Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, pełen profesjonalizm. Sam planuje kupić polską wersję, ale widzę, że szybko to nie nastąpi ;)

I ja również, ale tylko, jeżeli cena nie przekroczy 170zł. Bo jak przekroczy, to niech mnie cmokną, za przeproszeniem, w dupę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ja również, ale tylko, jeżeli cena nie przekroczy 170zł. Bo jak przekroczy, to niech mnie cmokną, za przeproszeniem, w dupę.

Mam nadzieje, ze zdajecie sobie sprawe ze planujecie kupic gre dla ktorej nie ma przewidzianych dodatkow (w wersji dla PS3).

Wiec jesli naprawde chcecie sobie pograc moze lepiej rozwazyc wersje na PC (lub xbox)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na xboxa jest polska wersja językowa i bedzie dostępny patch a na PS3 nie ?

Microsoft rzucił kasą ?

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego na xboxa jest polska wersja językowa i bedzie dostępny patch a na PS3 nie ?

Microsoft rzucił kasą ?

Rzucił kasą jak ta lala. A sony cicho jak mysz pod miotłą, tylko ludzi zwalnia...Pełen zawód, akurat DLC do Fallouta to dla mnie pyszne ciacho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez bym obadał te dodatki ale wydaje mi się ,że są one tylko czasowym exclusivem dla platform Ms. bethesda nigdy nie stanowczo nie zaprzeczyła, że to nie wyjdzie na ps3. Mówią, ze nie wyjdzie teraz...

IMO będzie tak samo jak z Oblivionem.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie chodzi o ten dodatek co ma pozwalac na dalsza gre po ukonczeniu ostatniego questa?/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z drugim się wiąże. Jeśli chcą wydawać DLC w postaci questów to muszą dać możliwość grania po zakończeniu main questa.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie tej gry!!! Pełno błędów już od samego początku. Idziesz pół questa i nagle nasz bohater zablokuje się o gałąź i trzeba zaczynać od początku porażka jakaś. Gra sama w sobie OK ale te błędy strasznie wkurw... i mocno się zastanawiam czy dać jej drugą szanse...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kupujcie tej gry!!! Pełno błędów już od samego początku. Idziesz pół questa i nagle nasz bohater zablokuje się o gałąź i trzeba zaczynać od początku porażka jakaś. Gra sama w sobie OK ale te błędy strasznie wkurw... i mocno się zastanawiam czy dać jej drugą szanse...

Ponoć niektórzy mieli takie problemy - według mnie gra jest naprawdę dobra. Osobiście na ok 35 godzin gry nie miałem żadnego z opisanych problemów - grałem w wersję przed patchem. Zresztą po patchu też grałem i też nic nie zauważyłem.

Ale z pewnością nie przejmujcie się brakiem DLC, który jest na tylko xboxa. Wszędzie piszą, że nie warto 10 dolarów wydawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem godzinę, gdyby nie bugi zajęło by mi to pewnie pół godziny. Od początku:

- moja postać miała mieć łysą głowę ale jakimś cudem pojawiła się bujna czupryna,

- test w Vault zdawałem chyba cztery razy, dopiero po pogooglaniu okazało się, że musi być specjalna procedura żeby nam ten durny test w końcu podali, nie wystarczy normalnie usiąść i czekać, czyli wielki bug już na samym początku gry!

- pierwszy quest, chciałem dostarczyć wiadomość od Novy dla jej rodziny, doszedłem do wiaduktu pogadałem z tym gościem i idę dalej questa ale nagle moja postać utknęła między gałęzią i kamieniem i ani rusz dalej nie chce iść, pozostaje wgrywać sejwa i iść wszystko od nowa,

i w tym momencie odpuściłem bo już mnie nerwy poniosły. Na razie nie chce mi się nawet na tą grę patrzeć, najbardziej nie dopracowana produkcja na PS3 w jaką miałem nie przyjemność grać. Jak ktoś jest wielkim twardzielem o stalowych nerwach to może próbować, ja daje sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pecha koleś . To jest bardzo dobra gra , a to że ma bugi to zwróć się do cenegi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się nigdzie zwracać, wystarczy że ostrzegłem potencjalnych nabywców i czuję się spełniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Masz pecha koleś . To jest bardzo dobra gra

Zgadzam się w pełni...gra jest po prostu świetna.Grajac 45 h nie uświadczylem żadnego opisanego buga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem przed patchem i po patchu i nie mialem zadnych problemow jako kolega wyzej. Uwazam F3 dla fanow gatunku za pozycje obowiazkowa. Jednak zaluje ze nie ma zadnych dodatkow i ze po skonczeniu main questa nie mozna grac dalej - uwazam to za najwiekszy problem tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 50h grania mialem tylko 2 problemy (jeden uciazliwy bo musialem zaczac od nowa gre) jeden to podczas podchodzenia do G.O.A.T koles usiadl do biurka i nie moglem zaczac testu ani wstac:/ i drugi to wpadlem w jakies gruzy i nie moglem wyjsc a ze save mialem daleko wiec skakalem krecilem sie i tak po 20 minutach hardkoru wyskoczylem. o za ty gra swietna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam z wersją PL?. Miała być w styczniu, dzisiaj mamy luty i jakoś cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenega wali w pręta :D non stop przekładają premierę.

Towar dostępny od Lutego 2009r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra może miałem pecha... Spróbuje jeszcze raz, mam tydzień chorobowego :) Tylko, że czwartek będzie Killzowned :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie uświadczyłem żadnych bugów, a GOAT odpalił się za pierwszym razem. W tego typu grach z otwartym, zyjącym światem moim zdaniem mogą pojawić się jakieś błędy ale tak jak napisałem ja żadnych bugów nie spotkałem...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jedyne co mnie denerwuje to, to iż nie mamy możliwości kupienia DLC... btw z tego co wiem, pierwszy DLC: Operation: Anchorage jest słabiutki, całkowicie odbiega od klimatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cenega wali w pręta :D non stop przekładają premierę.

ale jaka cene dowalili szkoda słów.Fallout odpada 25 jade po KZ2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pograłem parę godzin i rzeczywiście nic już się nie dzieje, a gra sama w sobie całkiem przyjemna :) Jedyne co momentami przeraża to poziom trudności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co wiem to przeciwnicy nie są "levelowani" w zależności od poziomu naszej postaci tak jak to było w Oblivionie. Ja nie lubię tych Krabopodobnych wariatów. Trzeba ich tak podejść, żeby wystawili swoja japkę pod lufę i wtedy padaąa szybko ale z daleka w panceż bez jakiejś porządnej giwery nie ma co podskakiwać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

240zł za wersje PL, moje gratulacje. Ile to już 2-3 miesiące po premierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×