Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie patch wyjdzie z takim samym opóźnieniem, jak sama gra, czyli wcześniej niż za pół roku bym się łatki nie spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem olali sprawę, to już ponad 6 miesięcy od premiery gry... IMO patcha nie będzie do wersji PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze tak może być. Ostatecznie już po garach dostali za takie numery i nie będą sie raczej przejmować tym co ktoś na ten temat ma do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem w rozgrywce, reszta w spoilerze coby nie psuć zabawy innym :)

Podążam za wątkiem głównym i dostałem się do krypty 112. Jak wiadomo przeniosłem się też do tej jakby 'alternatywnej rzeczywistości' jak z obrazka - wiecie chyba o co mi chodzi - grafika w kolorze sepii, urocze przedmieścia i zadanie od Becky, która jest jednocześnie kreatorem tego świata. Muszę doprowadzić do bezkrwawego rozwodu. Z drugiej strony ponoć w pewnym domu znajduje sie jakiś terminal dzięki któremu będę mógł wrócić do normalnego świata (niczego takiego nie znalazłem, pomimo sugestii by rozglądać się uważnie). Może mi ktoś pomóc co trzeba zrobić bo wykorzystałem chyba wszystkie znane mi rozwiązania i nie mogę przejść tego momentu.

Myślę, żę dobrym pomysłem będzie wysłanie mi odp na pw - szybciej i bezpieczniej dla tych, którzy nie mogą się oprzeć zaglądaniu w spoilery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to troche za pozno wychodza te DLC. Ciekawe czy za jakis czas bedzie na psn pack ze wszystkimi i za ile?

Edytowane przez bloodhawk81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cut

We wnętrzu opuszczonego domku są różne przedmioty (radio, krasnal, cegła, itp.). Po ich naciśnięciu wydają dźwięk. Trzeba zagrać melodię, którą gwiżdże dziewczynka i wtedy pojawi się terminal. potem aktywujesz inwazję chińskich żołnierzy. Osobiście polecam znaleźć na necie dokłądne rozwiązanie, bo zadanie jest debilne i jest dowodem na słaby design Bethesdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dylemat. Jako że dodatki podobno są już bliżej niż dalej, interesuje mnie kwestia jak je pobrać na angielskiego fallouta. Czy te z PL PS Store będą kompatybilne (o ile się pojawią)? Czy też trzeba założyć konto na UK i tam kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, (może się mylę) ale chyba nie ma czegoś takiego jak PL PS store bo i tak wszystko jest po angielsku i DLC raczej będą tylko po angielsku bo do polskiej wersji F3 nie ma nawet dla większości bardzo ważnych trofeów, a co dopiero DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dylemat. Jako że dodatki podobno są już bliżej niż dalej, interesuje mnie kwestia jak je pobrać na angielskiego fallouta. Czy te z PL PS Store będą kompatybilne (o ile się pojawią)? Czy też trzeba założyć konto na UK i tam kupić?

Z tego co wiem to jesli sa juz jakies blokady odnosnie DLCkow, to tylko na podzial USA/EU/Azja, wiec nie masz sie co martwic.

Sory, (może się mylę) ale chyba nie ma czegoś takiego jak PL PS store bo i tak wszystko jest po angielsku i DLC raczej będą tylko po angielsku bo do polskiej wersji F3 nie ma nawet dla większości bardzo ważnych trofeów, a co dopiero DLC.

Oficjalnie jest to polski PSS, i kolega pytal sie o sciagniecie dlc do angielskiej wersji z polskiego playstation store, czytaj ze zrozumieniem.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jesli sa juz jakies blokady odnosnie DLCkow, to tylko na podzial USA/EU/Azja, wiec nie masz sie co martwic.

Oficjalnie jest to polski PSS, i kolega pytal sie o sciagniecie dlc do angielskiej wersji z polskiego playstation store, czytaj ze zrozumieniem.

A myślałem, że my pod angielski psstore jesteśmy podłaczeni. Niemniej jednak kolega może spokojnie sciągać z 'naszego' psstore dodatek będzie na pewno działał, albo będą dwa dodatki, jeden na wersję polską f3, a jeden na angielską. Trzeba tylko doczytać przed zakupem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że my pod angielski psstore jesteśmy podłaczeni. Niemniej jednak kolega może spokojnie sciągać z 'naszego' psstore dodatek będzie na pewno działał, albo będą dwa dodatki, jeden na wersję polską f3, a jeden na angielską. Trzeba tylko doczytać przed zakupem;)

Witam mam pytanie jesli chodzi o gre,wczoraj zaczałem grac w polska wersje Fallouta trafiłem do miasteczka Springvale,a dalej do szkoły i kopalni ktora odkryłem na najnizszym poziomie.Tam wybiłem wszystkie big mrowki i nie trafiłem na nic nawet ani jednej znajdzki ani przejscia dalej.Nie wiem czy tak po prostu jest czy tez wina błedow tej wersji.bo czytałem własnie ze takowe sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jesli chodzi o gre,wczoraj zaczałem grac w polska wersje Fallouta trafiłem do miasteczka Springvale,a dalej do szkoły i kopalni ktora odkryłem na najnizszym poziomie.Tam wybiłem wszystkie big mrowki i nie trafiłem na nic nawet ani jednej znajdzki ani przejscia dalej.Nie wiem czy tak po prostu jest czy tez wina błedow tej wersji.bo czytałem własnie ze takowe sa.

Witam!

Z tego co pamiętam to nic tam nie ma rzeczywiście , to nie jest bug.

Polecam tą mapę, pokazuję wszystkie lokację i listę rzeczy które można znaleźć w tych miejsach:

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_map

Edytowane przez LSD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jesli chodzi o gre,wczoraj zaczałem grac w polska wersje Fallouta trafiłem do miasteczka Springvale,a dalej do szkoły i kopalni ktora odkryłem na najnizszym poziomie.Tam wybiłem wszystkie big mrowki i nie trafiłem na nic nawet ani jednej znajdzki ani przejscia dalej.Nie wiem czy tak po prostu jest czy tez wina błedow tej wersji.bo czytałem własnie ze takowe sa.

W tej grze jest mnostwo miejsc bez znajdziek, to po prostu postapokaliptyczny swiat, i dobrze zostal odwzorowany.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z tego co pamiętam to nic tam nie ma rzeczywiście , to nie jest bug.

Polecam tą mapę, pokazuję wszystkie lokację i listę rzeczy które można znaleźć w tych miejsach:

http://fallout.wikia...i/Fallout_3_map

Dzieki za odpowiedzi i mapke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile na PL PSS kosztuje ten dodatek - gdzieś około 36zł?

Zastanawiam się czy kupić wersję GOTY czy może za 89 pełną wersję (nie pl) i dokupić dodatki przez PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze lepiej poczekac na GotY (ja tak robie) bo sila ogolu musi byc tansza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że broken steel powinien być dostępny przez pss, ale nie mogę go znaleźć. Pomocy;)

Bo niema... Jak się ma wersje PL (jak ja) to dalej jest się olewanym (jak z trofeami i ostatnią poprawką)....

Na EU jest...

Edytowane przez Gderaczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×