Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Zal..aktualnie myslem ze cos powiedza, a pokazali  pusty trailer, ktory moga sobie w rzyc wsadzic.

Oh glupi ja.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Sony szykuje sporo na targi w Paryżu, więc nie zdziwię się jak tam coś pokażą.

Do tego jeszcze w sierpniu Gamescom, na którym też Bungie będzie, także spokojnie, jeszcze się naoglądamy i nagramy :)

 

Mam nadzieję, że ci "nowi rodzaje przeciwników" to nie Ci sami, tylko w wersji "Darkness", o którym była mowa.

Ostatni boss strasznie mi Illidana z WoWa przypomina :) Co jest bardzo dużym komplementem.

 

Młotek tytana wygląda świetnie, łuk hunta również. Warlock trochę słaby super, ale za wcześnie, żeby oceniać.

Ja czekam na więcej info i podchodzę jak zawsze :) Wyda się hajs, będzie się farmić, a potem znowu czekanie na kolejny dodatek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej kupić za bagatela 80 bagsów, THE TAKEN KING - COLLECTOR'S EDITION!!!!!!111one...

Zawartość:

  • The Taken King
  • Destiny
  • Expansion I: The Dark Below
  • Expansion II: House of Wolves
  • Collector's Edition SteelBook™ Case
CAYDE-6'S INTEL CACHE
  • Modified Treasure Island Book with intro Letter from Cayde-6
  • Cayde-6's Personal Notes and Illustrations
  • Collection of Relics and Artifacts
  • Strange Coin Replica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Ghosta bede mial i to.Je*ac biede!

A na powaznie, gosciu mowi o banach, moze kogos zainteresuje jak ludzie oszukuja zeby wygrac w ToO  ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie zdecyduje sie na The Taken King Legendary Edition bo nie mam jeszcze Destiny, 59$ za gre plus 3 dlc to chyba nie najgorsza oferta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostaliśmy trochę więcej informacji na temat nowego dodatku The Taken King.
Podczas E3 można grać już w nową zawartość (oczywiście tylko na targach, pod okiem Bungie), także coraz więcej ciekawych materiałów wycieka do sieci.

Ale zacznijmy od oficjalnych informacji, które zostały ujawnione przez samo Bungie:

- Każda postać dostanie nową subclassę:

* Hunter - Nightstalker (Void) - klasa, która wyróżnia się łukiem dla huntera. Łuk będzie działać na zasadzie strzału w przeciwnika (bądź obok), towrzeniu czegoś w rodzaju epicentrum, a następnie łączeniu się z każdym przeciwnikiem w okolicy i rzecz jasna wybuchem :)
Bungie twierdzi, że jest to klasa supportowa, której hunter do tej pory nie miał.

* Warlock - Stormcaller (Arc) - jak sama nazwa mówi, klasa skupiająca się na elektryczności. Postać będzie szybować nad ziemią i daje nam możliwość rażenia każdego przeciwnika w okolicy (wygląda to podobnie jak atak Palpatina :) )

* Tytan - Sunbreaker (Solar) - dostajemy do rąk płonący topór, którym zabijamy na hita oraz mamy możliwość rzucania. Wygląda to coś jak Golden Gun huntera, ale w wersji melee. Chociaż rzut na PVP również pewnie się przyda. Wg mnie świetnie się sprawdzi w potyczce z prawdziwym przeciwnikami :)

- Level postaci ma zostać zwiększony do 30, a Light Level do 50.

- Wszyscy, którzy posiadali zakupione oba dodatki przed 31 Kwietnia, dostaną kilka nagród w grze.
Ma to być unikatowy emblem, Sparrow oraz Shader. Musicie również posiadać minimum jedną postać na 30 levelu. Bungie po prostu chce nagrodzić ludzi, którzy są od początku z grą i ją wspierają (czyt. bulą za każdy dodatek od razu).

- Wersja na konsole PlayStation dostanie eksluzywny Scout Rifle "The Jade Rabbit".

- Nowy typ przeciwnika "Taken". Z tego co widziałem, to niestety są to stare modele przeciwników, ale lekko przerobione i z nowymi skillami (np. klonowanie się).

- Będziemy mogli poruszać się po statku Oryxa (ten z trailera). Ma on być w formie mauzoleum, z wieloma zagadkami, ukrytymi przejściami, itd.

- Pojawi się Phobos, na którym będziemy wykonać pewne misje. Mam nadzieję, że będzie w formie nowej planety, bo najwyższa pora na nowe miejscówki.

- Twórcy zapewniają, że pojawią się nowe aktyności podczas misji Patrolowych. Stwierdzili, że pojawią się również nowe Patrole, ale nie wiem jak to interpretować. Mocno liczę, że chodzi właśnie o nowe miejscówki, albo chociaż miejscówkę.

- Nowe tryby gry w Crucible:

* Mayhem Clash - standardowy clash, tyle że ataki Super ładują się znacznie szybciej.
Osobiście uważam to za średni pomysł, bo na mapie będzie chaos jak cholera jak każdy będzie walił Super za superem, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

* Rift - czyli klasyczny Capture The Flag. Chciałoby się rzecz, W KOŃCU! Tego trybu mi brakowało najbardziej. Podnosimy Sparka i musimy zanieść go do riftu przeciwnej drużyny. Czyli klasyka :biggrin:

- Oczywiście twórcy zarzekają się, że będą w końcu nowe miejscówki (Phobos jako nowa planeta w końcu?), Strike'i, Raid, masa ezgotyków, nowego sprzętu, itd. Znamy to, słyszeliśmy to. Chciałoby się to zweryfikować od razu, ale niestety musimy poczekać.

Dodatek wychodzi 15 Września. Ma być rzecz jasna w wersji DLC oraz pojawi się wersja pudełkowa Destiny, z wszystkimi dodatkami już na płycie. Zestaw ma być w Steelbooku, z fajnymi gadżetami, itd. Niestety cena takiej wersji to okolice 80$, zaś sam dodatek podobno około 40$.
Rzecz jasna normalna wersja Legendary Edition będzie kosztować standardowe 60$.

uvGxMDnh.png

UUgY9JOh.png

SiqjFDch.jpg

8Z3VcRph.png

FhA3AXxh.png

9gaXpYth.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy scout! Shut up and take my money!
Bedzie Ciezko we wrzesniu MSG , MadMax, i dziecko Destiny...ehh jak tu zyc!?

CTF ok zobaczymy..

Mayhem nope nope nope - gdzie urwa tryb "no special at all"?

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ludzie grają na targach, to podobno jest w końcu sporo nowych modeli broni.

Pojawił się też nowy slot "RELIC", ale nie wiadomo do czego będzie służyć. Pewnie jakiś item zwiększający dane staty, coś jak w Borderlandsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreatywność bungii jest porażająca, mam wrażenie że ekipa odpowiedzialna za nowe suby dostała za friko bilety na avengersów i wygrzebała stare komiksy ze strychu, tak powstały nowe klasy.

Tak więc mam zaszczyt przedstawić Hawkeye! w komiksach ma fioletowy strój to może niech to  będzie hunter na voidzię?

Thora nie może zabraknąć to może damy młot wszystkim tytanom.

Ehh kto nie kochał się w Storm dodamy ją też do gry, taaaaaaaadaaaaam, werble etc. lock na arca z błyskawicami, graczę to kupią na 100%.

gscmjz.jpg

mc9uja.jpg

aq20jh.jpg

 

Do tego prośby graczy zostały "wysłuchane" dajcie nam tryb crucible bez superów... w odpowiedzi dostajemy tryb "Mayhem Clash" gdzie supery będziemy odpalać co 5 sekund.

Wygląd "nowych" przeciwników nie przypomina zupełnie tych których zabiliśmy już miliony...to na pewno będzie dobrze wydana kasa na DLC :P

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie marudź tylko płać za to gówno już, teraz bo nie dostaniesz szejdera :teehee:

 

Edit: Czek dis aut.

 

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się niedobrego stało z wersjami cyfrowymi, nowe zapowiedziane dlc pozamieniało licencje i teraz zamiast odpalenia gry mam zegar ustawiony na premiere dodatku i grac się nie da. Szukałem w necie i okazuje się ze to powszechne zjawisko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wystarczy albo ponownie ściągnąć grę, albo przywrócić licencje w menu i działa?

 

Na Reddicie jest ciekawy post gościa co twierdzi, że grał już warstwę fabularną w TTK na E3. Z ważnych punktów:

- Nie będzie nowej planety, ale będzie nowa mapa do eksploracji. Zabierać ma nas tam statek Oryxa. Normalny patrol, z nowymi misjami patrolowymi i w ogóle. Ciekawe czy nowe misje będą tylko tam, czy wszędzie.

- Narratorem w misjach fabularnych z TTK jest Eris Morn.

- Gość grał tytanem i pisze, że Sunbreaker będzie miał takie same skoki jak reszta podklas i jednym z granatów jest Fusion Grenade, dokładnie taki jak u Sunsingera. Z drugiej strony, jednym z granatów Stormbringera będzie elektryczny granat Strikera, również identyczny.

 

Co do wyglądu Oryxa, to w WoWa nie grałem, ale zęby zeżarłem na papierowym D&D i przypomina mi on Balora, jednego z najpotężniejszych demonów tej gry. Coś może nawet być na rzeczy, bo niedawno jeden z designerów 5. edycji D&D - Rodney Thomson - został senior designerem w Bungie :) Może to przełoży się na wyższy poziom zawartości w TTK i świeżość pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up czyli znowu poszli na łatwiznę i zamiast stworzyć nowe granaty to zapożyczyli je od innych klas.

169 zyko za mierną zawartość, ale czarny shader kusi, gdzie mam zrobić przelew?

Jedyny plus to ten, że Destiny i tak ma najlepszy stosunek cena/spędzone godziny w grze.

 

Bungie przegina cd...

za zakup wersjii za 80$ dodatkowe itemy z exp bonusem

yn4dsk.jpg

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez jest w trojce takich gier, ale ode mnie złamanego grosza juz nie dostaną, czas dać szanse starwarsom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnowienie licencji nic nie daje bo po zakończeniu wyświetla błąd. Ściągać nie próbowałem jeszcze bo to kupa czasu zanim z dodatkami się pobierze tym bardziej, że ludzie piszą, że przy próbie pobrania też chce zasysać wersje z przyszłym dlc i nic się nie zmienia. Dali pupy po całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie przegina cd...

za zakup wersjii za 80$ dodatkowe itemy z exp bonusem

yn4dsk.jpg

Chyba ich kur... straszy... Rzeczywiście, tak jakby wbijanie XP w tej grze to był jakiś wielki wyczyn.

Pewnie w pierwszym, albo drugim dniu wszyscy będą już mieć 50. Chociaż jak będzie raid to pewnie tydzień będzie trzeba.

Ogólnie to cena tego syfu masakrycznie wywindowana...

Jestem ciekaw ile u nas sam dodatek ma zamiar kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć zwykła pudełkowa za 60$ będzie...oni tam nie są tak do końca normalni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazerność Activision nie zna granic. Dodatek waży bagatela 10 megabajtów -,-

 

Tak jak i u mnie jest w top 3 gier w stosunku do ceny.. Ale zaczyna mnie to przerażać. 170 to bardzo za dużo jak sam dodatek w którym będzie kilka misji (czyli przejście ich na 3 postaciach i w zapomnienie) no i rajd, który miał być w dodatku z Wilkami...

 

Podsumowując - nie wiem czy się śmiać czy płakać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×