Skocz do zawartości
pakasiedlce

Konkurs Pomocy !

Rekomendowane odpowiedzi

biorę udział w konkursie na Youtube, oto filmik mojego autorstwa, liczę że wspomożecie :)

http://www.youtube.com/watch?v=I5kDYrKwHgg

zostałem oskarżony o oszustwo więc proszę o niekomentowanie a jedynie głos na tak. Edytowane przez pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, kto mi odda 4:06 z mojego życia? Co to jest za filmik? Co ja właściwie obejrzałem? Do końca czekałem z nadzieją że to jaja są i doczekam sie błyskotliwej puenty. Dżizasss, nie tylko się nie doczekałem to jeszcze ta jakość, nagrywałeś to magnetofonem szpułowym? Takich rzeczy nie pokazuje się ludziom, jakbym coś takiego puścił w eter to codziennie bym świeczkę na jasnej górze odpalał w intencji naturalnej śmierci tego gniota. Domyślam się że budżet tej produkcji nie był zbytnio wygórowany ale mogliście postarač się od 2-3 duble i wybrać najciekawszy materiał. Wybacz ale załamałem się dokumentnie :( Bez urazy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie posiadam dobrej kamery, filmik kręcony był aparatem Fujifilm przy słabym świetle, stąd słaba jakość. Niekademu musi siępodobać zdaję sobie sprawę, jednak chodzi o głosy, jeśli nie rozumiesz o co chodzi to obejrzyj sobie wideo z opisem konkursu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, Master! Przeczytam ...

Wiesz, nie chce Cię tu urażać, konstruktywna krytyka nikomu krzywdy nie wyrządziła (jeszcze), skoro masz taki sprzęt to nie kręć filmów przy żarówce. Można było to w dzień nagrać i wykluczyć jeden z negatywnych czynników ;)

I nie chodzi mi o to czy mi się to podoba czy nie, swoją opinię wyraziłem. Skoro to jednak konkurs to warto na każdym kroku wzmacniać swoje szanse. Ten wykon mam wrażenie działa zupełnie odwrotnie.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nie chcesz mnie urazić, sam nagrałem to w intencjach czystko humorystycznych i taka krytyka działa pouczająco :) Poza tym jestem totalnym amatorem przed kamerą nie mówiąc już o kręceniu więc proszę też o trochę zrozumienia :) pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stąd moja podpowiedź o nakręceniu kilka razy tego samego, kiedyś na 100diach kręciliśmy tvn'owskie fakty studenckie, po zebraniu wszystkiego mieliśmy wrażenie że jest super, materiał poszedł do montażu i okazał się tak gówniany że zaczęliśmy od zera. Nikt z nas nie jest Alem Pacino, kamera do tego pozbawia nas naturalnych zachowań, takie życie, pooglądaj wesela ciotek i zobaczysz jak durnie ludzie zaczynają się zachowywać gdy orientują się że kamerzysta celuje w nich.

Powodzenia przy następnych produkcjach, bez odbioru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×