupełnie innych zadań. Grę przeszedłem 2 razy i mam wszystkie wątki poboczne załatwione, co w praktyce oznacza platynkę. :}

p.s.

ktos moze napisze, ze jak PC to powinno sie uzywac myszy i klawy.... nic bardziej mylnego - mam odczucie ze wlasnie dzieki grze padem (czarny od x360, z wibracja + bezprzewodowy) gra dostaje tego konkretnego kopa - lepiej sie wczuc - wszystkie opcje pod reka i jakby plynniejsza zabawa (ruchy mysza bywaja zbyt chaotyczne... Fallout 3 to nie do konca FPS... oczywiscie jeslii gramy glownie z VATS). Acha i na koniec wazna sprawa -koniecznie nalezy grac na sluchawkach!

Tu się zgodzę. luchawki to podstawa. Ten klimat jest w prawie dźwiękowej w 45%, jeśli ktoś gra bez nich traci część atmosfery Pustkowi.

Może jakiś patch zlikwiduje w Fallout 3 ten limit? Miejmy nadzieję

Tak, tylko kto będzie chciał do F3 wracać jak za rok zmienią limit? BTW całą grę można przejść i na 5 poziomie, więc nie jest źle. Mnie irytuje fakt, że takie ograniczenie jest, a nie, że mi szkodzi/utrudnia rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam mam platynke w Falloucie 3, i w cale mi nie przeszkadzal jakis tam limit, i tak nie mialbym juz co ciekawego rozwijac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja tam mam platynke w Falloucie 3, i w cale mi nie przeszkadzal jakis tam limit, i tak nie mialbym juz co ciekawego rozwijac.

Postać na 20 poziomie tłucze każdego, nie w tym rzecz. Chodzi o to, że jest limit i tyle.

BTW w starych Falloutach, dojście do takiego poziomu to było coś niesamowitego, ale tam dostawało sie mniej EXPeków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postać na 20 poziomie tłucze każdego, nie w tym rzecz. Chodzi o to, że jest limit i tyle.

BTW w starych Falloutach, dojście do takiego poziomu to było coś niesamowitego, ale tam dostawało sie mniej EXPeków.

Sam sobie powiedziales, ze 20 poziomu juz nic nie zniszczy, wiec to jest cos ala 99lvl w FF, wiecej nie potrzeba, mozna, ale po co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiecej nie potrzeba, mozna, ale po co :)

''Chodzi o to, że jest limit i tyle.''

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wrzucmy na stos tworcow gier bo daja lvlowy limit w kazdej grze. fail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem... Porobiłem 80 procent questów, skończyłem wątek fabularny, zabijałem wszystko co się ruszało i... mam lvl 18. Można wiedzieć po kiego grzyba komuś potrzebny powyżej 20? Nie ma takiego zadania w grze, które wymagało by maksowania postaci. Super Behemotów zabija się jednym "maluchem" więc o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem... Porobiłem 80 procent questów, skończyłem wątek fabularny, zabijałem wszystko co się ruszało i... mam lvl 18. Można wiedzieć po kiego grzyba komuś potrzebny powyżej 20? Nie ma takiego zadania w grze, które wymagało by maksowania postaci. Super Behemotów zabija się jednym "maluchem" więc o co chodzi?

A na jakim poziomie trudności grałeś?

//kill edit:

Na normalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się wpieniałem, że dodatki wyjdą tylko na klocka ale jak czytam o problemach z nimi to mi przechodzi... Betsheda wydoiła M$ z kasy za excluzywne DLC ale temat olała grubym sikiem... Million błedów lagów itp

Edytowane przez krismaciejewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też się wpieniałem, że dodatki wyjdą tylko na klocka ale jak czytam o problemach z nimi to mi przechodzi... Betsheda wydoiła M$ z kasy za excluzywne DLC ale temat olała grubym sikiem... Million błedów lagów itp

Kill>>>> Dziwne, że na normalu nie doszedłeś do 20 levelu...

Jeden jest do bani w kwestii fabularnej, ale The PITT, czy jakoś tak, jest fajny, ale MEGAzbugowany.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Kopacz.... Czyli oba są do bani:/

Na chwilę obecną tak, ale ten drugi ma jeszcze szansę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kill>>>> Dziwne, że na normalu nie doszedłeś do 20 levelu...

Jeden jest do bani w kwestii fabularnej, ale The PITT, czy jakoś tak, jest fajny, ale MEGAzbugowany.

Kopacz, ja na hardzie kiedy dobilem platyne, mialem 19 lvl i jakies 80% :) wiec dla mnie ten limit lvla w zupelnosci wsytarcza. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×