Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na normal ukończyłem grę mając 20. Nie miałem zaliczonych wszystkich misji pobocznych, co więcej 20 level zdobyłem kiedy wyprowadzałem naukowców po ataku Enklawy. Jak to możliwe?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... Moze więcej "zwiedzałem" i natrafiaem na przeciwników losowych. Mniejsza o to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dano mi zagrać na dobre w tą grę i jestem wsciekły bo:

- na gre czekalem bardzo dlugo i wkrecilem sie w nia strasznie jeszcze jej przed kupnem

- po dlugich jazdach, o ktorych nie chce tu teraz pisac kupilem wersje PL i po 4 godz. grania padl mi laser w PS3 <_<

- polska wersja nadal nie ma patcha i nie wiadomo kiedy bedzie dostepny, przez co nie ma trophy i zostaly wszystkie bugi :mellow:

- nie wiadomo co z moja konsola bo poszla na zasadach rekojmi do sklepu, w ktorym ja kupilem,a odpowiedzi na pismo jeszcze nie dostalem

Edytowane przez cycek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kopacz, ja na hardzie kiedy dobilem platyne, mialem 19 lvl i jakies 80% :) wiec dla mnie ten limit lvla w zupelnosci wsytarcza. :)

jak zrobiles platyne na 19lvl? nie majac 20 levelowych trofeow? :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopczaK, naucz sie maskowac spoilery fabularne!!! Zjebales w tym momencie mi i wielu graczom ktorzy tu wejda frajde z zakonczenia.. Dawac takiego spoilera?? No masakra jakas, wez to skasuj poki jeszcze nie jest za pozno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zrobiles platyne na 19lvl? nie majac 20 levelowych trofeow? :wacko:

sek w tym, ze zostaly mi tylko te trofea do platyny (to mialem na mysli :) ), dobilem je pozniej za 1 zamachem z tego co pamietam kolo megatony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KopczaK, naucz sie maskowac spoilery fabularne!!! Zjebales w tym momencie mi i wielu graczom ktorzy tu wejda frajde z zakonczenia.. Dawac takiego spoilera?? No masakra jakas, wez to skasuj poki jeszcze nie jest za pozno.

Usunąłem to. Przepraszam najmocniej za bezmyslne zachowanie... Zakończenia nie zdradziłem tak czy siak, ale trudno, co się stało to się nie odstanie.

cycek>>>> No to stary miałeś niezłego pecha... Współczuję. Trzymam kciuki za skuteczną i darmową naprawę konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli za sto lat albo nigdy? :biggrin:

Cenega dała ciała z tym tytułem. Oj dała...

Jak przeczytałem o tym uwalonym napędzie, to aż mnie zmroziło. Gę dostałem na gwiazdkę i odpaliłem w styczniu, czyli wtedy gdy dostępna już była łatka. Okazuje sie, ze "anglik" też rozwalał konsolę. Miałem fart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w fallouta 3 chcę zrobić platynę ale za cholerę nie kumam o co chodzi w hackowaniu :/

Ps. Olbrzymie te plenery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacząłem grać w fallouta 3 chcę zrobić platynę ale za cholerę nie kumam o co chodzi w hackowaniu :/

Ps. Olbrzymie te plenery :D

Musisz wybrać odpowiednie słowo z ciągu tekstu na monitorze. Taka porada: odpal terminal i spróbuj 2 razy. Jeśli Ci nie wyjdzie wyłacz go i spróbuj raz jeszcze, bo znów będziesz miał 3 próby. Jeśli od razu wykorzstasz wszystkie 3 to komp się zablokuje i po ptakach. Sztuczkę można powtarzać w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że mam angielską wersje gry i zaliczało mi tylko do momentu Escape Trofea a jak teraz zrobiłem looking after him to mi nie zaliczyło , o co kaman ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam taki problem że mam angielską wersje gry i zaliczało mi tylko do momentu Escape Trofea a jak teraz zrobiłem looking after him to mi nie zaliczyło , o co kaman ?

Zmieniałeś Save, albo coś? Ja raz miałem tak, że znikła mi zakłada Trophies z Falloutem, i na początku gry instalowały się one od nowa.

PS. Mój pierwszy post, witam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do hackowania im wyzsza inteligencja , a co sie z tym wiaze science tym wiecej prob mamy. Ja mam np. 4. Ale jest patencik ktory sprawia ze hackowania jest dziecinnie proste, ale przyjemne. Posrod ciagu znaczkow, symboli sa tzw DUD's. Czyli slowa zmylki, bo jak wiadomo poprawne haslo jest tylko jedno. Jedzcie od lewego gornego rogu w prawo i tak na samo dol, i jak traficie na zamkniete klamrowo wyrazenie, to jest w nawiasie, to zostanie podswietlone. Wtedy wciskacie guzik i wam wywali DUDa albo uzupelni ilosc prob. Jesli ma sie dobry science, to da sie tak wszystko powywalac ze zostaje tylko poprawne haslo, ew. 2 hasla :D polecam :) dla przykladu <;'[{{> sa zamkniete < > i zostanie wywalone. Gra jest obledna, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do hackowania im wyzsza inteligencja , a co sie z tym wiaze science tym wiecej prob mamy. Ja mam np. 4. Ale jest patencik ktory sprawia ze hackowania jest dziecinnie proste, ale przyjemne. Posrod ciagu znaczkow, symboli sa tzw DUD's. Czyli slowa zmylki, bo jak wiadomo poprawne haslo jest tylko jedno. Jedzcie od lewego gornego rogu w prawo i tak na samo dol, i jak traficie na zamkniete klamrowo wyrazenie, to jest w nawiasie, to zostanie podswietlone. Wtedy wciskacie guzik i wam wywali DUDa albo uzupelni ilosc prob. Jesli ma sie dobry science, to da sie tak wszystko powywalac ze zostaje tylko poprawne haslo, ew. 2 hasla :D polecam :) dla przykladu <;'[{{> sa zamkniete < > i zostanie wywalone. Gra jest obledna, polecam :)

Kurcze, tego nie weidziałęm. :D Ale i tak już mam to za sobą, choć jak to sie mówi "człoweiek uczy się przez całę życie". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co do hackowania chodzi mniej więcej o to, że gdy wybierasz jakiś hasło z listy to dostajesz komunikat ile właściwych liter jest na właściwej pozycji.

Czyli na przykład :

masz słowa panna oraz wanna.

Wklepując jedno z nich dostaniesz komunikat , że 4/5 litery są dobre, ponieważ litery anna są w jednym i drugim wyrazie na właściwej pozycji.

Wtedy wystarczy wybrać drugie słowo i bedzie ono poprawne.

pozdrawiam

Edytowane przez LSD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Co do hackowania chodzi mniej więcej o to, że gdy wybierasz jakiś hasło z listy to dostajesz komunikat ile właściwych liter jest na właściwej pozycji.

Czyli na przykład :

masz słowa panna oraz wanna.

Wklepując jedno z nich dostaniesz komunikat , że 4/5 litery są dobre, ponieważ litery anna są w jednym i drugim wyrazie na właściwej pozycji.

Wtedy wystarczy wybrać drugie słowo i bedzie ono poprawne.

pozdrawiam

Ale jaja. :D A ja na ślepo strzelałem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam maly problem. mialem kiedyś fallouta w wersji angielskiej ściagnałem łatke i kupilem fallouta w wersji PL problem polega na tym ze nie zalicza mi trophy ??!! ta łatka nie działa w wersji PL czy jak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam maly problem. mialem kiedyś fallouta w wersji angielskiej ściagnałem łatke i kupilem fallouta w wersji PL problem polega na tym ze nie zalicza mi trophy ??!! ta łatka nie działa w wersji PL czy jak???

Dokladnie, latka nie dziala w wersji PL, i na razie echo w tej sprawie. Wspolczuje nabywca polskiej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam maly problem. mialem kiedyś fallouta w wersji angielskiej ściagnałem łatke i kupilem fallouta w wersji PL problem polega na tym ze nie zalicza mi trophy ??!! ta łatka nie działa w wersji PL czy jak???

Nie działa. Cenega dała ciała i nie dogadała się z twórcami. Słowem, polska wersja nie jest objęta łatką.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co za dziady !!! a wiadomo moze cos o łatce dla polskiej wersji???

Za 100lat. Dzięki tym "dziadom" wstrzymałem się z kupnem polskiej wersji tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×