Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam pasuje byle content był inny. Przeszedlem juz wszystko co bylo wszystkimi postaciami i wolalbym cos nowego. Wiem też że nawet jak dadzą to samo będę grał tylko w to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Alfa miała około 10% contentu pełnej gry, w Becie dają 2x więcej .. więc jeszcze trochę dorzucili to dali by nam połowę gry, a wtedy kto by się jarał we wrześniu jak większość było by już ograna? ;)

 

No to jesli to jest mniej wiecej 20% gry to zaczynam sie obawiac o calkowita zawartosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się nie martwię na zapas ! :) Nie ma o co :D Moim zdaniem to im mniej dadzą tym lepiej. Wtedy będzie co zwiedzać w pełnej wersji.

 

Alpha starczyła aby zapełnić CAŁE 3 dni i cały czas było mi mało tej gry.

Ale jak to mówią, pożyjemy i zobaczymy :) Nad gustami się nie dyskutuje, bo każdy ma prawo mieć odmienne zdanie, oczekiwania wobec jednej, tej samej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończonej fabule pozostanie koksanie itemów i leveli .. to dobry motywator do nie odpuszczania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede owijal w bawelne.

Slabo w chu... jak to ma na 10 dni starczyc :/

Samo pvp starczy na kilka miesięcy.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jesli to jest mniej wiecej 20% gry to zaczynam sie obawiac o calkowita zawartosc :)

 

Tego nie wiem, ale przy Alphie któryś z developerów sieknął że dostaliśmy 10% gry .. ;)

Samo pvp starczy na kilka miesięcy.

O ile lubi się PvP :P Bo jeśli się lubi to starczy, a jesli nie to nie bardzo :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The Destiny Alpha is less than 10% of the game’s content, and it amazes me people just keep on playing it.

— Evan Nikolich (@EvanNikolich) June 15, 2014"

 

Mi sie wydaje ze pve kontent starczy na jakis czas spokojnie. 

Sam raid to pewnie z 20h dla pro ludzi, a tu trza dodac jeszcze jego farme, bo nie sadze zeby wszystkie itemki polecialy za pierwszym razem. 

(pamietajmy ze topowa gildia dostala zaproszenie od bungie w celu przetestowania tego raidu i po 16h prob, nie udalo im sie go skonczyc)

Pewnie dla kogos moze byc motyw ze zrobi go raz ( albo nawet i nie ) i bedzie mial dosyc. Bo potem pozostanie farm farm , ale mysle ze bedzie pan zadowolony.

 

Dodatkowo tak jak One mowi. PvP starczy na dlugie miesiace. Ofc o ile sie komus sposoba.

 

Nie wiem co by musialo sie stac zebym skonczyl z gra przed Destiny 2. Na dzien dzisiejszy sobie nie wyobrazam. No chyba ze bede spodziewac sie dzieciaka to chyba jedyny motwy;p

 

Jesli przyjdzie czas ze np znudziloby mi sie to tydzien przerwy i robie nastepna klase od nowa, a potem jeszcze trzecia. Tak jak w "story mode" klasy beda plus minus takie same, to odczucie w pvp zupelnie inne.

To tez na bank wydluzy zywotnosci gry. 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby zaczelo pobierac Bete ktora wazy 14GB a potem zmienilo rozmiar pobieranego pliku na 179MB..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby zaczelo pobierac Bete ktora wazy 14GB a potem zmienilo rozmiar pobieranego pliku na 179MB..

Options>info>tam bedizesz widzial progres pobierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile lubi się PvP :P Bo jeśli się lubi to starczy, a jesli nie to nie bardzo :P

Ja Destiny biorę głównie dla pvp, w alphie 90% czasu to właśnie ten tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pre-Order Destiny™ Expansion Pass now! Play on 9/9 starting midnight PST

 

Czyli wraz z premiera będziemy już mieli od razu 2 expansion packi? Jak dobrze rozumiem - zamiast umieścić ten content w grze - został on wydzielony oddzielnie aby wyciągnąć od nas kase? Czy wychodzą z założenia - że za 60$ dostajemy PVP i trochę PVE - a jak chcemy więcej PVE to trzeba dodatkowo płacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, ale przy Alphie któryś z developerów sieknął że dostaliśmy 10% gry .. ;)

 

Po pierwsze było to zdanie wyrwane totalnie z kontekstu i czepianie się słówek i on powiedział że mniej niż 10% ...ale oczywiście Polacy musieli już po swojemu przetłumaczyć i założyć że jest to dokładnie 10% i policzyć sobie ile będzie całej gry.

Czyli wraz z premiera będziemy już mieli od razu 2 expansion packi? Jak dobrze rozumiem - zamiast umieścić ten content w grze - został on wydzielony oddzielnie aby wyciągnąć od nas kase? Czy wychodzą z założenia - że za 60$ dostajemy PVP i trochę PVE - a jak chcemy więcej PVE to trzeba dodatkowo płacić?

Dobrze rozumiesz.

W BF, COD czy KZ było podobnie więc jakoś mnie to przestało szokować. Gra jest na tyle świetna że te dodatki zapowiadają się warte swojej ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha ty masz preorder w PSS?

Dokładnie.

Po pierwsze było to zdanie wyrwane totalnie z kontekstu i czepianie się słówek i on powiedział że mniej niż 10% ...ale oczywiście Polacy musieli już po swojemu przetłumaczyć i założyć że jest to dokładnie 10% i policzyć sobie ile będzie całej gry.

 

Wyrwane z kontekstu? Jakiego? :P

 

Jak dla mnie nie powiedział "less than 2%" ani też "less than 5%" tylko wspomniał "less than 10%", więc gdzie to czepianie się słowek? Padło 10% więc wspomniałem o 10%.. a że nie pamiętam każdej wypowiedzi developera .. no nie pamiętam i nie muszę pamiętać, ale z góry przepraszam za zaniedbanie :P

 

BTW "less than 10%" sprawia że równie prawdodobone jest to że pokazali nam 9.5% jak i 0.95%, bo obie liczby mieszczą się w "less than 10%" :P Jak jest na prawde nie wiesz tego Ty, ani nie wiem tego ja, więc pozwól że każdy będzie snuł własne domysły zamiast wyjeżdzać z "polakami".. nie wiem po co takie wstawki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha, no hard feelings, ok? ;)

Dokładnie to co napisałeś miałem na myśli. Mniej niż 10% więc może być 9,99% lub 0.9% i to było tak rzucone przez developera bo tak się mówi. Przynajmniej tak wynika z całości jego wypowiedzi.

...po prostu już niektórzy założyli że jest to dokładnie 10% i robili kalkulacje ile dokładnie będzie misji, map w PVP i na ile godzin starczy gra i wyśmiewali się z ludzi że mnożenie i procenty były w podstawówce i że za tyle pieniędzy kupują taką krótką grę. O to mi chodziło że już było kilka stron dyskusji na temat tych "mniej niż 10%".  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, po prostu mi z czachy wyleciało to "mniej" :P Jestem za tym aby "mniej niz 10%" oznaczało 0.01% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zywotnosci gry to bedzie dla mnie takie borderlands razy 1000000. Dodatkowo wyjebiscie miodne pvp, ja juz nic innego nie chce. A ludzie zawsze beda narzekac za za krotkie , ze mogloby byc wiecej itd. =]

 

Tak kazdy bedzie grac z bananem na twarzy. Roznica bedzie polegac na tym ze ja z Patrico i 4 innymi bedizemy masterowac raid , a inni beda grac w co innego ;p 

 

A jak juz po roku bede   w cos rzeczywiscie celowac , a nie tylko ginac. To zaczne z Pokrytym napie* PvP ;p

 

WIec ja mam co robic :)

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te 3os fire teamy i tłuczenie questów i raidów, te nieprzespane noce gdzie na nast. dzień trzeba iść do roboty, w której myśli się o kolejnym wypadzie na bossa :D Jak pomyślę o tym to aż mi łezka cieknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ArcusRegime.jpg

 

Mniam, wygląda słitaśnie ^_^ Oby staty też takie miał :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy gracz stricte singlowy będzie miał tam czego szukać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Bedzie normalne story do przejscia. I bedzie ich ...ile tego tak naprawde jeszcze nie wiadomo. Jednak wszystkie misje "Story" nie wymagaja PS+ i mozna je  przejsc solo. 

 

Dodatkowo masz explore mode, gdzie mozesz sobie chodzic wszedzie gdzie tylko chcesz, cos powiedzmy na ksztalt "sandboxa". Z masa roznych ciekawych aktywnosci. 

 

Wiec nawet po skonczeniu sotry mission bedziesz mial co robic, jesli lubisz eksplorowac.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy gracz stricte singlowy będzie miał tam czego szukać ??

Tak, znajdziesz sobie jeszcze 2 osoby i będziecie robić fabułę, eksploatację i rajdy.

Wszystko co jest do zdobycia w PvP można wyfarmić w singlu.

Ja też bardziej farmię niż PvP gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świetna wiadomość, udało mi się ogarnąć zaproszenie do bety z amazona, zobaczymy we wtorek jak to będzie wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świetna wiadomość, udało mi się ogarnąć zaproszenie do bety z amazona, zobaczymy we wtorek jak to będzie wygląda

 

Beta startuje 17,07 tj czwartek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×