Skocz do zawartości
erwines

Dragon Age Ill: Inquisition

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mam strasznie mieszane uczucia jedynke kupiłem skończyłem z każdym dlc , dwójkę kupiłem bo zwiastuny i gameplay był dobry i co i jajco szlak mnie trafił niezłe gówno , tu się też zapowiada ciekawie ale !!! Poczekam aż wyjdzie obczaje w tedy czy warto i może kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem pre-order ale jak czytam coraz to nowe komentarze i opinie to trochę zaczynam drżeć.. 

nie ukrywam, ze pierwsze gameplay'e narobiły ogromnego smaka - tym bardziej po niezbyt udanej "dwójce" liczę na coś więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już nawet nie chodzi o same DA2 ale o ich ostatnie gry. ME2 ma niewiele wspólnego z RPG. ME3 stoi w rozkroku pomiędzy pierwszą a drugą częścią. O DA1 też opowiadali cuda i w efekcie tak do końca gra nie dotrzymała obietnic jakie nam dano. W DA2 Bioware sięgnęło dna. Poczekam na recenzje a w zasadzie to na opinie na forach. A wtedy może kupię używkę ponad rok po premierze. Nie oszukujmy się, Bioware jest cieniem dawnego studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę gameplay'a w HD.

 

Osobiście wycofałem zamówienie na pre-order. Wolę poczekać na pierwsze recenzje tak jak miało to miejsce z Shadow of Mordor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły mam taką zasadę że pre-orderom mówię stanowcze nie ale tutaj coś mnie podkusiło.. jednak w porę się zreflektowałem i chyba dobrze zrobiłem ;) najprędzej grę nówkę-sztukę to kupie sobie na święta pod choinkę a nie teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jarałem się seria DA, ale chyba dla Inkwizycjii zrobię wyjątek i kupię kiedyś na ps3. Pytanie: Nie wiecie czasem czy gra będzie oferować co-op lokalny (splint screen)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spieszyć z preorderami w tych czasach, ostatnie miesiące wyraźnie tego uczą ;-) ja po da sięgnę po przeczytaniu paru recenzji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po preorderach na DA1 i DA2 oraz ME3 mówię stanowcze nie preorderom gier Bioware i EA.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób gościu na stremie już gra w to..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już gra? Gra graficznie słabo sobie radzi, ale gameplayem to nadrabia. Jedyne co mnie wkurza to mało przeciwników w paru lokacjach. Nie wiem czy to dlatego, ze prawie nie ruszyłem wątku głównego czy co... Ogólnie bardzo polecam jeśli jesteście w stanie przełknąć słabą grafikę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę mam od wczoraj rana. Gra się świetnie wszystkie dobre strony DA:O, bardzo przypomina mi Skyrima, świetnie rozbudowana, zabawie w nią wiele godzin coś czuje. Co do grafiki - nie powala, widać w 100%, że nastawiona na new-gen, ale mogę szczerze polecić ją każdemu fanowi RPG i uniwersum DA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co chcą kupić grę z UK, gra posiada napisy w języku polskim więc można zamawiać. Ja grę kupiłem z gamecollection za 36£ więc cena ok. Grę dopiero odpaliłem i graficznie rewelacja, ale to chyba zależy od gustu bo widzę że niektórzy narzekają na grafikę. Jedyne co bym zmienił to może żeby nie była ona tak kolorowa (podobnie było z Wieskiem 2).O samej grze i gameplayu napiszę później :)

 

Przepraszam za zamieszanie, ale ten post mial isc do sekscji PS4. Prosze usunac post.

Edytowane przez sulivein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda graficznie? Na zdjęciach porównawczych widać że wszystko jest rozmazane, coś jak pierwsze DA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica między grafiką na Ps3 i Ps4 jest niezła.

Wyobraź sobie że na Ps3 to wygląda jak Wiedźmin 1 na medium a na ps4 jak Wiedźmin 2 na Ultra.

Mniej więcej taki przeskok jest jeżeli chodzi o grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szybko kończyć zaległości na PS3 i przesiadać się na nowy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nawet nie chodzi o przesiadke ale gry cross genowe zawsze takie będą. A ze baza użytkowników dalej większa na poprzedniej generacji to cóż poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dużo ludzi na ps3 w to nie gra szkoda , co tu dużo gadać najlepszy dragon age mam juz końcówkę skończę i wchodzę w Xillie 2 i Far cry 4 , gram sobie magiem , smoki padły , wpienia mnie tylko randomowy loot nie cierpię takiego gówna w grach gdzie nie ma NG+ bo czasem i do samego końca gówno się nazbiera , podobnie właśnie miałem w Kingdom of amalur .

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze od Skyrim? Można kupić dom, mieć własną zbrojownie? Ogolnie jak wrażenia, warto na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto jak nie ma sie dobrego PC albo Ps4...jedyna różnica między wersjami do grafika i płynność.

 

Ogólnie DA poszło w dobrą stronę ponieważ gra bardzo miło przypomina chociażby FFXII albo różne MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Nie chce mi się całego wątku przeglądać, a więc walne prosto z mostu:

 

Wiem, że Inkwyzacja stoi jedną nogą w past-genach a drugą w current genach.Mam zatem pytanie:, czy konwersja past-genowa jest też tak zjechana jak konwersja na Ps3 Shadow of Mordor? I czy wersja na Ps3 jest okrojona w sensie rozgrywki (np. misje, ulepszanie postaci itp)? Wiadomo, grafika lepsza na Ps4, ale czy poza tym na Ps3 coś przeszkadza i zniechęca do gry? Coś czego nie ma na Ps4? Jako fan rpg i długich gier ostrze ząbki na Dragon Age. Acha i słyszałem, że w przypadku wersji Ps3 jakiś patch był do pobrania, który naprawia błędy. Prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu gram w DA:I. Gra jest bardzo dobra, ale jedno mnie wkurza. Często mi się zawiesza system, najczęściej gdy podchodzę do stołu. przed chwilą musiałem konsole zresetować, to już trzeci raz jak mi się tak zdarzyło. Dodam tylko, że przy innych grach tak nie ma. Tylko przy najnowszym Dragon Age. Konsola chyba nie daje rady go udźwignąć... Wy też tak macie?

 

PS. Jak odłączę się online i będę grać offline, to pomoże czy nie bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×