Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja tego nie odczulem zeby w pvp byl jakikolwiek autoaim, aczkolwiek ja osobiscie gralem tylko kilka gier w pvp, bo pve mnie pochlonelo.

Pozatym nie chce mi sie wierzyc zeby byl autoaim.

W pvp nawet minimapa jest wylaczana kiedy uzywamy ads, a dali by aim?

 

Edit: jedyne co zauwazulem to ze przy golden gun (gram huntem) nie musimy trafic idealnie goscia, mam filmik gdzie celuje milimetr poza gosciem , ale i tak go trafiam.

Aczkolwiek wydaje mi sie z to tylko z skilem hunta tak to dziala.

 

 

Moze ja poprostu jestem az tak zly ze mi nawet autoaim nie pomaga i dlatego go nie zauwzylem;p

Anyway pvp i tak jest bardzo skilowe. 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli auto aim w pvp jest, to minimalne, osobiście tego nie odczułem.

Edit: jedyne co zauwazulem to ze przy golden gun (gram huntem) nie musimy trafic idealnie goscia, mam filmik gdzie celuje milimetr poza gosciem , ale i tak go trafiam.

Aczkolwiek wydaje mi sie z to tylko z skilem hunta tak to dziala.

Tak, to jest tylko przy złotym pistolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autoaim jest, ale na karabinach bardzo minimalny. Dopiero go odczujecie jak włączycie lunete na snajpie, wtedy działa ostro.

W normalnej grze i zadymie ciężko go odczuć, jest bardzo minimalny. Dopiero właśnie na snajpie czuć różnice.

Pewnie to będzie poprawiane nawet jeszcze w finalnej wersji, jednak co by nie było PVP jest genialne i o mnie za mnie to mogliby już nic nie zmieniać, dodać nowe mapki, tryby i fajrant :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sniperki nie mialem, nie uzywalem ,nie bede miec i nie bede uzywac=]

 

+- 1,5h do kolejnej dawki informacji od ign.

 

 

Edit : Wczoraj/dzisiaj wyszedl na swiat ostatni easter egg z Halo 3.  Po 7 latach od wypuszczenia gry...Obstawiamy kiedy Destiny "peknie" ?;]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają pokazać mapkę, której jeszcze nie było, więc na bank to nie będzie księżyc :P Pewnie Marsa pokażą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autoaim jest dość znaczny i zauważalny.. trzeba przywyknąć.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno cyfrowa edycja Digital Guardian Edition ma być dostępna na PSStore pod koniec tego tygodnia. Także może jutro się coś pojawi, ewentualnie w weekend.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Auto Aim jest bardzo osobistą sprawą i odczuwalny (lub nie) dla każdego inaczej.

To nie myszka, auto aim jakiś zawsze będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do map ktore moze pokazac ign. Oni powiedzieli , ze moze  pokaza mapy ktorych  w becie nie bedzie(choc to jest imo watpliwe, skoro graja na kliencie z bety) .

Ja dalej obstawiam ze dostaniemy 3 nowe mapy:

Venus : Shores of Time - Juz pokazali

Earth: Twilight Gap

Mars: Blind Watch

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie będą 4 mapy PVP, także licząc te 2 z alfy, to dadzą Wenusa i Marsa (tak mi się zdaje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś prawdopodobnie pokażą tą mapkę.

k00hoDGl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://uk.ign.com/articles/2014/07/10/destiny-multiplayer-mars-blind-watch-reveal-developer-walkthrough-ign-first

 

Blind watch mars.

 

 

 

I feel love. 

 

ps motyw z dzieleniem sie  heavy ammo , mi sie nie podoba.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ten motyw z kolei się spodobał. Fajnie, że nie tylko jedna osoba z teamu będzie mogła podnieść specjalną amunicję z jednej skrzynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to sie mija z celem.

Bo moze tak byc ze 12 osob na mapie (nie mowie ze to sie w ogole kiedykolwiek stanie w jakiejs grze)i kazda ma heavy ammo.

Jaki to ma wtedy sens, walka o to heavy ammo, jak jedna druzyna leci do swojego spota , druga do drugiego i pacu pacu.

 

@down

Ale to zwlaszcza jak grasz w party na hs to ustalasz sobie kto ma zabrac i nie ma zadnych spiec. 

Moze najlepsza osoba w party z najwiekszym skilem zeby zrobila taka rozpierduche ze padnie server;p

Moze zostawic to ammo dla najgorszej osoby w party zeby odpalila z rakietnicy i tez wyslala kogos w kosmos .

 

Dla mnie poprostu jest to bardziej "casual" rozwiazanie . 

Ja jestem nobem i powinienem sie z tego cieszyc, ale dla mnie 1 ammo box = 1 osoba .

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, ale z drugiej strony jeżeli tylko jedna osoba z teamu by na tym korzystała to co rusz ludzie by się ze sobą prześcigali a to mogłoby prowadzić do niepotrzebnych napięć w drużynie. Chyba jednak lepiej ekipą napażać z ciężkiej broni niż się kłócić kto powinien zebrac naboje. imo

@up

Ja też jestem casualem. W sumie to ciężko powiedzieć jak to do końca sprawdzi się w praniu. W alphie nie było czuć żeby ludzie nadużywali tej opcji "dzielenia się" heavy ammo.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można planować akcje.

Ja wbijam na spot a ty leć po amunicję.

Pożyjemy zobaczymy.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie mogę wybrać platformy i regionu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cale szczescie ze zrobilem pre-ordera na pss :D zadnych kodow wyborow platformy a wylacznie co mnie czeka to pobrac klienta i grac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak cała reszta, tyle że Ci co wpisywali kody będą mieli 3 bety tak naprawdę i 2 mogą rozdać ;)

Nie martw się, wszyscy zaczną grać o tej samej porze ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze zrozumiałem? :) 

każdy dostanie kody do bety? (1 dla siebie i 2 dwa do rozdania?) jeżeli tak to muszę przyznać, że miłe zaskoczenie!


Niestety cały czas chyba trzeba czekać, po otrzymaniu maila od Bungie i po próbie wybrania konsoli i regionu dostaje taki oto komunikat:
"Codes are not available for this platform and region at this time. Please come back on July 17th to make this selection again and acquire your Destiny Beta code."

Oficjalne stanowisko Bungie na ten moment to:

 

"You will be able to redeem codes for PS4 (Europe) before the Destiny Beta begins on 7/17. Stand by for updates."
https://twitter.com/BungieHelp/statuses/487320339265765376

btw. może mi ktoś proszę wytłumaczyć, jak wstawić tweet'a bezpośrednio do posta na forum?

Edytowane przez drw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty.

https://twitter.com/BungieHelp/status/487320339265765376/photo/1

Mamy czekać na update ;)

Chodzi tylko PS4 EU.

 

 

 

czy ja dobrze zrozumiałem? :) 

każdy dostanie kody do bety? (1 dla siebie i 2 dwa do rozdania?) jeżeli tak to muszę przyznać, że miłe zaskoczenie!

Niestety cały czas chyba trzeba czekać, po otrzymaniu maila od Bungie i po próbie wybrania konsoli i regionu dostaje taki oto komunikat:

"Codes are not available for this platform and region at this time. Please come back on July 17th to make this selection again and acquire your Destiny Beta code."

Oficjalne stanowisko Bungie na ten moment to:

<blockquote class="twitter-tweet" lang="pl"><p>You will be able to redeem codes for PS4 (Europe) before the Destiny Beta begins on 7/17. Stand by for updates. <a href="http://t.co/szlQ6yCDHV">pic.twitter.com/szlQ6yCDHV</a></p>— Bungie Help (@BungieHelp) <a href="https://twitter.com/BungieHelp/statuses/487320339265765376">lipiec 10, 2014</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

 

Nawet się nie pofatygowałeś zaglądnąć na ostatnią stronę tematu...

Na wszelkie pytania odnoście PSN EU i edycji innych niż standardowa Bungie odpowiada na Twitterze:
 
We'll provide an update as soon an Euro codes are available. Thanks for your patience. You won't miss a thing.

 

...czyli podwójne oczekiwanie na kody do wersji Beta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprosiłem o kod na PS4 amerykańskie i spróbuje ściągnąć bete przez konto US, a grać na koncie EU; jakby się to nie udało - to liczę że ktoś podzieli się ze mną kodem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×