Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Framerate na początku wydawał się niski jakby coś przycinać. Ale się przyzwyczaiłem i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z framerate nie ma problemu czasem jakieś przycięcia, ale bardzo rzadko zresztą to wersja Alpha więc normalna sprawa. Generalnie gra wymiata pod względem wizualnym i gameplay`u zauważyłem że może się troszkę przykrzyć w tak dużym świecie  jak się będzie grało samotnie, pograłem wczoraj troszkę i brakuje mi jakiegoś towarzysza :) I moje pytanko nie chciał by ktoś razem pobiegać w Alpha, Beta i później oczywiście jak już gra wyjdzie ? Bo nie ukrywam że gra już zamówiona i spędzę przy niej troszkę czasu zwłaszcza jakieś fajne wypady na Dungeona czy coś :)
Jak coś to ID: Loopeez zapraszam oczywiście Headset jest tak że będzie można porozmawiać o samej grze i może kogoś ubijemy przy okazji :biggrin:

Edytowane przez Loopeez
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z frame rate nie jest tak źle, jakiś dużych spadków nie doświadczyłem, choć nie ukrywam że przydałoby się stałe 60fps. Brakuje mi również polskich napisów.. Będą w finalnej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagle mi kaze co chwile zabijac tego wizzarda hm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

 

Jak ktoś chce kod do alphy to pw.

Dostałem wczoraj ale jakoś mnie to nie kręci.

Kod, rzecz jasna niewykorzystany.

 

 

End. Kod poszedł.

Edytowane przez radoskoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra ta misja (6lv) Chyba ponad godzinę ją robiła ( ta, gdzie trzabyło obronić 3 fale hakowania,zabic bosa, ktorego sie bije 30min i na koncu to oko) Trudne nawet..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra samemu, to faktycznie jest trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest przeznaczona dla 3 osobowej ekipy. Samemu się gra zupełnie inaczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny to pochłaniacz czasu można by rzec :) wciągneła  mnie na amen. 

Świetny design postaci, miasta oraz obszarów do eksploracji

Grafa naprawdę przyjemna (to tło w oddali, cząsteczki latające, Księżyc WOW) , ale widać że to jest alpha 

Customizacja ekwipunku nieźle to wygląda, ale nie dali nam tu wszystkiego, więcej chyba ma być w Becie. Mam nadzieję, że będzie transmo tak jak w Wowie :)

Dla mnie dmg broni jest w sam raz nie za łatwo nie za trudno 

++ MEGA przyjemność grania z przyjaciółmi  :)

- Respawn mobków, za szybko się one respią 

Trochę dla mnie za małe to to miasto (Wieża) 

Członek grupy jest wywalany z party gdy chce wejść na orbitę, wszyscy muszą czekać na lidera aż on to zrobi

Czasem odczuwalny spadek FPSów

 

To takie moje wstępne wnioski. Gra robi mega wrażenie pomimo, że to dopiero Alpha. Beta za miesiąc zobaczymy co dodadzą i co poprawią. Aż nie mogę się doczekać. 

 

Szkoda że Destiny nie wychodzi tylko na PS4/XOne. Ta gra aż się o to prosi  :biggrin:

 

Mam nadzieję, że będą klany :biggrin: .

 

Dzięki Ci Bungie

 icon-bungie-heart.png

Edytowane przez Malibu19
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 7 lv, zagralbym z kims, jak cos RekuPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja chciałem zwrócić uwagę na to że (jeżeli ktoś nie zauważył to) wszystko ma swój własny exp. 

Bronie, zbroja (o ile ma do odblokowania dodatkowe właściwości)  oraz skille. Nie zależnie od naszego poziomu który ma limit lev8 w wersji Alpha, sprzęt i skille expią dalej ;)

 

Dodatkowo fajne jest to, że punkty za PvP jeżeli ktoś nie lubi to można nadgonić zbierając chwasty i wymienić w stosunku 20 chwastów = 5 punktów :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenet mogłeś nas nagrać wczoraj :biggrin:

wczoraj jakoś nie pomyślałem tym... zbliża mi się przeprowadzka i mam mało czasu na wszystko :-( głowa za mała :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał kod a nie był mu potrzebny fajnie by było o pw :)

 

Ja nie stety prawdopodobnie nie dostąpiłem zaszczytu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mundial zawsze możesz później obejrzeć na kasecie wideo. W Destiny wersję Alfa nie zagrasz ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Destiny jest taki problem, że gra swoją zawartością po prostu przytłacza gracza.

 

Opiszę więc w tym poście moje pierwsze wrażenia z gry (zapewne wiele rzeczy pominę, a do innych wrócę w następnych postach).

 

Tworzenie postaci hmm jak w typowym MMO :) Trzeba jednak przyznać, że Bungie oddało sporo opcji customizacji postaci - każdy stworzy bohatera, który będzie mu odpowiadać.

 

Pierwsza wprowadzająca misja jest naprawdę świetna i robi wrażenie głównie za sprawą niesamowitego klimatu oraz jednej z najlepszych ścieżek dźwiękowych jakie słyszałem  :ohmy: Oprawa wizualna jest bardzo dobra, nie jest to jednak poziom exów od Sony. Gra działa płynnie, ale jeżeli ktoś jest uczulony na dropy to cóż... będą mu przeszkadzać. Świat, a raczej krainy w które możemy się udać (mapy) są dość otwarte. Niestety przy dłuższym kontakcie wydają się dość sztampowo zrobione, ale muszę przyznać że na ich otwartość nie można narzekać. Jeżeli chodzi o główne miasto jest ono dość małych rozmiarów :/ Można sobie po nim pobiegać z widoku TPP, pogadać z mieszkańcami/kupić coś u sklepikarzy i wziąć kilka misji po czym udać się na podbój kosmosu.  Hmm wspomniałem o własnym hangarze z naszym statkiem :)? Misje poboczne są dość urozmaicone - zeskanuj okolicę, wyczyść teren z oponentów, zabij danego wroga X, dostań się pewne miejsce, zbierz jakieś surowce etc. Fajnym motywem było użycie ścigacza w pewnej misji pobcznej - musiałem się rozpędzić po czym wjechać na przechylone skrzydło wraku samolotu aby wyskoczyć i dostać się do jaskini (misja polegała na jej sprawdzeniu). 

 

 

Strzelnie w Destiny jest miodne, dużo lepsze niż w takich Borderlandsach. Giwery mają odrzut, czuć ich moc przy naciskaniu spustu :) Dodatkowo nie jesteśmy skazani na jeden rodzaj broni - mamy 3 sloty na bronie, których możemy użyć w każdym momencie rozgrywki. Strzelby, karabiny, snajperki i wiele innych giwer sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Gierka ma również aspekt rpgowy :) Mamy więc dostęp do ekwipunku, w którym możemy dobierać odpowiednie wyposażenie, system rozwoju postaci (umiejętności, które co ciekawe lvlują się podczas ich używania) i kilka innych rzeczy, o których aktualnie zapomniałem. Trzeba również przyznać, że Bungie stworzyło wybornie intuicyjne menu - nikt się tu nie pogubi, a nowy gracz po pięciu minutach zrozumie całą mechanikę poruszania się po interface'ie oraz customizacji postaci.

 

Największym minusem gry jest gra w pojedynkę :sad: Destiny jest stworzone do grania w 2-3 osoby! Dopiero wtedy gra nabiera odpowiednich rumieńców, a same misje sprawia ogromną frajdę (exploring jest dużo lepszy niż w bordelands). Muszę dodać, że grając z randomowi ludźmi, Ci po prostu nas "olewają"... gra przez to dla niektórcyh w pewnych momentach może wydać się trudna (np. podczas losowych eventów). Podczas grania solo doskwiera również zbyt szybki respawn się mobów :X Podam przykład - wchodzicie do stacji badawczej. Idąc na szczyt dokonujecie anihilacji wszystkich form życia... Dwie minuty później podczas powrotu musicie zabić te same stwory, w tym samym miejscu - kto to kr wymyślił? Ja rozumiem, że kiedy gramy z ekipą to taki resp jest fajny, ale przy graniu solo????  :hmm: 

 

W PvP nie grałem :sad: Wiem jednak, że jest ono świetne (oglądam kilka materiałów) i doskonale uzupełnia wątek PVE.  

 

 

Uważam, że zbyt mało grałem w Destiny aby wydać jakąś wstępną ocenę. Mimo wielu wad gra mi się naprawdę przyjemnie, a z ekipą bombowo. 

Gdyby Bungie zapewniło taki klimat i atmosferę jak przy pierwszej głównej misji w becie... oj gra byłaby wtedy moim pretendentem do GOTY. Warto zagrać, nawet jedynie dla ścieżki dźwiękowej, która po prostu wgniata w fotel (Grając na słuchawkach podczas jednej misji myślałem, że gram w horror a nie gre akcji :E)

 

 

Zagram przez w weekend więcej, więc moja opinia o grze może się zmienić na lepszą (często tak się dzieje przy grach MMO/Pół-mmo).

 

Kilka screenów (jakość taka sobie :sad:)

 

BqA8xB6IYAAV6u6.jpg

BqA851_IYAA2pzM.jpg

BqA-HN8IMAANAis.jpg

BqBBiBdIYAAJKER.jpg

BqBRd2YIYAA6Wj4.jpg

BqBbYYMIIAAxqvd.jpg

BqBdebiIQAAbO38.jpg

Edytowane przez Starh
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie mam z kim zagrac : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie mam jak grać :P To jest jeszcze gorsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×