Skocz do zawartości
blackhawkPL

Homeland (Showtime)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ja obejrzałem tylko E1 z sezonu drugiego, póki co. E12 pierwszego sezonu tak mnie sponiewierał psychicznie, że myślałem, że zejdę. Upociłem się wtedy bardziej niż Brody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon jest bardzo slaby, jedynie 2-3 ostatnie odcinki daja rade. Za duzo romansow i rodzinnych problemow ktore po prostu przeklikalem.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Właśnie skończyłem oglądać drugi sezon i jak dla mnie jest równie dobry co pierwszy. Może mniej mroczny, ale nadrabia ilością fabularnych twistów. A koniec sezonu... Poezja! Pozostaje pytanie co wymyślą w 3. sezonie i na czym polegać będzie rola Brody'ego w tym wszystkim. Oby Quinn nie odszedł z serialu, bo ciekawa postać.

Offtop: Aktorka grająca Carrie jest tak cholernie paskudna, że czasem z jej powodu mam ochotę rzucić ten serial, te jej wieczne grymasy i wytrzeszcz oczu, grrr, coś okropnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też obejrzałem dwa sezony i chyba sobie podaruję.

Po pierwszy odcinku liczyłem na dobry serial polityczny.

Niestety tego na co liczyłem jest najmniej w tym serialu, o reszcie pisał wyżej bansai.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz obejrzeć dobry polityczny serial to Boss Ci się spodoba na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to 3 sezon był najsłabszy. Na finale 3 sezonu powinni zakończyć serial. Niestety będzie jeszcze 4 sezon. Może chociaż wyjaśnią kto jest kretem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się serial bardzo podobał. Wszytkie jak do tej pory trzy sezony, wciągnąłęm w moment :)  Oczywiście były lepsze i gorsze odcinki ale całość na bardzo wysokim poziomie . Osobiście polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×