Skocz do zawartości
polo508

Gt5 Championship Sgt

Rekomendowane odpowiedzi

To wyścigi samochodowe a nie wyscigi taczek wiec odpowiedź jest jasna, no limit;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli racing soft :) jest to dobra informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło by było jakby Panowi z GT by Night w końcu pojawili się na jakiś treningach, to chociaż byśmy się poznali :P A mało czasu zostało już do wyścigu, a do tej pory dwóch teamów w ogóle nie widziałem i Pana Errora też się to tyczy, niby parę razy jeździliśmy już w F1, ale GT5 jest inne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi oponami to chyba sobie żartujecie. Gt500 i wyścigowe miękkie?! Przecierz to nawet frajdy z jazdy takim autem nie ma. Może jeszcze trakcje włączymy :)

Osobiście uważam że Wyścigowe Twarde to max co powinno się do tych aut zakładać. Na WM zasługują jedynie auta powyżej 700 PO!

Kupiłem sobie ostatnio Hondę Weider z DLC, max stuningowałem i pośmigałem na oponach Sportowych Miękkich. Nie ma żadnego problemu z kontrolą auta a Wy Racing Soft chcecie zakładać :) Musi być zachowany jakiś balans między osiągami auta a zakładanymi do niego oponami.

Nie psujcie taką decyzją eventu bo na prawdę fajnie się zapowiada!

Ten tydzień w pracy mam bardzo napięty ale od przyszłego powinienem się częściej pojawiać...

Edytowane przez ziemniak82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie broni nawet komfortowtch twardych założyć przecież :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dość jeżdżenia na komfortach, teraz chce czuć komfort :P

Samochód powinien być przyczepny, a nie pływać po torze, zawsze w endu możesz nas zaskoczyć inną taktyką z mniejszą ilością pitów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto trochę pograł w Gran Turismo wie że nie opłaca się zakładać słabszych opon ze względu na stratę większą niż to co można zyskać w pit stopach...

Samochód powinien być przyczepny ale nie przesadnie przyklejony do toru. W końcu ta gra stara się być symulatorem nie arcade. Zauważcie że auta klasy GT500 w tej grze są seryjnie wyposażone w opony WT.

Ale zrobicie jak chcecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój żaby. Mimo wyścigowych miękkich ludzie bedą spiny kręcić bankowo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój żaby. Mimo wyścigowych miękkich ludzie bedą spiny kręcić bankowo ;)

Trzymam Cie za słowo! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziemniak82, ja sie z toba zgadzam i wogole ale to nie jest taka jakas hardcore seria. Osobiscie biore w niej udzial bo to cholerne f1 nie wypala..

Pozatym wszyscy beda mieli miekkie, wszyscy beda mieli pewnie moc zblizona wiec powinna byc walka na zyletki :) Bedzie gitara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się Errorku nie okazało, że przez brak treningów te żyletki będą bardzo szerokie :P

No ale oczywiście głównie chodzi tutaj o zabawę, ale walka o mistrzostwo ma znaczenie na pewno ;)

Edytowane przez Rhol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z ziemniakiem, myślę że opony WT są wystarczające dla tej serii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opony nie podlegają dyskusji, miękkie i tak za długo wytrzymują w wyścigu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opony nie podlegają dyskusji, miękkie i tak za długo wytrzymują w wyścigu...

To nie chodzi o to jak długo trzymają tylko jak nienaturalnie mocno trzymają auto na zakręcie i na wyjściach z niego. Jeżeli komuś WT za długo trzymają zawsze można ustawić w opcjach przed wyścigiem większe zużycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło by było jakby Panowi z GT by Night w końcu pojawili się na jakiś treningach, to chociaż byśmy się poznali :P A mało czasu zostało już do wyścigu, a do tej pory dwóch teamów w ogóle nie widziałem i Pana Errora też się to tyczy, niby parę razy jeździliśmy już w F1, ale GT5 jest inne :P

Spoko Rholek z chęcią wpadnę na jakiś trening ale to już pewnie po 1 wyścigu. W tym tygodniu miałem mniej czasu na luzne ściganie więc poznamy się raczej dopiero na torze. Dzisiaj planuje troche potrenować po wyścigu GTBN ale to pózna pora będzie. Jeśli jednak ktos byłby na chodzie to miło będzie w towarzystwie.

Co do opon to zadałem to pytanie bo nie przypuszczałem że wszystkie będą dostepne. :biggrin: Każdy event ma swoje prawa i z przyjemnością sie do nich dostosuje chociaż moim zdaniem wyścigowe miękkie w zbyt wolnych autkach zabijają lekko radość prowadzenia.

Pozdro i do zobaczenia na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede w sobote na bank :) bo zakladam ze jedziemy w sobote?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa że jedziemy dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatem aby nie bylo zadnych niedomowien o ktorej godzinie jedziemy...?? o 20 serwer powstanie z popiolow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemniak nienaturalnie trzymaja?? Jezdzileś kiedyś na slickach??....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error jedziemy jak w rozpisce, ale myrcus mówił, że o 20 już postawi serwer, więc można będzie od tej godziny wbijać na wydłużone treningi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze dzis tam komus cos nabroilem... ale kierownica zdecydowala ze bedzie biegi zmieniac za mnie...

no i dalej mam problem z tym limitem...

423169_4943738357044_136760379_n.jpg

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemniak83 :)

Panie Siekier jak jest Pan dublowany, to może wypadałoby przepuścić szybszego, a nie ciągnąć go za sobą przez pół okrążenia? Rholka przepuściłeś bez problemu, a mnie blokowałeś. Co ja jakiś gorszy jestem, czy jak?

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki Daytona Road Course

Sprint

sprint.jpg

Endurance

endu.jpg

Oba wyścigi dramatyczne w moim wykonaniu, błąd za błedem i tragiczne tempo. Jak ja nienawidze tego toru :pinch:

Nagroda fairplay w postaci paczki chipsów wędruje do matiego :)

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemniak83 :)

Panie Siekier jak jest Pan dublowany, to może wypadałoby przepuścić szybszego, a nie ciągnąć go za sobą przez pół okrążenia? Rholka przepuściłeś bez problemu, a mnie blokowałeś. Co ja jakiś gorszy jestem, czy jak?

to ty mnie w dupsko zaladowales??? pozatym no ja jechalem swoim tempem... trudno mi bylo zwolnic... pozatym ogolnie to zapewne dlatego tez skrzynia mi zglupiala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×