Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś glitch na schakowanie 50 terminali ?

Bo słyszałem że ze speechem jest jakiś , może mi ktoś coś o tym powiedzieć :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jakiś glitch na schakowanie 50 terminali ?

Bo słyszałem że ze speechem jest jakiś , może mi ktoś coś o tym powiedzieć :D?

Witam!

Ja osobiście się z czymś podobnym nie spotkałem :)

Ale jeżeli posługujesz sie dość sprawnie angielskim to na tej stronie :

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_walkthrough

znajdziesz chyba najbardziej kompletną i pełna encyklopedię fallouta.

Wystarczy wybrać po lewej Fallout 3 i interesujący nas rozdział.

Ja przy przechodzeniu korzystałem z tego m.in. do znalezienia figurek i ciekawych przedmiotów.

Ale jest tam dosłownie wszystko włącznie z wszelkimi bugami i ukrytymi lokacjami

pozdrawiam

Edytowane przez LSD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

ej wy tez macie takie straszne "mrowienie" krawedzi w falloucie?? ps3 mam od wczoraj podpiete do plazmy 42" po hdmi. Nie wiem czy mam cos zle poustawiane czy to gra tak zle wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siema

ej wy tez macie takie straszne "mrowienie" krawedzi w falloucie?? ps3 mam od wczoraj podpiete do plazmy 42" po hdmi. Nie wiem czy mam cos zle poustawiane czy to gra tak zle wyglada.

Chodzi Ci o ząbki? Ząbki są w praktycznie każdej grze wyświetlanej na telewizorach o wysokiej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w falloucie to maskara jest :D myslalem ze duzo lepiej bedzie wygladal jak zmienie swoj stary telewizor , no coz chyba przejde na kompie bo duzo lepiej wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale w falloucie to maskara jest :D myslalem ze duzo lepiej bedzie wygladal jak zmienie swoj stary telewizor , no coz chyba przejde na kompie bo duzo lepiej wyglada

Lepiej pogrzeb w ustawieniach TV i konsoli, bo jeśli uważasz, ze F3 to masakra, to niedługo uznasz, ze każda gra konsolowa jest paskudna i przerzucisz się na kompy ;). Ja w każdym razie nie dostrzegłem jakiejś masakry, ale to wszystko zależy od subiektywnej oceny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak już ktoś chce wybulić kupe kasy na pc, to Fallout 3 zjada PStrójkowego na śniadanie. Widziałem obie gry obok siebie i naprawdę trudno w to uwierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że jak już ktoś chce wybulić kupe kasy na pc, to Fallout 3 zjada PStrójkowego na śniadanie. Widziałem obie gry obok siebie i naprawdę trudno w to uwierzyć

Nikt temu nie zaprzecza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale beznadzieja. Zdobyłem platynkę 22.2.2009 i nie ma mnie na liście... O co wtym biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale beznadzieja. Zdobyłem platynkę 22.2.2009 i nie ma mnie na liście... O co wtym biega?

O Boże, straszne!

A jeżeli tak Ci na tym zależy to trzeba było ręcznie aktualizować trofea na ps3trophies.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O Boże, straszne!

A jeżeli tak Ci na tym zależy to trzeba było ręcznie aktualizować trofea na ps3trophies.com

Masz jakiś problem, czy co? Zastanawia mnie dlaczego tak się stało i tyle. Skoro platynka wpadła w tym czasie, to powinno to być uwzględnione. Nie jest. Słowem, beznadzieja. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz jakiś problem, czy co? Zastanawia mnie dlaczego tak się stało i tyle. Skoro platynka wpadła w tym czasie, to powinno to być uwzględnione. Nie jest. Słowem, beznadzieja. :P

Wystarczylo recznie aktualizowac trofea jakie zdobywales :)

swoja droga pierwsze osoby to oszusci ktorzy zaraz po wydaniu patcha dali sobie platyne i potem siedzieli niczym no life'y :D ja powiedzialem ze mnie to ryra, zrobie to siebie wpisze : D ale tluklem non stop, tak mnie gra wciagla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczylo recznie aktualizowac trofea jakie zdobywales :)

swoja droga pierwsze osoby to oszusci ktorzy zaraz po wydaniu patcha dali sobie platyne i potem siedzieli niczym no life'y :D ja powiedzialem ze mnie to ryra, zrobie to siebie wpisze : D ale tluklem non stop, tak mnie gra wciagla :)

Mniejsza o to. Wyliczyłem sobie które mniej więcej miejsce zajmuję i tyle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę w to grać wystarczy mi taki o fallout 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie,ja już nie wiem czy białe jest czarne czy czrne jest białe xD chodzi o to, że jeżeli dzisiaj kupiłbym Fallouta 3 w polskiej wersji to po tych wszystkich patchach,ręcznych aktualizacjach itp. itd. mógłbym zdobywać trophy w polskiej wersji Fallouta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej ludzie,ja już nie wiem czy białe jest czarne czy czrne jest białe xD chodzi o to, że jeżeli dzisiaj kupiłbym Fallouta 3 w polskiej wersji to po tych wszystkich patchach,ręcznych aktualizacjach itp. itd. mógłbym zdobywać trophy w polskiej wersji Fallouta?

Witam tez mam polska wersje i czekam na stosowne uaktualnienie,czytałem ze ma cos wyjsc w czerwcu mam nadzieje ze obejmie trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy wyjdzie patch do polskiej wersji ??? bo narazie jest tragedia

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×