Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszej misji dostałem ten mały latający motorek... ktoś wie jak z niego skorzystać?

 

Wchodzisz do menu pod taczpadem i trzymasz kwadrat, przynajmniej tak jest u mnie, jesli chodzi Ci o to o co mi chodzi. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kto posiada PS+ na to konto na które zgłaszał chęć udziału w Alpha i nie odstał klucza?

Czy jest ktoś kto NIE posiada PS+ na to konto na które zgłaszał chęć udziału w Alpha i odstał klucz?

 
...bo mam (prawdopodobnie dosyć oczywistą) hipotezę że jeżeli do grania z innymi potrzebny jest PS+ to z automatu zignorowali wszystkie konta nie posiadające Plusa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Halo jestem zachwycony Destiny. Już mi tak bardzo nie żal, że przesiadając sie na konsole Sony ominie mnie ta genialna seria. Bungie znowu pokazało klase, gdyby nie świadomość, że o 6 rano trzeba wstać do roboty grał bym do rana. Grafika, muzyka, dynamika wszystko to wygląda bardzo dobrze, miałem kupic dopiero w dzień premiery ale juz widzę, że nie wysiedze spokojnie i 17 lipca będę chciał przyciąć w bete. Pre-order obowiązkowy i oddam moje pieniązki Bungie z największa przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy jest ktoś kto posiada PS+ na to konto na które zgłaszał chęć udziału w Alpha i nie odstał klucza?

Czy jest ktoś kto NIE posiada PS+ na to konto na które zgłaszał chęć udziału w Alpha i odstał klucz?

 
...bo mam (prawdopodobnie dosyć oczywistą) hipotezę że jeżeli do grania z innymi potrzebny jest PS+ to z automatu zignorowali wszystkie konta nie posiadające Plusa).

 

 

Ja chyba właśnie jestem w tej grupie zignorowanych, chociaż na amerykańskim koncie też się zapisałem, plusowe jest, a nic nie przyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 30 min i powiem że mi się podoba. Ktoś pisał że nie ma customizacji postaci. Ja mogłem wybierać rasy postacie kolory dodatki itp. Po tym od razu wrzucili mnie w pierwszą misję pve. Solo doszedłem do wizarda i zginąłem przy nim parę razy. Pewnie to temu że jestem lama w fps na padzie. Jedyne co mnie denerwowało to dziwne respawny modów. Raz wszedłem w boczna uliczkę i dosłownie na mnie zespawnowal się oddział z kapitanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają rozmach :)

 

33tqkcp.jpg

33awa4z.jpg

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też ginie na Wizardzie haha, jak włączyć tryb PvP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizard jest prosty.

Wystarczy się wycofać na schody. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też ginie na Wizardzie haha, jak włączyć tryb PvP ?

Jak wybierasz gdzie lecieć, to z prawej masz PvP - CRUCIBLE

 

L8QZ4Qdl.jpg

 

PS. Patricko, pożyczyłem sobie Twój screen...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie po prostu zmiażdżyła! Dobrze wiedziałem czym się hajpować od samego początku :)

Marudy mogą się schować w swoich pawlaczach, ta gra zniszczy wszystko i będzie sporo uzależnionych, w tym i ja.

Dawno nie miałem czegoś takiego, że chce wracać i grać, grać i jeszcze raz grać. Jak biegałem po mieście to czułem się jak w mieście w WoWie :)

 

Kilka plusów i minusów, które udało mi się zauważyć podczas kilkugodzinnej sesji:

 

+ Grafika jest świetna. Nie jest to poziom exów z PS4, ale na takich rozmach i obszar jest naprawdę genialnie.

Niektóre elementy wyglądają naprawdę świetnie, ale część widać, że straszy jeszcze jakimiś starymi teksturami.

 

+ Ścieżka dźwiękowa! Nie wiem, ale to jest najlepsza ścieżka w grach z jaką miałem do czynienia od bardzo dawna.

Dodaje takiego klimatu, że po prostu cycki dęba stają, a człowiek nie chce grać tylko słuchać.

Odwalali kawał genialnej roboty.

 

+ Strzelanie to czysta przyjemność. Nie ma się co martwić o amunicję, bo ta dropi non-stop z mobów.

Bronie są zrobione szczegółowo i naprawdę każda ma swój styl strzelania, co mi się bardzo podoba.

 

+ Brak jakichkolwiek granic. Biegniesz tam gdzie Ci się podoba. Jak trafisz na grupę mobów ze zbyt wysokimi levelami, to Twój problem.

 

+ Świetne intuicyjne menu, bez problemu można ogarnąć co się dzieje dosłownie po kilku minutach używania.

 

+ Mnogość opcji w mieście. Wiadomo, nie jest to poziom rozbudowania ala WoW, ale i tak jest świetnie.
Mamy masę sklepów, naszych trenerów, hangar ze statkiem, itd. Wszystko można modyfikować, kupować jakieś kolorki, dodatki, także jest na co hajs wydawać.

 

- Moby respią się masakrycznie szybko. Ledwo wyjdę do drugiego pomieszczenia, albo oddale się kawałek i już się pojawiają z powrotem.

 

- Level leci bardzo powoli. Bez robienia misji można praktycznie stać w miejscu, a zabijanie mobów na swoim levelu bądź wyższym tak naprawdę niewiele daje.

Co można uznać również jako plus, ale w tym momencie czysta eksploracja jest trochę bez sensu, chyba żeby szukać lootu jakiegoś.

 

- Brak możliwości dropienia itemów, a tym samym można zapomnieć o jakimkolwiek handlu. Nie zauważyłem opcji trade też.

Chyba, że to przez alfę, bo mam nadzieję, że w pełnej wersji będzie można jednak wysyłać ludziom itemy, bo skrzynka pocztowa jest.

 

Pamiętajmy, że to alfa, pewnie większość z tych minusów zostanie wyeliminowana.

Dla mnie ta gra to hit i potęga. Naprawdę boję się o swoje zdrowie XD

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ Brak jakichkolwiek granic. Biegniesz tam gdzie Ci się podoba. Jak trafisz na grupę mobów ze zbyt wysokimi levelami, to Twój problem.

No nie bardzo bez granic - znalazłem kilka "invisible walls" zaś sama mapa jest ograniczona wodą po wejściu do której następuje zgon .. ;) 

 

 

- Brak możliwości dropienia itemów, a tym samym można zapomnieć o jakimkolwiek handlu. Nie zauważyłem opcji trade też.

Chyba, że to przez alfę, bo mam nadzieję, że w pełnej wersji będzie można jednak wysyłać ludziom itemy, bo skrzynka pocztowa jest.

Ja dostałem kilka itemów ze skrzyni z lootem rozrzuconych po mapach oraz z mobów w trakcie ich ekstreminacji. Może po prostu nie miałeś szczęścia .. ;)  Za to też nie dostrzegłem opcji trade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że przedmiotów nie można wrzucić czy sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie na tyle dobry i nagra filmiki z grania każdą klasą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie interesowałem się tą grą, ale zapisałem się na ten klucz i muszę powiedzieć, że bardzo fajnie się gra :) Jakby ktoś miał jeszcze zbędny klucz, nie dla mnie a dla kolegi który czekał na to bardziej niż ja a nie otrzymał klucza, to prosze o info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że przedmiotów nie można wrzucić czy sprzedać.

Zrozumiałem że chodzi o to, że nie dropią z mobów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do itemów to w inventory miałem taki który miał informacje, że po załozeniu będzie przypisany do mojej postaci, więc jest szansa, że jednak handel będzie. Kupując pre-order na psn rozumiem, że będzie dostęp do bety, niby jest tam takie info.

Edytowane przez Goltar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha, jeżeli to 79 w PSN ID to rocznik który jeszcze był rozgarnięty to uważam że czepiasz się i tyle ;)

Tyle ile rozumiem sposób pisania/mówienia Patricko (dorpiliśmy sobie rożne rzeczy używalne w Mercenary Kings) to zakładam że Patricko chodziło właśnie nie o dropienie z mobów tylko właśnie brak możliwości dropienia czyli wyrzucania ;) bo po kilku godzinach grania musiało mu coś dropnąć z mobów oraz sam pisał o tym że jak się czegoś nie podniesie to przyjdzie na maila w Wieży. ;)

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sefir - parafrazując Twój pic ---> "umrzyjcie ch..je" ;D ja muszę jeszcze 4h gnić w fabryce :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha, jeżeli to 79 w PSN ID to rocznik który jeszcze był rozgarnięty to uważam że czepiasz się i tyle ;)

A gdzież tam czepianie się - po prostu inaczej odebrałem to co napisał .. i lookaj na uśmieszki ;)

 

PS. Taa.. rocznik .. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto-Aim niestety jest i strasznie irytuje... Ale to chyba jeden z minusów, który przeszkadza w rozgrywce. Poza tym gra jest fenomenalna ! Zakochałem się w niej od pierwszego wyjrzenia :) Muzyka i lokacje budują niesamowity klimat, tylko usiąść i rozkoszować się widokami. Fajna jest też ciągła współpraca z innymi graczami. Nie mogę się doczekać finalnej wersji i eksploracji pozostałych planet. Myślę, że to będzie najciekawsza produkcja w 2014   :thumbsup:

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram i morda mi sie smieje. Kobieta mi sie spytala co ja robilem w nocy ze jestem taki zadowolony i czy na pewno bylem w pracy;p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta współpraca czasami różnie wygląda, zależy na jakich randomów się trafi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, mimo, ze nienawidzę futuru, gra naprawdę robi wrażenie, ta pierwsza misja co jest to naprawdę zbudowała świetny klimat takiego horroru.

Grafika lepsza niż w In Famous : SS moim zdaniem.  : D

Dla tych, co nie dostali się do Alpha i nie mogą sie doczekać bety : D

 

Edytowane przez Reku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te wasze opinie o tej alfie i aż szlak mnie bierze że tego kodu nie dostałem :)

Lukam na tą pocztę co chwila i nici  :mellow:

Edytowane przez piotrekoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo nie dostałem kodu, ale to pewnie przez to, że nie mam PS+ :(

 

Ktoś z grających może napisać jak jest z frameratem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×